Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Sesvete
Dubrava
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Filiasi
FC U Craiova
Banik Most - Sous
Sokolov
Alcoyano
Seleccion AFE
Mioveni
Unirea Bascov
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
CF Talavera
Atl. Madrid B
Stechovice
Kolin
Notec Czarnkow
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Pribram
Petrin Plzen
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
KS Kuznia Ustron
4:00AM
Pniowek
Steaua Bucuresti
Alexandria
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Benatky
Meteor Prague
Cannes
Istres
Chernomorets 1919
Zagorets
Admira Prague
Predni Kopanina
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Vltavin
Zapy
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Pardubice B
Velka Bites
Sroda
Lech Poznan 2
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
CF Intercity
Southampton U18
Hostoun
Teplice B
Smederevo
Prijedor
I. Bratislava
Piestany
Juventus U23
Pro Vercelli
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Neustadt
Ebreichsdorf
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Vitre
Fougeres
GKS Belchatow
Rakow 2
Amorebieta
Castro
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Fremad Amager
Avarta
Espanyol
Girona
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Middelfart
Brabrand
Elana Torun
Wikielec
Uniao Lamas
Sanjoanense
Ceska Lipa
Oberlausitz
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Igalo
Sloboda
Montpellier
Southampton
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Nysa
Woliborz
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Mlawa
Olsztyn
Rosengard
IFK Trelleborg
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Plock 2
5:30AM
Hutnik Warszawa
Katwijk
HFC
Satun Utd
Port MTI FC
Shimizu
Reims
Trofense
5:30AM
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Real Oviedo B
Langreo
Kobe
Tottenham
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Tondela
Covilha
TB Berlin
Polar Pinguin
Zawisza
Legia II
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Skive
VSK Aarhus
Grom Nowy Staw (Pol)
Jeziorak
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Ljungskile
FBK Karlstad
Aarhus Fremad
Lyseng
Dordrecht
Shamal
Naestved
Helsingor
Coruxo FC
Lugo
Utrecht
Lens
AFC
Huizen
Santander
Eibar
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
AVS
Sporting Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Pathum United
Kitchee
Bristol Rovers
Portimonense
Jong AZ
Genk U23
Lunds
Olympic
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Bischofswerdaer
Berliner AK 07
Swansea
Vardar
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Angelholms
Hassleholms IF
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Tvaakers
Kongahalla
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Telstar
HFC
Braunschweig
VfL Osnabruck
Colchester
Peterborough
Norrby
Orebro Syr.
Darmstadt
Coventry
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
Munich 1860
Sroda
Legnica 2
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Elversberg
Viktoria Koln
Vipers
8:00AM
Police FC
Hadley
Wingate & Finchley
Mainz
Preussen Munster
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Utrecht
Lens
Bastia
8:00AM
Rodez
Weston
Cardiff U21
Ingolstadt
Ulm
Braga B
Felgueiras
Estoril
Leiria
Mannheim
RWDM 47
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Eupen
Waalwijk
Karlbergs
IK Franke
Torslanda
8:00AM
Lindome
Walsall
Birmingham
Bristol City
Exeter
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Trollhattan
Vanersborgs IF
Falkenbergs
Kristianstads
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Den Haag
Deinze
Saarbrucken
Hesperange
Moreirense
Penafiel
Chambly
8:00AM
Chantilly
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Valenciennes
Helmond
Famalicao
Casa Pia
Slough
Potters
SG Dynamo Dresden
Regensburg
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Kladno
FC Pencin
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Leotar
8:00AM
Posusje
Southend
Gillingham
Bovinghausen
Hohenlimburg
Folkestone
Margate
Maldon & Tiptree
Stortford
RKAV Volendam
Volendam
Chomutov
Usti nad Labem
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
Sozopol
8:00AM
Cherno More B
Enfield Town
Hendon
Ilkeston
Anstey Nomads
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
West Brom
Mallorca
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Brighton U21
Bromley
Portadown
Ballinamallard
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
Roda
9:00AM
Waalwijk
Doncaster
Middlesbrough
Glebe
Carrick Rangers
Jong Utrecht
Francs Borains
Sparta Prague U19
Odense U19
Dordrecht
Aris
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Stockport
Stoke City
Bangor FC
Ballymacash
Hansa Rostock
Lazio
Weymouth
Bournemouth U21
Hull City
Newcastle Utd
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
TS Galaxy
Augsburg
AZ Alkmaar
Atalanta
Kidderminster
Newport
Magdeburg
Sampdoria
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
Briton Ferry
Worcester
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
Strasbourg
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
GVVV
Barry
Swansea U21
Burton
Port Vale
Witton
Lancaster
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Mantova
10:00AM
Carpi
Reading
QPR
Egham
Corinthian-Casuals
Barrow
Real Union
Institute
Dungannon
Clitheroe
Accrington
Graafschap
Verl
AFC Wimbledon
Charlton
Shrewsbury
Derby
Lommel SK
Al Ahli SC
Hanworth
Billericay
Tamworth
10:00AM
Crewe
Bury Town
Ipswich U23
Wroxham
Cheshunt
Merstham
Leatherhead
South Shields
Grimsby Town
Redditch
Walsall W.
