Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Chornomorets
Oleksandriya
Alcorcon
Fuenlabrada
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
KS Kuznia Ustron (Pol)
4:00AM
Pniowek
Steaua Bucuresti
Alexandria
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Admira Prague
Predni Kopanina
Avia Swidnik
Stal Krasnik
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Banik Most - Sous
Sokolov
Cannes
Istres
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Chernomorets 1919
Zagorets
Stechovice
Kolin
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Filiasi
FC U Craiova
Alcoyano
Seleccion AFE
Pribram
Petrin Plzen
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Smederevo
Prijedor
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Pardubice B
Velka Bites
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
4:30AM
NKP Podhale Nowy Targ
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
CF Intercity
Southampton U18
Sroda
Lech Poznan 2
Hostoun
Teplice B
I. Bratislava
Piestany
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Igalo
Sloboda
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Rosengard
IFK Trelleborg
Liefering
Nice II (Fra)
Jelenia Gora
Brzeg
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Kluczbork
Olawa (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Nysa
Woliborz
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Vitre
Fougeres
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Mlawa
Olsztyn
Fremad Amager
Avarta
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Polonia Slubice (Pol)
5:00AM
Ilanka Rzepin (Pol)
Espanyol
Girona
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Ceska Lipa
Oberlausitz
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Neustadt
Ebreichsdorf
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Amorebieta
Castro
Montpellier
Southampton
Gwarek Tarnowskie Gory
5:00AM
GS Tychy 2 (Pol)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Middelfart
Brabrand
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Plock 2 (Pol)
5:30AM
Hutnik Warszawa
Shimizu
Reims
Trofense
5:30AM
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Dordrecht
Shamal
AVS
Sporting de Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Aarhus Fremad
Lyseng
Coruxo FC
Lugo
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Utrecht
Lens
AFC
Huizen
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Pathum United
Kitchee
Tondela
Covilha
Real Oviedo B
Langreo
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak (Pol)
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
TB Berlin
Polar Pinguin
Ljungskile
FBK Karlstad
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Naestved
Helsingor
Zawisza (Pol)
Legia II
Skive
VSK Aarhus
Santander
Eibar
Jong AZ
Genk U23
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Lunds
7:00AM
Olympic
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Swansea
Vardar
Angelholms
Hassleholms IF
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Rizespor
7:00AM
Nice
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Bangor FC
7:00AM
Ballymacash (Nir)
Tvaakers
Kongahalla
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Crawley Town
Crystal Palace
Braunschweig
VfL Osnabruck
Kaiserslautern
Munich 1860
Norrby
Orebro Syr.
Sroda
Legnica 2
Telstar
HFC
Darmstadt
Coventry
Colchester
Peterborough
Saarbrucken
8:00AM
Hesperange
OS Belenense
8:00AM
Torreense
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Leotar
8:00AM
Posusje
Trollhattan
Vanersborgs IF
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
SG Dynamo Dresden
8:00AM
Regensburg
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Southend
Gillingham
Folkestone
Margate
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
Valenciennes
Helmond
Avro
8:00AM
Curzon
Chomutov
Usti nad Labem
Eastbourne Borough
8:00AM
Charlton U21
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
RKAV Volendam
FC Volendam
Sozopol
8:00AM
Cherno More B (Bul)
Bastia
8:00AM
Rodez
Maldon & Tiptree
Stortford
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Macclesfield
8:00AM
Buxton
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
Energie Cottbus
Hannover II
Elversberg
Viktoria Koln
Enfield Town
Hendon
Schott Mainz
Hornau
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Mainz
Preussen Munster
Walton & Hersham
8:00AM
Lewes
Cray Valley Paper Mills
Welling
Estoril
Leiria
Vipers
8:00AM
Police FC
Scunthorpe
Halifax
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Ilkeston
Anstey Nomads
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
West Brom
Mallorca
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Eupen
Waalwijk
Weston
Cardiff U21 (Wal)
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Bristol City
Exeter
Karlbergs
IK Franke
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Braga B
8:00AM
Felgueiras
Falkenbergs
Kristianstads
Amiens
8:00AM
Boulogne
Kladno
FC Pencin
Chambly
8:00AM
Chantilly
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Walsall
Birmingham
Moreirense
8:00AM
Penafiel
Slough
Potters
Den Haag
Deinze
Famalicao
Casa Pia
Laval
8:00AM
Concarneau
Torslanda
8:00AM
Lindome
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Kettering
Basford
