Tenerife - Cartagena

Nogomet

Španska 2. liga

#4 Tenerife
29 maj
14:00
Cartagena #9
Kdo bo zmagal
Španska 2. liga
Zadnji video povzetki
Highlights: Burgos - Cartagena (1-1) | LaLiga 1 2 3
14 maj | LaLiga SmartBank
Highlights: Ponferradina - Cartagena (4-2) | LaLiga 1 2 3
1 maj | LaLiga SmartBank
Highlights: Lugo - Tenerife (0-2) | LaLiga 1 2 3
1 maj | LaLiga SmartBank
V živo
12:20
Nedelja, 05-29-2022
ESPN+ / ZDA
LaLiga Smartbank: Tenerife vs. Cartagena (Spanish Segunda Division)
Glej prenos v živo
Uporabi Države / TV kanali možnost za izbiro TV kanalov. Lahko tudi razvrstiš države, da bo vrstni red kanalov izpisan po tvojih željah.
Deli s prijatelji
O Z N P Goli T
1 Eibar 41 23 11 7 61:44 80
2 Almeria 41 24 8 9 66:33 80
3 Valladolid 41 23 9 9 68:43 78
4 Tenerife 41 20 9 12 52:35 69
5 Girona 41 20 7 14 57:42 67
6 Las Palmas 41 18 13 10 56:47 67
7 Real Oviedo 41 16 17 8 54:39 65
8 Ponferradina 41 17 12 12 57:54 63
9 Cartagena 41 17 6 18 61:56 57
10 Zaragoza 42 12 20 10 39:46 56
11 Burgos 41 15 9 17 41:41 54
12 Huesca 41 13 15 13 49:41 54
13 Leganes 41 13 14 14 48:49 53
14 Mirandes 42 15 7 20 58:62 52
15 UD Ibiza-Eivissa 41 12 16 13 51:56 52
16 Lugo 41 9 20 12 45:52 47
17 Sporting Gijón 41 11 13 17 43:47 46
18 Malaga 41 11 12 18 36:56 45
19 R. Sociedad B 42 10 10 22 43:61 40
20 Amorebieta 41 8 16 17 43:63 40
21 Fuenlabrada 42 6 15 21 39:65 33
22 Alcorcon 41 5 11 25 36:71 26
# Igralec Ekipa G POD
1. . Christian Stuani Girona 22 1
2. . Stoico Eibar 21 5
3. . Castro R. Cartagena 20 7
4. . Baston B. Real Oviedo 20 1
5. . Weissman S. Valladolid 19 3
6. . Umar Sadiq Almeria 17 9
7. . Camello S. Mirandes 15 3
8. . Uros Djurdjevic Sporting Gijón 14 5
9. . Valenciano J. S. Huesca 14 4
10. . Yuri Ponferradina 14 2
11. . Jonathan Viera Las Palmas 13 5
12. . Guruzeta G. Amorebieta 13 1
13. . Jese Las Palmas 11 6
14. . Cristian Herrera UD Ibiza-Eivissa 11 5
15. . Elady Tenerife 11 3
16. . Bustos N. Girona 11 2
17. . Karrikaburu J. R. Sociedad B 11 1
18. . Pablo Vidal Valcarce Burgos 10 5
18. . Enric Tenerife 10 5
20. . Leon P. Fuenlabrada 10 0
27 maj
Petek
Mirandes
Mirandes
5 : 1
Fuenlabrada
Fuenlabrada
R. Sociedad B
R. Sociedad B
1 : 2
Zaragoza
Zaragoza
28 maj
Danes
Amorebieta
Amorebieta
12:15
Ponferradina
Ponferradina
Lugo
Lugo
12:15
Malaga
Malaga
29 maj
Jutri
Alcorcon
Alcorcon
14:00
Eibar
Eibar
Valladolid
Valladolid
14:00
Huesca
Huesca
Leganes
Leganes
14:00
Almeria
Almeria
Tenerife
Tenerife
14:00
Cartagena
Cartagena
Sporting Gijón
Sporting Gijón
14:00
Las Palmas
Las Palmas
Burgos
Burgos
14:00
Girona
Girona
Real Oviedo
Real Oviedo
14:00
UD Ibiza-Eivissa
UD Ibiza-Eivissa