Kolesarstvo
Francija

Tour de Vendee

| |
2 okt
Najboljši kolesarji na dirki: Arnaud Démare, Julien Simon, Luca Mozzato, Bryan Coquard, Matis Louvel, Bram Welten, Daniel Mclay, Marc Sarreau, Sandy Dujardin, Franck Bonnamour
Info - Tour de Vendee
Tour de Vendee
Prenosi v živo - Moji kanali
Za izbrano državo ni na voljo prenosov.
Info! Uporabi Države / TV kanali možnost za izbiro posameznih TV kanalov.
# Ime
1. Bryan Coquard
Cofidis
04:45:23
2. Arnaud Démare
Groupama-FDJ
+ 00
3. Luca Mozzato
B&B Hotels-KTM
+ 00
4. Christophe Noppe
Team Arkéa-Samsic
+ 00
5. Matis Louvel
Team Arkéa-Samsic
+ 00
6. Ramon Sinkeldam
Groupama-FDJ
+ 03
7. Marc Sarreau
AG2R Citroën Team
+ 03
8. Sandy Dujardin
TotalEnergies
+ 03
9. Julien Simon
TotalEnergies
+ 03
10. Maël Guégan
Team U Nantes Atlantique
+ 03
11. Valentin Tabellion
GO Sport-Roubaix Lille Métropole
+ 03
12. Emmanuel Morin
Team U Nantes Atlantique
+ 03
13. Clément Venturini
AG2R Citroën Team
+ 03
14. Carlos Canal
Euskaltel-Euskadi
+ 03
15. Morne Van Niekerk
St Michel-Auber 93
+ 03
16. Edvald Boasson-Hagen
TotalEnergies
+ 03
17. Maxime Jarnet
GO Sport-Roubaix Lille Métropole
+ 03
18. Manuel Peñalver
Burgos-BH
+ 03
19. Cyril Barthe
B&B Hotels-KTM
+ 03
20. Franck Bonnamour
B&B Hotels-KTM
+ 03
21. Andrea Peron
Team Novo Nordisk
+ 09
22. Romain Cardis
St Michel-Auber 93
+ 11
23. Alex Molenaar
Burgos-BH
+ 11
24. Axel Narbonne-Zuccarelli
Nice Métropole Côte d'Azur
+ 12
25. Antonio Soto
Euskaltel-Euskadi
+ 12
26. David Lozano
Team Novo Nordisk
+ 12
27. Tristan Delacroix
Nice Métropole Côte d'Azur
+ 12
28. Axel Mariault
Team U Nantes Atlantique
+ 12
29. Antoine Raugel
AG2R Citroën Team
+ 12
30. Juan Jose Lobato
Euskaltel-Euskadi
+ 12
2022 UCI World Tour koledar
30 avg
4 sep
Dirka po Beneluksu
8 okt Dirka po Lomabardiji
13 okt
18 okt
Tour of Guangxi
11 sep Grand Prix Cycliste de Montreal
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
9 sep Grand Prix Cycliste de Quebec
Benoit Cosnefroy AG2R Citroën
28 avg Bretonska klasika
Wout van Aert Jumbo-Visma
21 avg EuroEyes Cyclassics Hamburg
Marco Haller BORA-hansgrohe
19 avg
11 sep
Dirka po Španiji
Remco Evenepoel Quick-Step
30 jul Clasica Ciclista San Sebastian
Remco Evenepoel Quick-Step
30 jul
5 avg
Dirka po Poljski
Ethan Hayter INEOS Grenadiers
1 jul
24 jul
Dirka po Franciji
Jonas Vingegaard Jumbo-Visma
12 jun
19 jun
Dirka po Švici
Geraint Thomas INEOS Grenadiers
5 jun
12 jun
Kriterij Dauphine
Primoz Roglic Jumbo Visma
6 maj
29 maj
Dirka po Italiji
Jai Hindley BORA
1 maj Eschborn-Frankfurt
Sam Bennett BORA
26 apr
1 maj
Dirka po Romandiji
Aleksandr Vlasov BORA
24 apr
24 apr
Liège–Bastogne–Liège
Remco Evenepoel Quick-Step
20 apr Valonska puščica
Dylan Teuns Bahrain
17 apr Paris-Roubaix
Dylan van Baarle INEOS
10 apr Amstel Gold Race
Michal Kwiatkowski INEOS
4 apr
9 apr
Dirka po Baskiji
Daniel Felipe Martinez INEOS
3 apr Dirka po Flandriji
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
30 mar Dwars door Vlaanderen
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
27 mar Gent-Wevelgem
Biniam Girmay Intermarche
25 mar E3 BinckBank Classic
Wout van Aert Jumbo-Visma
23 mar Three Days of Bruges–De Panne
Tim Merlier Alpecin-Fenix
21 mar
27 mar
Dirka po Kataloniji
Sergio Higuita BORA
19 mar Milan – San Remo
Matej Mohorič Bahrain
7 mar
13 mar
Dirka od Tirenskega do Jadranskega morja
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
6 mar
13 mar
Paris - Nice
Primoz Roglic Jumbo Visma
5 mar Strade Bianche
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
26 feb Omloop Het Nieuwsblad
Wout van Aert Jumbo Visma
20 feb
26 feb
Dirka po Arabskih emiratih
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
World Rankings - Individual (10-14-2022)
# Kolesar PTS
1. POGAČAR Tadej
