Kolesarstvo
Italija

Giro d'Italia Ženske

| | |
30 jun
10 jul
Info - Giro d'Italia Ženske
Giro d'Italia Ženske
Prenosi v živo - Moji kanali
Za izbrano državo ni na voljo prenosov.
Info! Uporabi Države / TV kanali možnost za izbiro posameznih TV kanalov.
# Ime
1. Annemiek van Vleuten
Movistar Team
2. Marta Cavalli
FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
3. Mavi Garcia
UAE Team ADQ
4. Elisa Longo Borghini
Trek-Segafredo
5. Niamh Fisher-Black
Team SD Worx
6. Cecilie Uttrup Ludwig
FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
7. Silvia Persico
Valcar-Travel & Service
8. Erica Magnaldi
UAE Team ADQ
9. Juliette Labous
Team DSM
10. Neve Bradbury
CANYON//SRAM Racing
11. Kristen Faulkner
Team BikeExchange-Jayco
12. Elise Chabbey
CANYON//SRAM Racing
13. Gaia Realini
Isolmant-Premac-Vittoria
14. Evita Muzic
FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
15. Krista Doebel-Hickok
EF Education-TIBCO-SVB
16. Anouska Koster
Team Jumbo-Visma
17. Lucinda Brand
Trek-Segafredo
18. Aileen Schweikart
Bizkaia-Durango
19. Hanna Nilsson
Ceratizit-WNT Pro Cycling
20. Mikayla Harvey
CANYON//SRAM Racing
21. Alena Amialiusik
CANYON//SRAM Racing
22. Petra Stiasny
Roland Cogeas Edelweiss Squad
23. Greta Marturano
Top Girls Fassa Bortolo
24. Leah Thomas
Trek-Segafredo
25. Rasa Leleivyte
Aromitalia Basso Bikes Vaiano
26. Paula Patiño
Movistar Team
27. Alessia Vigilia
Top Girls Fassa Bortolo
28. Brodie Chapman
FDJ-Nouvelle Aquitaine-Futuroscope
29. Kathrin Hammes
EF Education-TIBCO-SVB
30. Alice Maria Arzuffi
Valcar-Travel & Service
30 jun Etapa 1: Cagliari - Cagliari
5km | Kronometer
1 jul Etapa 2: Villasimius - Tortoli
106km | Ravninska
2 jul Etapa 3: Cala Gonone - Olbia
113km | Ravninska
4 jul Etapa 4: Cesena - Cesena
120km | Hribovita
5 jul Etapa 5: Carpi - Reggio Emilia
124km | Hribovita
6 jul Etapa 6: Sarnico - Bergamo
115km | Hribovita
7 jul Etapa 7: Prevalle - Passo del Maniva
113km | Gorska
8 jul Etapa 8: Rovereto - Aldeno
113km | Gorska
9 jul Etapa 9: San Michele All’Adige - San Lorenzo Dorsino
113km | Gorska
10 jul Etapa 10: Abano Terme - Padova
90km | Hribovita
2022 UCI World Tour koledar
30 jul
5 avg
Dirka po Poljski
Ethan Hayter INEOS Grenadiers
30 jul Clasica Ciclista San Sebastian
Remco Evenepoel Quick-Step
1 jul
24 jul
Dirka po Franciji
Jonas Vingegaard Jumbo-Visma
12 jun
19 jun
Dirka po Švici
Geraint Thomas INEOS Grenadiers
5 jun
12 jun
Kriterij Dauphine
Primoz Roglic Jumbo Visma
6 maj
29 maj
Dirka po Italiji
Jai Hindley BORA
1 maj Eschborn-Frankfurt
Sam Bennett BORA
26 apr
1 maj
Dirka po Romandiji
Aleksandr Vlasov BORA
24 apr
24 apr
Liège–Bastogne–Liège
Remco Evenepoel Quick-Step
20 apr Valonska puščica
Dylan Teuns Bahrain
17 apr Paris-Roubaix
Dylan van Baarle INEOS
10 apr Amstel Gold Race
Michal Kwiatkowski INEOS
4 apr
9 apr
Dirka po Baskiji
Daniel Felipe Martinez INEOS
3 apr Dirka po Flandriji
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
30 mar Dwars door Vlaanderen
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
27 mar Gent-Wevelgem
Biniam Girmay Intermarche
25 mar E3 BinckBank Classic
Wout van Aert Jumbo-Visma
23 mar Three Days of Bruges–De Panne
Tim Merlier Alpecin-Fenix
21 mar
27 mar
Dirka po Kataloniji
Sergio Higuita BORA
19 mar Milan – San Remo
Matej Mohorič Bahrain
7 mar
13 mar
Dirka od Tirenskega do Jadranskega morja
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
6 mar
13 mar
Paris - Nice
Primoz Roglic Jumbo Visma
5 mar Strade Bianche
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
26 feb Omloop Het Nieuwsblad
Wout van Aert Jumbo Visma
20 feb
26 feb
Dirka po Arabskih emiratih
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
World Rankings - Individual (08-09-2022)
# Kolesar PTS
1. POGAČAR Tadej