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Dordrecht
Aris
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Wda Swiecie
9:00AM
Nielba Wagrowiec
Stockport
Stoke City
Hansa Rostock
Lazio
Weymouth
Bournemouth U21
Coagh Utd (Nir)
9:00AM
Ballymena
TS Galaxy
Augsburg
Hull City
Newcastle Utd
AZ Alkmaar
Atalanta
Kidderminster
Newport
Magdeburg
Sampdoria
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
Lisburn Rangers (Nir)
9:00AM
Ballymena
Portadown
9:00AM
Ballinamallard
Brighton U21
9:00AM
Bromley
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
Chippenham Town
9:00AM
Melksham
Roda
9:00AM
Waalwijk
Jong Utrecht
Francs Borains
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
9:30AM
GVVV
Barry
9:30AM
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
9:30AM
Strasbourg
Rotherham
10:00AM
Sheffield United
Blackpool
10:00AM
Sunderland
Chatham
10:00AM
Maidstone
Glebe
10:00AM
Carrick Rangers
North Ferriby FC (Eng)
10:00AM
Farsley
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
10:00AM
Hyde
Wealdstone
10:00AM
Milton Keynes Dons
Consett
10:00AM
Blyth Spartans
Le Havre
Lorient
Hednesford
10:00AM
Newtown
Larne
10:00AM
Rangers 2
Oss
10:00AM
Al Nasr
Rushall
10:00AM
West Brom U23
Boavista
10:00AM
Arouca
Ballyclare
10:00AM
Glentoran
Dorking
10:00AM
Farnham
Gloucester City
10:00AM
Haverfordwest
Leiston
10:00AM
Kings Lynn
Ashington
10:00AM
Workington
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Chertsey
10:00AM
Hampton & Richmond
Coventry Sphinx
10:00AM
Nuneaton
Udinese
10:00AM
FC Koln
Hornchurch
10:00AM
Barnet
Peterborough Sports
10:00AM
Boston
Salford
Everton
Bootle
10:00AM
Bala
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Whitehawk
10:00AM
Worthing
Dover
10:00AM
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Horndean
10:00AM
Bognor
Quorn
10:00AM
Ossett United
Sturm Graz
10:00AM
Grosuplje
Chester
10:00AM
Altrincham
Crumlin United
10:00AM
Crusaders
Preston
10:00AM
Fiorentina
Aveley
10:00AM
Colchester U21
Boreham Wood
10:00AM
Chelsea U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Dundela
10:00AM
Linfield
Guiseley
10:00AM
Leeds U21
H&W Welders
10:00AM
Loughgall
Marine
10:00AM
Widnes
Fylde
10:00AM
Tranmere
Salisbury
10:00AM
Woking
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
Swindon Supermarine
10:00AM
Evesham
Chorley
10:00AM
Liverpool U21
Dagenham & Red.
10:00AM
Tottenham U21
Halesowen
10:00AM
Hereford
Radcliffe Borough
10:00AM
Oldham
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Bromsgrove
10:00AM
Solihull
Wigan Athletic
10:00AM
Blackburn
Ebbsfleet
10:00AM
Cambridge Utd
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
10:00AM
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
10:00AM
Haninge
Mantova
10:00AM
Carpi
Cliftonville
10:00AM
Southport
Dartford
10:00AM
Sutton
Egham
10:00AM
Corinthian-Casuals
Hanworth
10:00AM
Billericay
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Reading
10:00AM
QPR
Barrow
10:00AM
Real Union
Burton
10:00AM
Port Vale
Lommel SK
10:00AM
Al Ahli SC
Witton
10:00AM
Lancaster
Graafschap
10:00AM
Verl
Institute
10:00AM
Dungannon
AFC Wimbledon
10:00AM
Charlton
Shrewsbury
10:00AM
Derby County
Tamworth
10:00AM
Crewe
South Shields
10:00AM
Grimsby Town
Clitheroe
10:00AM
Accrington
Wroxham
10:00AM
Cheshunt
Farnborough
10:00AM
Yeovil
Merstham
10:00AM
Leatherhead
Redditch
10:00AM
Walsall W.
Bath City
10:00AM
Bristol City U21
Bury Town
10:00AM
Ipswich U23
Thame
10:00AM
Banbury
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Dorchester
10:00AM
Bemerton
Harrogate
10:00AM
Lincoln City
Ipswich
10:00AM
Dusseldorf
Alton FC
10:00AM
Baffins Milton Rovers
Spennymoor
10:00AM
Whitby
Carshalton
10:00AM
Marlow
York
10:00AM
Notts County
Fleetwood Town
10:00AM
Hearts
Morpeth
10:00AM
Darlington
Rochdale
10:00AM
Carlisle
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
St. Albans
10:00AM
Luton U21 (Eng)
Torquay
10:00AM
Plymouth
Torino
10:00AM
Cremonese
Coleraine
10:00AM
Annagh
Caen
10:00AM
Quevilly Rouen
Hartlepool
10:00AM
Sunderland U21
Lancing
10:00AM
Hastings
Alvechurch
10:00AM
Bedworth
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Modena
11:00AM
SG City Nova (Ita)
Andover Town
11:00AM
Lymington
Mansfield
11:00AM
Oxford Utd
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Rennes
11:00AM
Angers
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Union Berlin
Rangers
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Utrecht
11:00AM
Lens
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00AM
Padova
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Versailles
11:00AM
UNFP
Echallens
11:00AM
Vevey
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Marseille
12:00PM
Pau
Lorient
12:00PM
Guingamp
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Clermont
12:00PM
Annecy
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
PSV
Valencia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Aluminij
12:00PM
Dob
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Chaves
Nacional
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Nimes
1:00PM
Aubagne
Atletico Arteixo (Esp)
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Inter
Las Palmas
Temse
1:30PM
Gent U21
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham