RB Leipzig - Manchester City : Liga Prvakov - Nogomet. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo

RB Leipzig - Manchester City

NogometNogomet

Liga Prvakov Liga Prvakov

#32 RB Leipzig Nemčija
4 nov
15:00
Manchester City #8Anglija
Kdo bo zmagal
Liga Prvakov
Zadnji video povzetki
2026
Youtube
Povzetek tekme: Manchester City - Sunderland (5-3) | Angleška Premier Liga
20 sep | Man City
Youtube
Povzetek tekme: Bayer Leverkusen - RB Leipzig (2-0) | Nemška liga
20 sep | Bundesliga
Youtube
Povzetek tekme: Manchester City - Norwich City (5-0) | Angleški ligaški pokal
17 sep | Man City
Youtube
Povzetek tekme: Manchester United - Manchester City (0-1) | Angleška Premier Liga
13 sep | Manchester United
Youtube
Povzetek tekme: RB Leipzig - Hamburger SV (5-0) | Nemška liga
13 sep | Bundesliga
Youtube
Povzetek tekme: Como - RB Leipzig (4-1) | Liga Prvakov
10 sep | RB Leipzig
Youtube
Povzetek tekme: FC Porto - Manchester City (0-2) | Liga Prvakov
9 sep | Man City
Youtube
Povzetek tekme: Werder Bremen - RB Leipzig (3-1) | Nemška liga
6 sep | Bundesliga
Youtube
Povzetek tekme: Manchester City - Coventry (1-0) | Angleška Premier Liga
5 sep | Man City
Youtube
Povzetek tekme: RB Leipzig - Borussia Monchengladbach (3-0) | Nemška liga
30 avg | Bundesliga
Prikaži še ostale (+7)
V živo
15:00
Sreda, 11-04-2026
Paramount+ / ZDA
RB Leipzig - Manchester City
Champions League
Uporabi Države / TV kanali možnost za izbiro TV kanalov. Lahko tudi razvrstiš države, da bo vrstni red kanalov izpisan po tvojih željah.
Deli s prijatelji

