2023 | ||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 21. Etapa : Madrid - Madrid
17 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 20. Etapa : Manzanares El Real - Guadarrama
16 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 19. Etapa : La Bañeza - Íscar
15 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 18. Etapa : Pola de Allande - La Cruz de Linares
14 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 17. Etapa : Ribadesella - Altu de LAngliru
13 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 16. Etapa : Liencres - Bejes
12 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 15. Etapa : Pamplona - Lekunberri
10 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 14. Etapa : Sauveterre-de-Bearn - Larra-Belagua
9 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 13. Etapa : Formigal - Col du Tourmalet
8 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 12. Etapa : Ólvega - Zaragoza
7 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 11. Etapa : Lerma - La Laguna Negra
6 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 10. Etapa : Valladolid - Valladolid
5 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 9. Etapa : Cartagena - Caravaca de la Cruz
3 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 8. Etapa : Dénia - Xorret de Catí
2 sep | GCN Racing
|
||||
Dirka po Španiji 2023 | Povzetek - 7. Etapa : Utiel - Oliva
1 sep | GCN Racing
|
||||
Prikaži še ostale (+14) |
16 mar | Milan – San Remo |
18 mar 24 mar |
Dirka po Kataloniji |
20 mar | Three Days of Bruges–De Panne |
22 mar | E3 BinckBank Classic |
24 mar | Gent-Wevelgem |
27 mar | Dwars door Vlaanderen |
31 mar | Dirka po Flandriji |
1 apr 6 apr |
Dirka po Baskiji |
7 apr | Paris-Roubaix |
14 apr | Amstel Gold Race |
17 apr | Valonska puščica |
21 apr | Liège–Bastogne–Liège |
23 apr 28 apr |
Dirka po Romandiji |
1 maj | Eschborn-Frankfurt |
4 maj 26 maj |
Dirka po Italiji |
2 jun 9 jun |
Kriterij Dauphine |
9 jun 16 jun |
Dirka po Švici |
29 jun 21 jul |
Dirka po Franciji |
10 avg | Clasica Ciclista San Sebastian |
12 avg 18 avg |
Dirka po Poljski |
17 avg 8 sep |
Dirka po Španiji |
28 avg 1 sep |
Renewi Tour |
1 sep | Bretonska klasika |
8 sep | EuroEyes Cyclassics Hamburg |
13 sep | Grand Prix Cycliste de Quebec |
15 sep | Grand Prix Cycliste de Montreal |
12 okt | Dirka po Lomabardiji |
15 okt 20 okt |
Tour of Guangxi |
4 mar 10 mar |
Dirka od Tirenskega do Jadranskega morja Jonas Vingegaard Team Visma | Lease a Bike |
3 mar 10 mar |
Paris - Nice Matteo Jorgenson Team Visma | Lease a Bike |
2 mar | Strade Bianche Tadej Pogačar UAE Team Emirates |
24 feb | Omloop Het Nieuwsblad Jan Tratnik Team Visma | Lease a Bike |
19 feb 25 feb |
Dirka po Arabskih emiratih Lennert Van Eetvelt Lotto Dstny |
28 jan | Cadel Evans Great Ocean Road Race Laurence Pithie Groupama - FDJ |
16 jan 21 jan |
Tour Down Under Stephen Williams Israel - Premier Tech |
# | Kolesar | PTS | |
---|---|---|---|
1. | POGAČAR Tadej UAE TEAM EMIRATES |
7458 | |
2. | VINGEGAARD HANSEN Jonas TEAM VISMA | LEASE A BIKE |
6530 | |
3. | EVENEPOEL Remco SOUDAL QUICK-STEP |
5677 | |
4. | PEDERSEN Mads LIDL-TREK |
5314 | |
5. | PHILIPSEN Jasper ALPECIN-DECEUNINCK |
5017 | |
6. | ROGLIČ Primož BORA - HANSGROHE |
4392 | |
7. | VAN AERT Wout TEAM VISMA | LEASE A BIKE |
4210 | |
8. | VAN DER POEL Mathieu ALPECIN-DECEUNINCK |
3940 | |
9. | YATES Adam Richard UAE TEAM EMIRATES |
3821 | |
10. | HIRSCHI Marc UAE TEAM EMIRATES |
3189 | |
11. | SKJELMOSE Mattias LIDL-TREK |
3174 | |
12. | AYUSO PESQUERA Juan UAE TEAM EMIRATES |
3006 | |
13. | VLASOV Aleksandr BORA - HANSGROHE |
