Kolesarstvo
Argentina

Vuelta a San Juan

San Juan
|
22 jan
29 jan
San Juan
Najboljši kolesarji na dirki: Remco Evenepoel, Felipe Martínez Daniel, Sergio Higuita, Fabio Jakobsen, Danny Van Poppel, Sam Bennett, ángel López Miguel, Jan Hirt, Giacomo Nizzolo, Filippo Ganna
Zadnji video povzetki
Youtube
Vuelta a San Juan Internacional 2023 | Highlights - Stage 5 : San Juan - Alto de Colorado
28 jan | Lanterne Rouge
Youtube
Vuelta a San Juan 2020 Stage 7 HIGHLIGHTS | San Juan City Circuit Race
3 feb | GCN Racing
Youtube
Vuelta a San Juan 2020 Stage 6 HIGHLIGHTS | Circuito San Juan Villicum
1 feb | GCN Racing
Youtube
Vuelta a San Juan 2020 Stage 5 HIGHLIGHTS | Crosswind Chaos & Summit Finish
31 jan | GCN Racing
Youtube
Vuelta a San Juan 2020 Stage 4 HIGHLIGHTS | San Jose de Jachal - Villa San Agustin
29 jan | GCN Racing
Youtube
Vuelta a San Juan 2020 Stage 3 HIGHLIGHTS | Ullum Time Trial
29 jan | GCN Racing
Youtube
Vuelta a San Juan 2020 Stage 2 HIGHLIGHTS | Pocito Sprint Finish
27 jan | GCN Racing
Youtube
Vuelta a San Juan 2020 Stage 1 HIGHLIGHTS | San Juan City
26 jan | GCN Racing
Prikaži še ostale (+7)
Info - Vuelta a San Juan
Vuelta a San Juan
Prenosi v živo - Moji kanali
Za izbrano državo ni na voljo prenosov.
Info! Uporabi Države / TV kanali možnost za izbiro posameznih TV kanalov.
# Ime
1. Miguel Ángel López
Team Medellin-EPM
25:40:57
2. Filippo Ganna
INEOS Grenadiers
+ 30
3. Sergio Higuita
BORA-hansgrohe
+ 44
4. Einer Rubio
Movistar Team
+ 50
5. Brandon Rivera
INEOS Grenadiers
+ 01:01
6. Nicolas Paredes
SEP San Juan
+ 01:19
7. Remco Evenepoel
Soudal Quick-Step
+ 01:19
8. Kevin Vermaerke
Team DSM
+ 01:30
9. Matthew Riccitello
Israel-Premier Tech
+ 01:41
10. Quinn Simmons
Trek-Segafredo
+ 01:46
11. Leandro Messineo
Chimbas te Quiero
+ 01:56
12. Nicolas Tivani
Team Corratec
+ 01:59
13. Oier Lazkano
Movistar Team
+ 02:00
14. Juan Pablo Dotti
SEP San Juan
+ 02:07
15. Steff Cras
TotalEnergies
+ 02:11
16. Vicente Rojas Naranjo
+ 02:12
17. Abner González
Movistar Team
+ 02:12
18. Harold Tejada
Astana Qazaqstan Team
+ 02:16
19. Marco Frigo
Israel-Premier Tech
+ 02:18
20. Yves Lampaert
Soudal Quick-Step
+ 02:28
21. Oscar Sevilla
Team Medellin-EPM
+ 02:28
22. Brayan Sanchez
Team Medellin-EPM
+ 02:55
23. Filippo Magli
Green Project-Bardiani CSF-Faizanè
+ 03:12
24. Alan Jousseaume
TotalEnergies
+ 03:12
25. Daniel Martinez
INEOS Grenadiers
+ 03:57
26. Antwan Tolhoek
Trek-Segafredo
+ 03:58
27. Yuriy Natarov
Astana Qazaqstan Team
+ 04:02
28. Franco Buchanan
AV Fatima-San Juan Biker Motos-Electro 3
+ 04:08
29. Mathias Vacek
Trek-Segafredo
+ 04:21
30. Mattia Petrucci
Green Project-Bardiani CSF-Faizanè
+ 04:33
22 jan Etapa 1: San Juan - San Juan
143km | Ravninska
23 jan Etapa 2: Villa San Augustin - San José de Jáchal
201km | Ravninska
24 jan Etapa 3: San Juan - San Juan
170km | Ravninska
25 jan Etapa 4: San Juan - Barreal
196km | Gorska
27 jan Etapa 5: San Juan - Alto de Colorado
173km | Gorska
28 jan Etapa 6: San Juan - San Juan
144km | Ravninska
29 jan Etapa 7: San Juan - San Juan
112km | Ravninska
2023 UCI World Tour koledar
26 mar Gent-Wevelgem
Christophe Laporte Jumbo-Visma
24 mar E3 BinckBank Classic
Wout van Aert Jumbo-Visma
22 mar Three Days of Bruges–De Panne
Jasper Philipsen Alpecin-Deceuninck
20 mar
26 mar
Dirka po Kataloniji
Primož Roglič Jumbo-Visma
18 mar Milan – San Remo
Mathieu van der Poel Alpecin-Deceuninck
6 mar
12 mar
Dirka od Tirenskega do Jadranskega morja
Primož Roglič Jumbo-Visma
5 mar
12 mar
Paris - Nice
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
4 mar Strade Bianche
Thomas Pidcock INEOS Grenadiers
25 feb Omloop Het Nieuwsblad
Dylan van Baarle Jumbo-Visma
20 feb
26 feb
Dirka po Arabskih emiratih
Remco Evenepoel Soudal - Quick Step
29 jan Cadel Evans Great Ocean Road Race
Marius Mayrhofer Team DSM
17 jan
22 jan
Tour Down Under
