Partizan - DAC Dunajska Streda

Nogomet

Konferenčna liga

Stadion Partizana (Belgrade)
  Partizan
22 jul
Finished

1:0

DAC Dunajska Streda  
Konferenčna liga
Zadnji video povzetki
Highlights: Partizan - FK Vozdovac (4-0) | Super Liga
1 avg | Superliga Srbija
Highlights: Vojvodina - Partizan (0-2) | Super Liga
25 jul | Superliga Srbija
Highlights: Proleter - Partizan (0-4) | Super Liga
17 jul | Superliga Srbija
Deli s prijatelji

Partizan

1:0

DAC Dunajska Streda

Prvi polč.
Vera L.
14'
14'
Jovic N.
19'
Markovic L.
Balic A.
22'
Abdulrahman T.
44'

Drugi polč.
Nebyla S. Fabry A.
61'
Ciganiks A. Moumou B.
61'
61'
Natcho B. Jovic N.
67'
Miljkovic A.
Brunetti M.
71'
74'
Holender F. Markovic L.
74'
Scekic A. Jojic M.
Nicolaescu I. Divkovic M.
74'
Njie S. Balic A.
74'
Zuberu S. Abdulrahman T.
80'
'
Milanovic M. Gomes R.
  Statistika  
20 jul
Torek
Domžale
Domžale
1 : 1
Honka
Honka
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
0 : 5
The New Saints FC
The New Saints FC
Prishtina
Prishtina
4 : 1
Gap Connahs Quay
Gap Connahs Quay
Folgore
Folgore
1 : 3
Hibernians
Hibernians
21 jul
Sreda
Cukaricki
Cukaricki
0 : 0
SumQayit
SumQayit
22 jul
Četrtek
Ararat Yerevan
Ararat Yerevan
2 : 4
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
FC Astana
FC Astana
2 : 0
Aris
Aris
FK Panevezys
FK Panevezys
0 : 1
Vojvodina
Vojvodina
Austria Vienna
Austria Vienna
1 : 1
Breidablik
Breidablik
KuPS
KuPS
2 : 2
Vorskla Poltava
Vorskla Poltava
Rigas
Rigas
3 : 0
Puskas Academy
Puskas Academy
Molde
Molde
3 : 0
Servette Geneve FC
Servette Geneve FC
Sochi
Sochi
3 : 0
Keshla
Keshla
Qarabag
Qarabag
0 : 0
Moadon Sport Ashdod
Moadon Sport Ashdod
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
1 : 0
Birkirkara
Birkirkara
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
1 : 2
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
Dudelange
Dudelange
0 : 1
Bohemians
Bohemians
Elfsborg
Elfsborg
4 : 0
Milsami
Milsami
Hammarby
Hammarby
3 : 1
Maribor
Maribor
Plzen
Plzen
2 : 1
Brest
Brest
CS U. Craiova
CS U. Craiova
1 : 0
Laci
Laci
Trnava
Trnava
0 : 0
Sepsi
Sepsi
Apollon
Apollon
1 : 3
Zilina
Zilina
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
0 : 1
BATE
BATE
FC Copenhagen
FC Copenhagen
4 : 1
Zhodino
Zhodino
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
1 : 0
Slovacko
Slovacko
Petrocub
Petrocub
0 : 1
Sivasspor
Sivasspor
AEL Limassol
AEL Limassol
1 : 0
Vllaznia
Vllaznia
Teuta
Teuta
0 : 2
Inter Escaldes
Inter Escaldes
CSKA Sofia
CSKA Sofia
0 : 0
FK Liepaja
FK Liepaja
Riga FC
Riga FC
2 : 0
Shkendija
Shkendija
Gzira United
Gzira United
0 : 2
Rijeka
Rijeka
Suduva
Suduva
0 : 0
Rakow
Rakow
Arda
Arda
0 : 2
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Shkupi
Shkupi
0 : 3
Santa Clara
Santa Clara
HB Torshavn
HB Torshavn
4 : 0
Buducnost
Buducnost
Basel
Basel
3 : 0
Partizani
Partizani
Velez Mostar
Velez Mostar
2 : 1
AEK Athens FC
AEK Athens FC
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
1 : 0
Shakhtar Karagandy
Shakhtar Karagandy
Sutjeska
Sutjeska
0 : 0
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Gent
Gent
4 : 0
Valerenga
Valerenga
Larne
Larne
2 : 1
Aarhus
Aarhus
Aberdeen
Aberdeen
5 : 1
Hacken
Hacken
Linfield
Linfield
4 : 0
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
Hibernian
Hibernian
3 : 0
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
Partizan
Partizan
1 : 0
DAC Dunajska Streda
DAC Dunajska Streda
Ujpest
Ujpest
2 : 1
Vaduz
