Kolesarstvo
VB VB

UCI Track Champions League

London
| | |
11 nov
2 dec
London
Zadnji video povzetki
2023
Youtube
UCI Track Champions League 2023 Highlights - Round 4, London - Endurance
10 nov | GCN Racing
Youtube
High Speed Showdown In Paris! | UCI Track Champions League 2023 Highlights - Round 3, Paris - Sprint
4 nov | GCN Racing
Youtube
UCI Track Champions League 2023 Highlights - Round 2, Berlin - Sprint
28 okt | GCN Racing
Youtube
UCI Track Champions League 2023 Highlights - Round 1, Mallorca - Endurance
21 okt | GCN Racing
2022
Youtube
Sprint Stars Go Head-To-Head! | UCI Track Champions League Round 3 Sprint Highlights
26 nov | GCN Racing
Youtube
Shake Up In The Endurance Categories! | UCI Track Champions League Round 3 Endurance Highlights
26 nov | GCN Racing
Youtube
Surprises On Opening Day! | UCI Track Champions League Round 1 Sprint Highlights
12 nov | GCN Racing
Prikaži še ostale (+6)
Info - UCI Track Champions League
UCI Track Champions League
Prenosi v živo - Moji kanali
Za izbrano državo ni na voljo prenosov.
Info! Uporabi Države / TV kanali možnost za izbiro posameznih TV kanalov.
21 okt Mallorca
28 okt Berlin
4 nov St-Quentin
10 nov London
11 nov London
World Rankings - Individual (02-26-2024)
# Kolesar PTS
1. POGAČAR Tadej
UAE TEAM EMIRATES
7290
2. VINGEGAARD HANSEN Jonas
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
6304
3. EVENEPOEL Remco
SOUDAL QUICK-STEP
6026
4. ROGLIČ Primož
BORA - HANSGROHE
5603
5. PEDERSEN Mads
LIDL-TREK
4918
6. VAN AERT Wout
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
4877
7. YATES Adam Richard
UAE TEAM EMIRATES
4227
8. VAN DER POEL Mathieu
ALPECIN-DECEUNINCK
4163
9. PHILIPSEN Jasper
ALPECIN-DECEUNINCK
3912
10. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE TEAM EMIRATES
2997
11. YATES Simon Philip
TEAM JAYCO ALULA
2861
12. HIRSCHI Marc
UAE TEAM EMIRATES
2859
13. SKJELMOSE Mattias
LIDL-TREK
2737
14. KUSS Sepp
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
2715
15. DE LIE Arnaud
LOTTO DSTNY
2644
16. GANNA Filippo
INEOS GRENADIERS
2547
17. VLASOV Aleksandr
BORA - HANSGROHE
2315
18. LAPORTE Christophe
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
2311
19. MOHORIC Matej
BAHRAIN VICTORIOUS
2255
20. HEALY Ben
EF EDUCATION - EASYPOST
2253
21. PINOT Thibaut
2162
22. KOOIJ Olav
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
2092
23. LANDA MEANA Mikel
SOUDAL QUICK-STEP
2050
24. KÜNG Stefan
GROUPAMA-FDJ
2010
25. MADOUAS Valentin
GROUPAMA-FDJ
2009
26. GROVES Kaden Alexander
ALPECIN-DECEUNINCK
2003
27. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello
BAHRAIN VICTORIOUS
1997
28. PIDCOCK Thomas
INEOS GRENADIERS
1984
29. AYUSO PESQUERA Juan
UAE TEAM EMIRATES
1961
30. THOMAS Geraint
INEOS GRENADIERS
1838
31. BENOOT Tiesj
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
1773
32. POWLESS Neilson
EF EDUCATION - EASYPOST
1707
33. MCNULTY Brandon
UAE TEAM EMIRATES
1707
34. GALL Felix
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
1701
35. MARTIN GUYONNET Guillaume
COFIDIS
1681
36. BAGIOLI Andrea
LIDL-TREK
1665
37. HINDLEY Jai
BORA - HANSGROHE
1644
38. GAUDU David
GROUPAMA-FDJ
1602
39. WOODS Michael Russell
ISRAEL - PREMIER TECH
1558
40. VERMEERSCH Florian
LOTTO DSTNY
1517
41. BARDET Romain
TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
1501
42. CARUSO Damiano
BAHRAIN VICTORIOUS
1500
43. ARANBURU DEVA Alex
1494
44. LUTSENKO Alexey
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
1480
45. BUITRAGO SANCHEZ Santiago
BAHRAIN VICTORIOUS
1475
46. RODRIGUEZ CANO Carlos
INEOS GRENADIERS
1473
47. THIJSSEN Gerben
INTERMARCHÉ - WANTY
1451
48. GROENEWEGEN Dylan
TEAM JAYCO ALULA
1434
49. JORGENSON Matteo
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
1405
50. CICCONE Giulio
LIDL-TREK
1399
51. STRONG Corbin John
ISRAEL - PREMIER TECH
1384
52. KRON Andreas Lorentz
LOTTO DSTNY
1382
53. JOHANNESSEN Tobias Halland
UNO-X MOBILITY
1362
54. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
COFIDIS
1356
55. MAS NICOLAU Enric
MOVISTAR TEAM
1335
56. NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel
INEOS GRENADIERS
1321
57. SKUJINS Toms
LIDL-TREK
1287
57. O'CONNOR Ben
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
1287
59. VAN WILDER Ilan
SOUDAL QUICK-STEP
1259
60. MATTHEWS Michael
TEAM JAYCO ALULA
1258
61. COQUARD Bryan
COFIDIS
1255
62. COSTA Rui
EF EDUCATION - EASYPOST
1226
63. SIVAKOV Pavel
UAE TEAM EMIRATES
1214
64. ZINGLE Axel
COFIDIS
1212
65. DEMARE Arnaud
ARKEA-B&B HOTELS
1189
66. KÄMNA Lennard
BORA - HANSGROHE
1179
67. GREGOIRE Romain
GROUPAMA-FDJ
1177
68. KRAGH ANDERSEN Søren
ALPECIN-DECEUNINCK
1173
69. GEE Derek
ISRAEL - PREMIER TECH
1153
70. CARAPAZ Richard
EF EDUCATION - EASYPOST
1143
71. KRISTOFF Alexander
UNO-X MOBILITY
1142
72. WELSFORD Sam
BORA - HANSGROHE
1141
73. STUYVEN Jasper
LIDL-TREK
1141
73. TILLER Rasmus
UNO-X MOBILITY
1141
75. MERLIER Tim
SOUDAL QUICK-STEP
1134
76. ALAPHILIPPE Julian
SOUDAL QUICK-STEP
1125
77. LAMPAERT Yves
SOUDAL QUICK-STEP
1100
78. ZIMMERMANN Georg
INTERMARCHÉ - WANTY
1095
79. WILLIAMS Stephen
ISRAEL - PREMIER TECH
1090
80. PITHIE Laurence
GROUPAMA-FDJ
1086