Jay Vine UAE Team Emirates
World Rankings - Individual (03-09-2023)
# Kolesar PTS
1. POGAČAR Tadej
UAE Team Emirates
5131
2. VAN AERT Wout
Team Jumbo-Visma
4525
3. EVENEPOEL Remco
QST
4452
4. VINGEGAARD Jonas
Team Jumbo-Visma
3154
5. VLASOV Aleksandr
Bora-Hansgrohe
2484
6. DE LIE Arnaud
Lotto Soudal
2268
7. KÜNG Stefan
Groupama-FDJ
2180
8. KRISTOFF Alexander
Circus - Wanty Gobert
2099
9. VAN DER POEL Mathieu
ADC
2003
10. VALVERDE Alejandro
Movistar Team
1996
11. MATTHEWS Michael
Team Jayco AlUla
1995
12. HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Bora-Hansgrohe
1992
13. LAPORTE Christophe
Team Jumbo-Visma
1968
14. DEMARE Arnaud
Groupama-FDJ
1931
15. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
1920
16. GIRMAY Biniam
Circus - Wanty Gobert
1875
17. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
TBV
1856
18. CARAPAZ Richard
IGD
1781
18. COSNEFROY Benoit
AG2R Citroën Team
1781
20. MAS NICOLAU Enric
Movistar Team
1772
21. PEDERSEN Mads
Trek-Segafredo
1753
22. PHILIPSEN Jasper
ADC
1702
23. HINDLEY Jai
Bora-Hansgrohe
1643
24. ROGLIČ Primož
Team Jumbo-Visma
1620
25. AYUSO PESQUERA Juan
UAE Team Emirates
1605
26. YATES Adam
IGD
1590
27. MERLIER Tim
ADC
1533
28. MOHORIC Matej
TBV
1494
29. RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
1448
30. LANDA MEANA Mikel
TBV
1350
31. THOMAS Geraint
IGD
1329
32. TEUNS Dylan
IPT
1281
33. MADOUAS Valentin
Groupama-FDJ
1271
33. ARENSMAN Thymen
DSM
1271
35. GROENEWEGEN Dylan
Team Jayco AlUla
1255
36. MARTIN Guillaume
Cofidis
1228
37. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE Team Emirates
1227
38. HOFSTETTER Hugo
ARK
1217
39. YATES Simon Philip
Team Jayco AlUla
1204
40. O'CONNOR Ben
AG2R Citroën Team
1203
41. HAYTER Ethan
IGD
1193
42. BARGUIL Warren
ARK
1181
43. VAN BAARLE Dylan
IGD
1166
44. GAUDU David
Groupama-FDJ
1157
45. ROTA Lorenzo
Circus - Wanty Gobert
1156
46. VAN GESTEL Dries
TEN
1143
47. JAKOBSEN Fabio
QST
1128
48. BARDET Romain
DSM
1113
49. JENSEN Mattias
Trek-Segafredo
1078
50. KOOIJ Olav
Team Jumbo-Visma
1073
51. TRENTIN Matteo
UAE Team Emirates
1066
52. MEINTJES Louis
Circus - Wanty Gobert
1048
53. BENOOT Tiesj
Team Jumbo-Visma
1047
54. HERMANS Quinten
Circus - Wanty Gobert
1007
55. BENNETT Sam
Bora-Hansgrohe
976
56. ULISSI Diego
UAE Team Emirates
957
57. GARCIA CORTINA Ivan
Movistar Team
944
58. ZINGLE Axel
Cofidis
930
59. HIRSCHI Marc
UAE Team Emirates
891
60. MCNULTY Brandon
UAE Team Emirates
880
61. QUINTANA Nairo
ARK
880
61. SIMON Julien
TEN
880
63. POWLESS Neilson
EFE
879
64. HERRADA Jesus
Cofidis
874
65. CONSONNI Simone
Cofidis
873
66. MOZZATO Luca
B&B Hotels KTM
857
67. CAPIOT Amaury
ARK
852
68. SCHMID Mauro
QST
851
69. THOMAS Benjamin
Cofidis
842
70. LOPEZ MORENO Miguel Angel
Astana Qazaqstan Team
838
71. CARUSO Damiano
TBV
834
72. VAN AVERMAET Greg
AG2R Citroën Team
826
73. MOLLEMA Bauke
Trek-Segafredo
813
74. LOUVEL Matis
ARK
809
75. VAN POPPEL Danny
Bora-Hansgrohe
775
75. PIDCOCK Thomas
IGD
775
77. HIRT Jan
Circus - Wanty Gobert
772
78. WALSCHEID Maximilian Richard
Cofidis
761
78. CAMPENAERTS Victor
Lotto Soudal
761
80. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Cofidis
757
81. WELLENS Tim
Lotto Soudal
751
82. TURGIS Anthony
TEN
748
83. ARANBURU DEBA Alex
Movistar Team
735
84. POZZOVIVO Domenico
Circus - Wanty Gobert
714
85. FUGLSANG Jakob
IPT
712
86. EWAN Caleb
Lotto Soudal
711
87. VUILLERMOZ Alexis
TEN
708
88. CAVENDISH Mark
QST
705
89. URAN Rigoberto
EFE
691
90. SHEFFIELD Magnus
IGD
688
91. NIZZOLO Giacomo
IPT
687
91. NIBALI Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
687
93. SKUJINS Toms
Trek-Segafredo
682
94. SIVAKOV Pavel
IGD
679
95. ALMEIDA GUERREIRO Ruben Antonio
EFE
666
96. BOUHANNI Nacer
ARK
663
97. WOODS Michael
IPT
662
98. STUYVEN Jasper
Trek-Segafredo
658
99. BETTIOL Alberto
EFE
652
100. DE BONDT Dries
ADC
650