UAE Team Emirates
5131
2. VAN AERT Wout
Team Jumbo-Visma
4525
3. EVENEPOEL Remco
QST
4452
4. VINGEGAARD Jonas
Team Jumbo-Visma
3154
5. VLASOV Aleksandr
Bora-Hansgrohe
2484
6. DE LIE Arnaud
Lotto Soudal
2268
7. KÜNG Stefan
Groupama-FDJ
2180
8. KRISTOFF Alexander
Circus - Wanty Gobert
2099
9. VAN DER POEL Mathieu
ADC
2003
10. VALVERDE Alejandro
Movistar Team
1996
11. MATTHEWS Michael
Team BikeExchange - Jayco
1995
12. HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Bora-Hansgrohe
1992
13. LAPORTE Christophe
Team Jumbo-Visma
1968
14. DEMARE Arnaud
Groupama-FDJ
1931
15. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
1920
16. GIRMAY Biniam
Circus - Wanty Gobert
1875
17. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
TBV
1856
18. COSNEFROY Benoit
AG2R Citroën Team
1781
18. CARAPAZ Richard
IGD
1781
20. MAS NICOLAU Enric
Movistar Team
1772
21. PEDERSEN Mads
Trek-Segafredo
1753
22. PHILIPSEN Jasper
ADC
1702
23. HINDLEY Jai
Bora-Hansgrohe
1643
24. ROGLIČ Primož
Team Jumbo-Visma
1620
25. AYUSO PESQUERA Juan
UAE Team Emirates
1605
26. YATES Adam
IGD
1590
27. MERLIER Tim
ADC
1533
28. MOHORIC Matej
TBV
1494
29. RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
1448
30. LANDA MEANA Mikel
TBV
1350
31. THOMAS Geraint
IGD
1329
32. TEUNS Dylan
IPT
1281
33. ARENSMAN Thymen
DSM
1271
33. MADOUAS Valentin
Groupama-FDJ
1271
35. GROENEWEGEN Dylan
Team BikeExchange - Jayco
1255
36. MARTIN Guillaume
Cofidis
1228
37. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE Team Emirates
1227
38. HOFSTETTER Hugo
ARK
1217
39. YATES Simon Philip
Team BikeExchange - Jayco
1204
40. O'CONNOR Ben
AG2R Citroën Team
1203
41. HAYTER Ethan
IGD
1193
42. BARGUIL Warren
ARK
1181
43. VAN BAARLE Dylan
IGD
1166
44. GAUDU David
Groupama-FDJ
1157
45. ROTA Lorenzo
Circus - Wanty Gobert
1156
46. VAN GESTEL Dries
TEN
1143
47. JAKOBSEN Fabio
QST
1128
48. BARDET Romain
DSM
1113
49. JENSEN Mattias
Trek-Segafredo
1078
50. KOOIJ Olav
Team Jumbo-Visma
1073
51. TRENTIN Matteo
UAE Team Emirates
1066
52. MEINTJES Louis
Circus - Wanty Gobert
1048
53. BENOOT Tiesj
Team Jumbo-Visma
1047
54. HERMANS Quinten
Circus - Wanty Gobert
1007
55. BENNETT Sam
Bora-Hansgrohe
976
56. ULISSI Diego
UAE Team Emirates
957
57. GARCIA CORTINA Ivan
Movistar Team
944
58. ZINGLE Axel
Cofidis
930
59. HIRSCHI Marc
UAE Team Emirates
891
60. MCNULTY Brandon
UAE Team Emirates
880
61. QUINTANA Nairo
ARK
880
61. SIMON Julien
TEN
880
63. POWLESS Neilson
EFE
879
64. HERRADA Jesus
Cofidis
874
65. CONSONNI Simone
Cofidis
873
66. MOZZATO Luca
B&B Hotels KTM
857
67. CAPIOT Amaury
ARK
852
68. SCHMID Mauro
QST
851
69. THOMAS Benjamin
Cofidis
842
70. LOPEZ MORENO Miguel Angel
Astana Qazaqstan Team
838
71. CARUSO Damiano
TBV
834
72. VAN AVERMAET Greg
AG2R Citroën Team
826
73. MOLLEMA Bauke
Trek-Segafredo
813
74. LOUVEL Matis
ARK
809
75. PIDCOCK Thomas
IGD
775
75. VAN POPPEL Danny
Bora-Hansgrohe
775
77. HIRT Jan
Circus - Wanty Gobert
772
78. WALSCHEID Maximilian Richard
Cofidis
761
78. CAMPENAERTS Victor
Lotto Soudal
761
80. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Cofidis
757
81. WELLENS Tim
Lotto Soudal
751
82. TURGIS Anthony
TEN
748
83. ARANBURU DEBA Alex
Movistar Team
735
84. POZZOVIVO Domenico
Circus - Wanty Gobert
714
85. FUGLSANG Jakob
IPT
712
86. EWAN Caleb
Lotto Soudal
711
87. VUILLERMOZ Alexis
TEN
708
88. CAVENDISH Mark
QST
705
89. URAN Rigoberto
EFE
691
90. SHEFFIELD Magnus
IGD
688
91. NIZZOLO Giacomo
IPT
687
91. NIBALI Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
687
93. SKUJINS Toms
Trek-Segafredo
682
94. SIVAKOV Pavel
IGD
679
95. ALMEIDA GUERREIRO Ruben Antonio
EFE
666
96. BOUHANNI Nacer
ARK
663
97. WOODS Michael
IPT
662
98. STUYVEN Jasper
Trek-Segafredo
658
99. BETTIOL Alberto
EFE
652
100. DE BONDT Dries
ADC
650