Nogomet
England

Championship

Izberi ekipo
| | |
2 sep
22 maj
Zadnji video povzetki
Highlights: Bournemouth - Coventry (4-1) | Championship
11 apr | EFL
Highlights: Barnsley - Middlesbrough (2-0) | Championship
11 apr | Barnsley FC
Highlights: Watford - Reading (2-0) | Championship
10 apr | EFL
Highlights: Brentford - Birmingham (0-0) | Championship
7 apr | Brentford Football Club
Highlights: Huddersfield - Brentford (1-1) | Championship
4 apr | Brentford Football Club
Highlights: Barnsley - Reading (1-1) | Championship
3 apr | Barnsley FC
Highlights: Watford - Sheffield Wednesday (1-0) | Championship
3 apr | EFL
Highlights: Bournemouth - Middlesbrough (3-1) | Championship
3 apr | EFL
Highlights: Brentford - Nottingham (1-1) | Championship
21 mar | Brentford Football Club
Highlights: Barnsley - Sheffield Wednesday (1-2) | Championship
21 mar | Barnsley FC
Highlights: Watford - Birmingham (3-0) | Championship
21 mar | EFL
Highlights: Wycombe - Barnsley (1-3) | Championship
18 mar | Barnsley FC
Highlights: Derby County - Brentford (2-2) | Championship
17 mar | Brentford Football Club
Highlights: Cardiff - Watford (1-2) | Championship
14 mar | EFL
Highlights: Bournemouth - Barnsley (2-3) | Championship
14 mar | EFL
Prikaži še ostale (+12)
Info - Championship
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Championship - Naslednji prenosi v živo
15 apr
Danes
Rotherham
Rotherham
18:00
Coventry
Coventry
16 apr
Jutri
Blackburn
Blackburn
17:00
Derby County
Derby County
Reading
Reading
17:00
Cardiff
Cardiff
17 apr
Sobota
Nottingham
Nottingham
11:30
Huddersfield
Huddersfield
Middlesbrough
Middlesbrough
11:30
QPR
QPR
Luton
Luton
11:30
Watford
Watford
Brentford
Brentford
11:30
Millwall
Millwall
Swansea
Swansea
11:30
Wycombe
Wycombe
Stoke City
Stoke City
11:30
Preston
Preston
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
11:30
Bristol City
Bristol City
Norwich City
Norwich City
19:00
Bournemouth
Bournemouth
18 apr
Nedelja
Rotherham
Rotherham
11:00
Birmingham
Birmingham
Coventry
Coventry
14:00
Barnsley
Barnsley
20 apr
Torek
Norwich City
Norwich City
17:00
Watford
Watford
Brentford
Brentford
17:00
Cardiff
Cardiff
Swansea
Swansea
18:00
QPR
QPR
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
18:00
Blackburn
Blackburn
Preston
Preston
18:00
Derby County
Derby County
21 apr
Sreda
Rotherham
Rotherham
17:00
Middlesbrough
Middlesbrough
Millwall
Millwall
17:00
Bournemouth
Bournemouth
O Z R P Goli T
1 Norwich City 41 27 9 5 65:28 90
2 Watford 41 24 10 7 59:27 82
3 Swansea 41 22 9 10 50:31 75
4 Brentford 40 20 13 7 71:40 73
5 Bournemouth 41 20 11 10 66:40 71
6 Barnsley 41 21 8 12 54:44 71
7 Reading 41 19 9 13 56:45 66
8 Cardiff 41 16 11 14 57:45 59
9 Millwall 41 14 16 11 41:40 58
10 Middlesbrough 41 16 9 16 48:45 57
11 QPR 41 15 11 15 48:50 56
12 Stoke City 41 14 13 14 45:46 55
13 Luton 40 15 8 17 35:46 53
14 Bristol City 41 15 5 21 40:55 50
15 Nottingham 41 12 13 16 34:39 49
16 Preston 41 14 6 21 41:55 48
17 Blackburn 41 12 11 18 52:47 47
18 Birmingham 41 11 12 18 31:50 45
19 Huddersfield 41 11 11 19 43:62 44
20 Derby County 41 11 10 20 30:46 43
21 Coventry 40 10 12 18 36:56 42
22 Rotherham 38 11 6 21 41:52 39
23 Sheffield Wednesday 41 11 8 22 34:54 0
24 Wycombe 41 8 9 24 30:64 33
# Igralec Ekipa G POD
1. . Toney I. Brentford 29 10
2. . Teemu Pukki Norwich City 25 3
3. . Armstrong A. Blackburn 21 3
4. . Joao L. Reading 19 7
5. . Kieffer Moore Cardiff 16 1
6. . Ayew A. Swansea 15 4
7. . Dominic Solanke Bournemouth 14 6
8. . Arnaut Groeneveld Bournemouth 13 6
9. . Buendia E. Norwich City 12 14
10. . Ismaila Sarr Watford 12 4
11. . Nick Powell Stoke City 12 3
12. . Jamal Lowe Swansea 12 0
13. . Woodrow C. Barnsley 11 5
14. . Stanislas J. Bournemouth 10 4
15. . Michael Smith Rotherham 10 3
16. . Lyndon Dykes QPR 10 1
17. . Jed Wallace Millwall 9 5
18. . Fletcher S. Stoke City 9 4
19. . Nahki Wells Bristol City 9 3
20. . Meite Y. Reading 9 1
22 jan
Petek
Stoke City
Stoke City
1 : 2
Watford
Watford
23 jan
Sobota
QPR
QPR
0 : 1
Derby County
Derby County
24 jan
Nedelja
Preston
Preston
0 : 0
Reading
Reading
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 1
Blackburn
Blackburn
26 jan
Torek
Bristol City
Bristol City
2 : 1
Huddersfield
Huddersfield
27 jan
Sreda
Coventry
Coventry
2 : 0
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 3
Rotherham
Rotherham
Swansea
Swansea
1 : 1
Brentford
Brentford
Barnsley
Barnsley
2 : 2
Cardiff
Cardiff
2 feb
Torek
Millwall
Millwall
0 : 0
Norwich City
Norwich City
Wycombe
Wycombe
0 : 0
Birmingham
Birmingham
Coventry
Coventry
1 : 2
Nottingham
Nottingham
Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
4 maj
Torek
Luton
Luton
18:00
Rotherham
Rotherham