Maribor - Radomlje : Pokal Slovenije - Nogomet. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo

Maribor - Radomlje

NogometNogomet

Pokal Slovenije Pokal Slovenije

  Maribor
6 mar
11:30
Radomlje  
Pokal Slovenije
Zadnji video povzetki
2024
Youtube
Povzetek tekme: Maribor - NK Bravo (2-1) | Prva Liga Telemach
22 feb | Prva liga Telekom Slovenije
Youtube
Povzetek tekme: Radomlje - Aluminij (1-2) | Prva Liga Telemach
20 feb | Prva liga Telekom Slovenije
Youtube
Povzetek tekme: Radomlje - Olimpija Ljubljana (1-3) | Prva Liga Telemach
17 feb | Prva liga Telekom Slovenije
Youtube
Povzetek tekme: Maribor - Aluminij (7-0) | Prva Liga Telemach
11 feb | Prva liga Telekom Slovenije
Youtube
Povzetek tekme: FC Koper - Radomlje (0-1) | Prva Liga Telemach
10 feb | Prva liga Telekom Slovenije
Prikaži še ostale (+2)
Deli s prijatelji

Maribor

Radomlje

Vratarji
1 Azbe Jug
52 Marko Zalokar
81 Menno Bergsen
Emil Velic 1
Patrik Mesaric 37
Tilen Stiftar 43
Luka Bas 73
Branilci
3 Mark Strajnar
12 Gregor Sikosek
14 Itsuki Urata
20 Max Watson
23 Luka Uskokovic
25 Sven Karic
29 Andraz Zinic
32 Nemanja Mitrovic
34 Anej Fercec
Stipo Markovic 3
Tibor Gorenc-Stankovic 4
Vicko Sevelj 6
Tin Hrvoj 14
Vedran Vrhovac 15
Marko Merdovic 22
Elvis Letaj 27
Rok Jazbec 29
Uros Korun 88
Vezni
4 Blaž Vrhovec
6 Aleks Pihler
8 Marko Bozic
15 Jan Repas
16 Aljaz Antolin
21 Luka Bozickovic
22 Martin Milec
35 Brin Horvath
40 Ignacio Guerrico
41 Patrik Katic
55 Marcel Lorber
72 Josip Iličić
97 Tine Cuk
Franjo Posavac 7
Sandi Nuhanovic 8
Luka Cerar 10
Stjepan Davidovic 20
Rok Storman 21
Ivan Krolo 23
Anel Zulic 25
Ognjen Gnjatic 33
Darly N'Landu 41
Andrej Pogacar 71
Zan Zaler 77
Napadalci
2 El Arbi Soudani
7 Ivan Brnic
11 Xhuliano Skuka
17 Arnel Jakupovic
24 Marko Kolar
30 Marin Lausic
31 Ishaq Rafiu
90 Marcos Tavares
Nino Kukovec 9
Noel Bilic 11
Matej Malensek 44
Trener
Damir Krznar
Oliver Bogatinov
5 mar
Torek
Podvinci
Podvinci
08:45
Triglav
Triglav
Videm
Videm
08:45
Ilirija
Ilirija
6 mar
Sreda
Beltinci
Beltinci
08:45
Ljutomer
Ljutomer
Jesenice
Jesenice
08:45
Gorica
Gorica
Maribor
Maribor
11:30
Radomlje
Radomlje
7 mar
Četrtek
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
09:00
FC Koper
FC Koper
NK Carda Martjanci
NK Carda Martjanci
09:00
Mura
Mura
Nafta
Nafta
11:30
Rogaška
Rogaška