Radomlje
1 : 2
Aluminij
2024 | ||||
Povzetek tekme: NK Bravo - Radomlje (1-1) | Prva Liga Telemach
27 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: Domžale - Maribor (1-1) | Prva Liga Telemach
27 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: FC Koper - NK Bravo (0-0) | Prva Liga Telemach
21 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: Maribor - Rogaška (3-0) | Prva Liga Telemach
21 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Maribor (1-2) | Prva Liga Telemach
17 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: NK Bravo - Maribor (1-1) | Prva Liga Telemach
14 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: Celje - NK Bravo (2-1) | Prva Liga Telemach
10 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: Maribor - Mura (5-0) | Prva Liga Telemach
10 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: NK Bravo - Domžale (1-3) | Prva Liga Telemach
7 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Povzetek tekme: Aluminij - Maribor (0-2) | Prva Liga Telemach
6 apr | NK Maribor
|
||||
Prikaži še ostale (+7) |
O | Z | N | P | Goli | T | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celje | 33 | 23 | 6 | 4 | 71:29 | 75 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 33 | 18 | 9 | 6 | 68:41 | 63 | |
3 | Maribor | 33 | 17 | 9 | 7 | 61:32 | 60 | |
4 | NK Bravo | 33 | 11 | 12 | 10 | 39:40 | 45 | |
5 | FC Koper | 33 | 11 | 11 | 11 | 46:45 | 44 | |
6 | Mura | 33 | 11 | 8 | 14 | 40:52 | 41 | |
7 | Domžale | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:55 | 39 | |
8 | Rogaška | 33 | 9 | 6 | 18 | 34:58 | 33 | |
9 | Radomlje | 33 | 6 | 10 | 17 | 30:49 | 28 | |
10 | Aluminij | 33 | 7 | 6 | 20 | 31:66 | 27 |
# | Igralec | Ekipa | G | POD | |
---|---|---|---|---|---|
1. | . | Arnel Jakupovic | Maribor | 17 | 2 |
2. | . | Aljosa Matko | Celje | 15 | 5 |
3. | . | El Arbi Soudani | Maribor | 13 | 2 |
4. | . | Rui Pedro | NK Olimpija Ljubljana | 10 | 3 |
5. | . | Matej Poplatnik | NK Bravo | 10 | 2 |
6. | . | Josip Iličić | Maribor | 9 | 6 |
6. | . | Amadej Marosa | Mura | 9 | 6 |
8. | . | Jost Pisek | Domzale | 9 | 5 |
9. | . | Raul Florucz | NK Olimpija Ljubljana | 9 | 4 |
10. | . | Timothee Nkada | Koper | 9 | 3 |
10. | . | Madzid Sosic | Radomlje | 9 | 3 |
12. | . | Patrik Mijic | Rogaska | 9 | 0 |
13. | . | Mario Krstovski | Domzale | 8 | 0 |
14. | . | Nemanja Motika | NK Olimpija Ljubljana | 7 | 7 |
14. | . | Jan Repas | Maribor | 7 | 7 |
16. | . | Timi Max Elšnik | NK Olimpija Ljubljana | 7 | 5 |
17. | . | Dardan Shabanhaxhaj | Mura | 7 | 3 |
18. | . | Nejc Gradisar | Rogaska | 7 | 0 |
19. | . | Edmilson | Celje | 6 | 5 |
20. | . | Danijel Sturm | Domzale | 6 | 4 |