RB Leipzig

Manchester City

Vratarji
21 Janis Blaswich
25 Leopold Zingerle
Branilci
Vincent Bayindir
Pepe Bohm
2 Mohamed Simakan
4 Willi Orban
16 Lukas Klostermann
23 Castello Lukeba
31 El Chadaille Bitshiabu
40 Jonathan Norbye
Vezni
Winners Osawe
7 Dani Olmo
8 Amadou Haidara
8 Ilaix Moriba
13 Nicolas Seiwald
14 Christoph Baumgartner
18 Fabio Carvalho
20 Chilohem Onuoha
20 Xavi Simons
22 David Raum
24 Xaver Schlager
28 Caden Clark
39 Benjamin Henrichs
44 Kevin Kampl
Napadalci
9 Cenny Neumann
9 Yussuf Poulsen
10 Emil Forsberg
11 Timo Werner
17 Lois Openda
30 Benjamin Šesko
38 Hugo Novoa Ramos
Trener
Marco Rose
O Z N P Goli T
1 Paris Saint Germain 1 1 0 0 6:1 3
2 Bayern Munich 1 1 0 0 5:0 3
3 Barcelona 1 1 0 0 5:1 3
4 Manchester United 1 1 0 0 4:0 3
5 Como 1 1 0 0 4:1 3
6 VfB Stuttgart 1 1 0 0 3:1 3
7 Sporting 1 1 0 0 3:1 3
8 Manchester City 1 1 0 0 2:0 3
9 Aston Villa 1 1 0 0 3:2 3
10 Lens 1 1 0 0 3:2 3
11 Real Betis 1 1 0 0 3:2 3
12 Dortmund 1 1 0 0 3:2 3
13 Liverpool 1 1 0 0 2:1 3
14 Real Madrid 1 1 0 0 2:1 3
15 Arsenal 1 1 0 0 1:0 3
16 AEK Athens FC 1 1 0 0 1:0 3
17 AS Roma 1 0 1 0 1:1 1
18 Shakhtar Donetsk 1 0 1 0 1:1 1
19 PSV 1 0 1 0 1:1 1
20 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
21 Villarreal 1 0 0 1 2:3 0
22 Lille 1 0 0 1 2:3 0
23 Slavia Prague 1 0 0 1 2:3 0
24 Club Brugge KV 1 0 0 1 2:3 0
25 Inter 1 0 0 1 1:2 0
26 Atletico Madrid 1 0 0 1 1:2 0
27 Napoli 1 0 0 1 0:1 0
28 LASK Linz 1 0 0 1 0:1 0
29 Viking 1 0 0 1 1:3 0
30 Galatasaray 1 0 0 1 1:3 0
31 FC Porto 1 0 0 1 0:2 0
32 RB Leipzig 1 0 0 1 1:4 0
33 Feyenoord 1 0 0 1 1:5 0
34 Sabah Baku 1 0 0 1 0:4 0
35 Slovan Bratislava 1 0 0 1 1:6 0
36 Bodo/Glimt 1 0 0 1 0:5 0
# Igralec Ekipa G POD
1. Erling Haaland. Erling Haaland Manchester City 5 1
2. Antoine Griezmann. Antoine Griezmann Atletico Madrid 5 0
2. Rasmus Hojlund. Rasmus Hojlund Manchester United 5 0
2. Alvaro Morata. Alvaro Morata Atletico Madrid 5 0
5. Galeno. Galeno FC Porto 4 4
6. Jude Bellingham. Jude Bellingham Real Madrid 4 3
6. Harry Kane. Harry Kane Bayern Munich 4 3
8. Gabriel Jesus. Gabriel Jesus Arsenal 4 2
9. Julian Alvarez. Julian Alvarez Manchester City 4 1
9. . Evanilson FC Porto 4 1
9. . Sikan D. Shakhtar Donetsk 4 1
12. Lois Openda. Lois Openda RB Leipzig 4 0
13. Bukayo Saka. Bukayo Saka Arsenal 3 4
14. Phil Foden. Phil Foden Manchester City 3 2
14. Rodrygo. Rodrygo Real Madrid 3 2
16. Joao Felix. Joao Felix Barcelona 3 1
16. Lukas Lerager. Lukas Lerager FC Copenhagen 3 1
16. Brais Mendez. Brais Mendez Real Sociedad 3 1
16. Ferran Torres. Ferran Torres Barcelona 3 1
20. Ciro Immobile. Ciro Immobile Lazio 3 0
3 nov
Torek
Galatasaray
Galatasaray
12:45
VfB Stuttgart
VfB Stuttgart
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
12:45
Sporting
Sporting
Barcelona
Barcelona
15:00
Aston Villa
Aston Villa
Feyenoord
Feyenoord
15:00
Inter
Inter
Manchester United
Manchester United
15:00
AS Roma
AS Roma
Atletico Madrid
Atletico Madrid
15:00
Bayern Munich
Bayern Munich
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
15:00
Lille
Lille
LASK Linz
LASK Linz
15:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Villarreal
Villarreal
15:00
Paris Saint Germain
Paris Saint Germain
4 nov
Sreda
Fenerbahce
Fenerbahce
12:45
Liverpool
Liverpool
AEK Athens FC
AEK Athens FC
12:45
Real Madrid
Real Madrid
RB Leipzig
RB Leipzig
15:00
Manchester City
Manchester City
Viking
Viking
15:00
Sabah Baku
Sabah Baku
FC Porto
FC Porto
15:00
Napoli
Napoli
PSV
PSV
15:00
Club Brugge KV
Club Brugge KV
Slavia Prague
Slavia Prague
15:00
Arsenal
Arsenal
Dortmund
Dortmund
15:00
Real Betis
Real Betis
Lens
Lens
15:00
Como
Como