Vaduz
Dundalk
Dundalk
2 : 2
Levadia
Levadia
Hajduk Split
Hajduk Split
2 : 0
Tobol
Tobol
Hafnarfjordur
Hafnarfjordur
0 : 2
Rosenborg
Rosenborg
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
0 : 0
Osijek
Osijek
Valur
Valur
0 : 3
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Drita
Drita
0 : 0
Feyenoord
Feyenoord
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
1 : 2
Fola
Fola
27 jul
Torek
Inter Escaldes
Inter Escaldes
0(0) : 3(2)
Teuta
Teuta
Hibernians
Hibernians
4 : 2
Folgore
Folgore
Buducnost
Buducnost
0 : 2
HB Torshavn
HB Torshavn
29 jul
Četrtek
Shakhtar Karagandy
Shakhtar Karagandy
3(2) : 1(1)
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
FK Liepaja
FK Liepaja
0(0) : 1(0)
CSKA Sofia
CSKA Sofia
Tobol
Tobol
4(3) : 1(1)
Hajduk Split
Hajduk Split
SumQayit
SumQayit
0 : 2
Cukaricki
Cukaricki
Birkirkara
Birkirkara
1(1) : 1(0)
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
Vorskla Poltava
Vorskla Poltava
2(2) : 3(2)
KuPS
KuPS
Honka
Honka
0 : 1
Domžale
Domžale
Brest
Brest
1 : 2
Plzen
Plzen
Vaduz
Vaduz
1 : 3
Ujpest
Ujpest
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
3 : 0
Valur
Valur
Keshla
Keshla
2 : 4
Sochi
Sochi
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
1 : 2
Hibernian
Hibernian
Levadia
Levadia
1 : 2
Dundalk
Dundalk
Sepsi
Sepsi
1(1) : 2(1)
Trnava
Trnava
Hacken
Hacken
2 : 0
Aberdeen
Aberdeen
Zilina
Zilina
2 : 2
Apollon
Apollon
Zhodino
Zhodino
0 : 5
FC Copenhagen
FC Copenhagen
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
4 : 0
Arda
Arda
Slovacko
Slovacko
1(1) : 1(0)
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
BATE
BATE
1 : 4
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
Milsami
Milsami
0 : 5
Elfsborg
Elfsborg
Rosenborg
Rosenborg
4 : 1
Hafnarfjordur
Hafnarfjordur
Valerenga
Valerenga
2 : 0
Gent
Gent
Aarhus
Aarhus
1 : 1
Larne
Larne
Rakow
Rakow
1(0) : 0(0)
Suduva
Suduva
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
5 : 1
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
Moadon Sport Ashdod
Moadon Sport Ashdod
0 : 1
Qarabag
Qarabag
Sivasspor
Sivasspor
1 : 0
Petrocub
Petrocub
The New Saints FC
The New Saints FC
5 : 1
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
Fola
Fola
1 : 0
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
Breidablik
Breidablik
2 : 1
Austria Vienna
Austria Vienna
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
3 : 1
Sutjeska
Sutjeska
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
0 : 0
Linfield
Linfield
Partizani
Partizani
0 : 2
Basel
Basel
Gap Connahs Quay
Gap Connahs Quay
4 : 2
Prishtina
Prishtina
Vojvodina
Vojvodina
1 : 0
FK Panevezys
FK Panevezys
AEK Athens FC
AEK Athens FC
1(1) : 1(0)
Velez Mostar
Velez Mostar
Rijeka
Rijeka
1 : 0
Gzira United
Gzira United
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
3 : 3
Ararat Yerevan
Ararat Yerevan
Feyenoord
Feyenoord
3 : 2
Drita
Drita
Puskas Academy
Puskas Academy
0 : 2
Rigas
Rigas
Shkendija
Shkendija
0 : 1
Riga FC
Riga FC
Aris
Aris
2(2) : 1(0)
FC Astana
FC Astana
CS U. Craiova
CS U. Craiova
0 : 0
Laci
Laci
Servette Geneve FC
Servette Geneve FC
2 : 0
Molde
Molde
Maribor
Maribor
0 : 1
Hammarby
Hammarby
Bohemians
Bohemians
3 : 0
Dudelange
Dudelange
DAC Dunajska Streda
DAC Dunajska Streda
0 : 2
Partizan
Partizan
Vllaznia
Vllaznia
0 : 1
AEL Limassol
AEL Limassol
Osijek
Osijek
1 : 0
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
Santa Clara
Santa Clara
2 : 0
Shkupi
Shkupi