Nogomet
England

National League

Izberi ekipo
|
3 avg
30 maj
Info - National League
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
National League - Naslednji prenosi v živo
6 mar
Jutri
Wealdstone
Wealdstone
15:00
Halifax
Halifax
Weymouth
Weymouth
15:00
Stockport
Stockport
Torquay
Torquay
15:00
Hartlepool
Hartlepool
Eastleigh
Eastleigh
15:00
Bromley
Bromley
Dagenham & Red.
Dagenham & Red.
15:00
Boreham Wood
Boreham Wood
Chesterfield
Chesterfield
15:00
Yeovil
Yeovil
Altrincham
Altrincham
15:00
Dover
Dover
Sutton
Sutton
15:00
Wrexham
Wrexham
Solihull
Solihull
15:00
Maidenhead
Maidenhead
Notts County
Notts County
15:00
Aldershot
Aldershot
9 mar
Torek
Sutton
Sutton
19:00
Yeovil
Yeovil
Solihull
Solihull
19:00
Stockport
Stockport
Dagenham & Red.
Dagenham & Red.
19:00
Maidenhead
Maidenhead
Barnet
Barnet
19:00
Wrexham
Wrexham
Notts County
Notts County
19:45
Halifax
Halifax
Eastleigh
Eastleigh
19:45
Dover
Dover
Altrincham
Altrincham
19:45
Hartlepool
Hartlepool
Woking
Woking
19:45
Boreham Wood
Boreham Wood
Torquay
Torquay
19:45
Aldershot
Aldershot
13 mar
Sobota
Yeovil
Yeovil
15:00
Woking
Woking
O Z R P Goli T
1 Torquay 24 14 5 5 46:24 47
2 Sutton 22 14 4 4 41:21 46
3 Hartlepool 25 13 5 7 34:24 44
4 Stockport 24 11 7 6 32:21 40
5 Wrexham 25 11 6 8 34:27 39
6 Notts County 22 11 5 6 28:17 38
7 Eastleigh 24 10 8 6 32:24 38
8 Altrincham 27 10 6 11 31:34 36
9 Boreham Wood 25 9 8 8 29:25 35
10 Yeovil 25 10 5 10 39:37 35
11 Bromley 24 9 7 8 39:31 34
12 Aldershot 24 10 4 10 36:35 34
13 Chesterfield 22 10 3 9 33:25 33
14 Maidenhead 21 9 5 7 32:32 32
15 Halifax 23 8 7 8 37:30 31
16 Solihull 22 9 4 9 27:24 31
17 Dagenham & Red. 24 8 5 11 22:31 29
18 Woking 22 7 5 10 25:27 26
19 Wealdstone 23 7 5 11 30:48 26
20 Kings Lynn 22 6 5 11 30:44 23
21 Weymouth 24 5 5 14 25:39 20
22 Barnet 23 3 3 17 18:57 12
23 Dover 15 3 1 11 12:35 10
# Igralec Ekipa G POD
1. . Michael Cheek Bromley 15 0
2. . Wootton K. Notts County 12 0
3. . Kabongo Tshimanga Boreham Wood 11 0
4. . Alex Reid Stockport 10 0
5. . Rooney J. Stockport 9 0
5. . Orsi-Dadomo D. Maidenhead 9 0
5. . Murphy R. Yeovil 9 0
5. . Barratt S. Maidenhead 9 0
5. . Asante A. Chesterfield 9 0
5. . Armstrong L. Hartlepool 9 0
11. . Beautyman H. Sutton 8 0
11. . Tom Denton Chesterfield 8 0
11. . Courtney Duffus Bromley 8 0
11. . Kwame Thomas Wrexham 8 0
11. . Danny Wright Torquay 8 0
16. . Barnett T. Eastleigh 7 0
16. . Hall A. Torquay 7 0
16. . Rees J. Aldershot 7 0
16. . Joe Quigley Yeovil 7 0
16. . Parish D. Wealdstone 7 0
2 feb
Torek
Torquay
Torquay
1 : 2
Altrincham
Altrincham
6 feb
Sobota
Maidenhead
Maidenhead
0 : 1
Boreham Wood
Boreham Wood
Eastleigh
Eastleigh
1 : 1
Solihull
Solihull
Wrexham
Wrexham
2 : 2
Dagenham & Red.
Dagenham & Red.
Stockport
Stockport
1 : 0
Yeovil
Yeovil
23 mar
Torek
Wealdstone
Wealdstone
19:45
Woking
Woking
20 apr
Torek
Aldershot
Aldershot
18:00
Kings Lynn
Kings Lynn
27 apr
Torek
Sutton
Sutton
18:45
Barnet
Barnet