UAE Team Emirates
4416
2. ROGLIČ Primož
Team Jumbo-Visma
3600
3. VAN AERT Wout
Team Jumbo-Visma
3431
4. EVENEPOEL Remco
QST
3374
5. VINGEGAARD Jonas
Team Jumbo-Visma
3073
6. VLASOV Aleksandr
Bora-Hansgrohe
2374
7. KÜNG Stefan
Groupama-FDJ
2019
8. VAN DER POEL Mathieu
ADC
1962
9. COSNEFROY Benoit
AG2R Citroën Team
1865
10. ALAPHILIPPE Julian
QST
1859
11. HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Bora-Hansgrohe
1718
12. VALVERDE Alejandro
Movistar Team
1677
13. MOHORIC Matej
TBV
1670
14. YATES Adam
IGD
1663
15. KRISTOFF Alexander
Circus - Wanty Gobert
1641
16. VAN BAARLE Dylan
IGD
1612
17. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
1595
18. HAYTER Ethan
IGD
1581
19. GIRMAY Biniam
Circus - Wanty Gobert
1573
20. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
TBV
1516
21. DE LIE Arnaud
Lotto Soudal
1510
22. QUINTANA Nairo
ARK
1510
23. HINDLEY Jai
Bora-Hansgrohe
1485
24. JAKOBSEN Fabio
QST
1472
25. PEDERSEN Mads
Trek-Segafredo
1459
26. STUYVEN Jasper
Trek-Segafredo
1431
27. PHILIPSEN Jasper
ADC
1397
28. CARAPAZ Richard
IGD
1383
29. COLBRELLI Sonny
TBV
1373
30. LAPORTE Christophe
Team Jumbo-Visma
1366
31. MERLIER Tim
ADC
1335
32. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE Team Emirates
1320
32. HOFSTETTER Hugo
ARK
1320
34. THOMAS Geraint
IGD
1316
35. VAN POPPEL Danny
Bora-Hansgrohe
1267
36. DEMARE Arnaud
Groupama-FDJ
1259
37. YATES Simon Philip
Team BikeExchange - Jayco
1253
38. BENOOT Tiesj
Team Jumbo-Visma
1230
39. BARGUIL Warren
ARK
1229
40. GAUDU David
Groupama-FDJ
1217
41. MADOUAS Valentin
Groupama-FDJ
1186
42. HAIG Jack
TBV
1173
43. TEUNS Dylan
1168
44. MATTHEWS Michael
Team BikeExchange - Jayco
1134
45. RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
1111
46. TRENTIN Matteo
UAE Team Emirates
1105
47. ROTA Lorenzo
Circus - Wanty Gobert
1101
48. HIRSCHI Marc
UAE Team Emirates
1079
49. MAS NICOLAU Enric
Movistar Team
1078
50. AYUSO PESQUERA Juan
UAE Team Emirates
1072
51. POWLESS Neilson
EFE
1050
52. BARDET Romain
DSM
1037
53. KOOIJ Olav
Team Jumbo-Visma
1027
54. O'CONNOR Ben
AG2R Citroën Team
991
55. CAMPENAERTS Victor
Lotto Soudal
980
56. WELLENS Tim
Lotto Soudal
979
57. CARUSO Damiano
TBV
973
58. WOODS Michael
IPT
972
59. LANDA MEANA Mikel
TBV
960
60. MARTIN Guillaume
Cofidis
951
61. NIZZOLO Giacomo
IPT
932
62. HUNDAHL Michael Valgren
EFE
928
63. MCNULTY Brandon
UAE Team Emirates
908
64. MÄDER Gino
TBV
851
65. ULISSI Diego
UAE Team Emirates
847
66. CAVENDISH Mark
QST
846
67. SENECHAL Florian
QST
845
68. PIDCOCK Thomas
IGD
842
69. ARENSMAN Thymen
DSM
830
70. GROENEWEGEN Dylan
Team BikeExchange - Jayco
822
71. COVI Alessandro
UAE Team Emirates
813
72. HERRADA Jesus
Cofidis
806
73. SIVAKOV Pavel
IGD
801
74. HIRT Jan
Circus - Wanty Gobert
799
75. BOUHANNI Nacer
ARK
783
76. MEINTJES Louis
Circus - Wanty Gobert
778
76. MASNADA Fausto
QST
778
78. ASGREEN Kasper
QST
776
79. GANNA Filippo
IGD
774
80. STORER Michael
Groupama-FDJ
758
81. WALSCHEID Maximilian Richard
Cofidis
756
82. BATTISTELLA Samuele
Astana Qazaqstan Team
750
83. MOLLEMA Bauke
Trek-Segafredo
748
84. ACKERMANN Pascal
UAE Team Emirates
744
85. NIBALI Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
721
86. JOHANNESSEN Tobias Halland
Uno-X Norwegian Development Team
713
87. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Cofidis
709
88. SIMON Julien
TEN
701
89. POLITT Nils
Bora-Hansgrohe
695
90. FUGLSANG Jakob
IPT
679
91. LUTSENKO Alexey
Astana Qazaqstan Team
678
92. MOZZATO Luca
B&B Hotels KTM
665
93. HERMANS Quinten
Circus - Wanty Gobert
662
94. VAN GESTEL Dries
TEN
650
95. DE BONDT Dries
ADC
646
96. TURGIS Anthony
TEN
645
97. CLARKE Simon
IPT
637
98. ALBANESE Vincenzo
EOK
636
99. CONSONNI Simone
Cofidis
633
100. JENSEN Mattias
Trek-Segafredo
632