2759 | |
14. | KUSS Sepp TEAM VISMA | LEASE A BIKE |
2612 | |
15. | DE LIE Arnaud LOTTO DSTNY |
2543 | |
16. | YATES Simon Philip TEAM JAYCO ALULA |
2529 | |
17. | GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro UAE TEAM EMIRATES |
2418 | |
18. | MOHORIC Matej BAHRAIN VICTORIOUS |
2198 | |
19. | MCNULTY Brandon UAE TEAM EMIRATES |
2082 | |
20. | PINOT Thibaut |
2053 | |
21. | LANDA MEANA Mikel SOUDAL QUICK-STEP |
2049 | |
22. | PIDCOCK Thomas INEOS GRENADIERS |
2017 | |
23. | HEALY Ben EF EDUCATION - EASYPOST |
2014 | |
24. | KÜNG Stefan GROUPAMA-FDJ |
1964 | |
25. | KOOIJ Olav TEAM VISMA | LEASE A BIKE |
1959 | |
26. | BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello BAHRAIN VICTORIOUS |
1939 | |
27. | MATTHEWS Michael TEAM JAYCO ALULA |
1884 | |
28. | HINDLEY Jai BORA - HANSGROHE |
1865 | |
29. | GROVES Kaden Alexander ALPECIN-DECEUNINCK |
1862 | |
30. | THOMAS Geraint INEOS GRENADIERS |
1846 | |
31. | GALL Felix DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM |
1835 | |
32. | GANNA Filippo INEOS GRENADIERS |
1829 | |
33. | JORGENSON Matteo TEAM VISMA | LEASE A BIKE |
1805 | |
34. | O'CONNOR Ben DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM |
1780 | |
35. | LAPORTE Christophe TEAM VISMA | LEASE A BIKE |
1713 | |
36. | SKUJINS Toms LIDL-TREK |
1703 | |
37. | MARTIN GUYONNET Guillaume COFIDIS |
1646 | |
38. | VAN GILS Maxim LOTTO DSTNY |
1642 | |
39. | STUYVEN Jasper LIDL-TREK |
1609 | |
40. | MADOUAS Valentin GROUPAMA-FDJ |
1606 | |
41. | ARANBURU DEVA Alex MOVISTAR TEAM |
1560 | |
42. | GROENEWEGEN Dylan TEAM JAYCO ALULA |
1541 | |
43. | BUITRAGO SANCHEZ Santiago BAHRAIN VICTORIOUS |
1540 | |
44. | BAGIOLI Andrea LIDL-TREK |
1524 | |
45. | CARUSO Damiano BAHRAIN VICTORIOUS |
1489 | |
46. | RODRIGUEZ CANO Carlos INEOS GRENADIERS |
1485 | |
47. | VAN WILDER Ilan SOUDAL QUICK-STEP |
1470 | |
48. | STRONG Corbin John ISRAEL - PREMIER TECH |
1469 | |
49. | MILAN Jonathan LIDL-TREK |
1466 | |
50. | MERLIER Tim SOUDAL QUICK-STEP |
1450 | |
51. | MARTINEZ Lenny GROUPAMA-FDJ |
1438 | |
52. | LUTSENKO Alexey ASTANA QAZAQSTAN TEAM |
1418 | |
53. | NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel INEOS GRENADIERS |
1401 | |
54. | MAS NICOLAU Enric MOVISTAR TEAM |
1387 | |
55. | VERMEERSCH Florian LOTTO DSTNY |
1383 | |
56. | IZAGUIRRE INSAUSTI Ion COFIDIS |
1363 | |
57. | JOHANNESSEN Tobias Halland UNO-X MOBILITY |
1362 | |
58. | WOODS Michael Russell ISRAEL - PREMIER TECH |
1350 | |
59. | BARDET Romain TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL |
1311 | |
60. | BENOOT Tiesj TEAM VISMA | LEASE A BIKE |
1298 | |
61. | KRON Andreas Lorentz LOTTO DSTNY |
1294 | |
62. | MEEUS Jordi BORA - HANSGROHE |
1262 | |
63. | POWLESS Neilson EF EDUCATION - EASYPOST |
1252 | |
64. | THIJSSEN Gerben INTERMARCHÉ - WANTY |
1243 | |
65. | WELLENS Tim UAE TEAM EMIRATES |
1231 | |
66. | COQUARD Bryan COFIDIS |
1209 | |
67. | BETTIOL Alberto EF EDUCATION - EASYPOST |
1206 | |
68. | DEMARE Arnaud ARKEA-B&B HOTELS |
1199 | |
69. | VAN POPPEL Danny BORA - HANSGROHE |
1185 | |
70. | TILLER Rasmus UNO-X MOBILITY |
1181 | |
71. | WILLIAMS Stephen ISRAEL - PREMIER TECH |
1169 | |
72. | GREGOIRE Romain GROUPAMA-FDJ |
1164 | |
73. | CARAPAZ Richard EF EDUCATION - EASYPOST |
1154 | |
74. | GEE Derek ISRAEL - PREMIER TECH |
1130 | |
75. | TRENTIN Matteo TUDOR PRO CYCLING TEAM |
1123 | |
76. | VELASCO Simone ASTANA QAZAQSTAN TEAM |
1118 | |
77. | ZINGLE Axel COFIDIS |
1106 | |
78. | VAN EETVELT Lennert LOTTO DSTNY |
1098 | |
79. | SIVAKOV Pavel UAE TEAM EMIRATES |
1096 | |
80. | UIJTDEBROEKS Cian TEAM VISMA | LEASE A BIKE |
1063 |