Farnborough
Yeovil
Bath City
Bristol City U21
Harrogate
Lincoln City
Chippenham Town
Melksham
Ipswich
Dusseldorf
Dorchester
Bemerton
Alton FC
Baffins Milton Rovers
Spennymoor
Whitby
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Thame
Banbury
Rizespor
Nice
Carshalton
Marlow
York
Notts County
Morpeth
Darlington
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Rochdale
Carlisle
Fleetwood Town
Hearts
Alvechurch
Bedworth
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
Sunderland U21
Lancing
Hastings
Coleraine
Annagh
Blackpool
Sunderland
Torquay
Plymouth
Caen
Quevilly Rouen
Chatham
Maidstone
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Torino
10:00AM
Cremonese
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
Hyde
Hednesford
Newtown
Larne
Rangers 2
Consett
Blyth Spartans
Rotherham
Sheffield United
Dorking
Farnham
Gloucester City
Haverfordwest
Boavista
10:00AM
Arouca
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Le Havre
Lorient
Chertsey
Hampton & Richmond
Oss
10:00AM
Al Nasr
Chipstead
Sevenoaks
Amiens
Boulogne
Rushall
West Brom U23
Ashington
Workington
Hornchurch
Barnet
Leiston
Kings Lynn
Coventry Sphinx
Nuneaton
Ballyclare
Glentoran
Peterborough Sports
Boston
Dover
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Bootle
Bala
Whitehawk
Worthing
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Udinese
FC Koln
Crumlin United
Crusaders
Drutex-Bytovia
Stezyca
Salford
Everton
Aveley
Colchester U21
Sturm Graz
Grosuplje
Horndean
Bognor
Chester
Altrincham
Preston
Fiorentina
Dundela
Linfield
Mansfield
Oxford Utd
Walton & Hersham
Lewes
Guiseley
Leeds U21
Boreham Wood
Chelsea U21
Whyteleafe
Eastbourne
Quorn
Ossett United
Chorley
Liverpool U21
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Fylde
Tranmere
Salisbury
Woking
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Swindon Supermarine
Evesham
H&W Welders
Loughgall
Marine
Widnes
Radcliffe Borough
Oldham
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Eastbourne Borough
Charlton U21
Halesowen
Hereford
Bromsgrove
Solihull
Wigan Athletic
Blackburn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
Macclesfield
Buxton
Cliftonville
Southport
Dartford
Sutton
Avro
Curzon
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
Haninge
St Etienne
Villarreal
Roda
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
Sollentuna
Bavois
Lausanne II (Sui)
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Neom SC (Sau)
Al Kuwait
Dolomiti Bellunesi
Padova
Chateauroux
Troyes
Versailles
UNFP
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Echallens
11:00AM
Vevey
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Modena
SG City Nova
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
FC Bihor
Zalau
Andover Town
11:00AM
Lymington
Nantes
Dunkerque
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Biala Podlaska
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Rennes
Angers
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Graficar Beograd
FK Indjija
Bologna
Caldiero Terme (Ita)
Union Berlin
Rangers
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
Mladost GAT
Radnicki Zrenjanin
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Laval
Concarneau
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
PSV
Valencia
Caen
12:00PM
Le Havre
AS Roma
12:00PM
Toulouse
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Caldas
12:00PM
Mafra
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Rodez
12:00PM
St Etienne
Aluminij
12:00PM
Dob
Lorient
12:00PM
Guingamp
Marseille
12:00PM
Pau
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Chaves
Nacional
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Nimes
1:00PM
Aubagne
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Atletico Arteixo
1:00PM
Dep. La Coruna B
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Inter
Las Palmas
Temse
1:30PM
Gent U21
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham