Košarka
Evropa

EuroBasket 2022

Izberi ekipo
1 sep
18 sep
V okviru priprav na EuroBasket 2022 bo slovenska košarkarska reprezentanca odigrala šest pripravljalnih tekem, od tega štiri na domačih tleh. Vrhunec priprav, katerega del bo tudi Luka Dončić, bo tekma Slovenije in Srbije v ljubljanskih Stožicah.
Zadnji video povzetki
Highlights: Spain - France (88-76) | EuroBasket 2022
18 sep | FIBA
Highlights: Germany - Poland (82-69) | EuroBasket 2022
18 sep | FIBA
Highlights: Germany - Spain (91-96) | EuroBasket 2022
16 sep | FIBA
Highlights: Poland - France (54-95) | EuroBasket 2022
16 sep | FIBA
Highlights: Slovenia - Poland (87-90) | EuroBasket 2022
14 sep | FIBA
Highlights: France - Italy (93-85) | EuroBasket 2022
14 sep | FIBA
Highlights: Germany - Greece (107-96) | EuroBasket 2022
13 sep | FIBA
Highlights: Spain - Finland (100-90) | EuroBasket 2022
13 sep | FIBA
Highlights: Greece - Czech Republic (94-88) | EuroBasket 2022
11 sep | FIBA
Highlights: Serbia - Italy (86-94) | EuroBasket 2022
11 sep | FIBA
Highlights: Finland - Croatia (94-86) | EuroBasket 2022
11 sep | FIBA
Highlights: Ukraine - Poland (86-94) | EuroBasket 2022
11 sep | FIBA
Highlights: Spain - Lithuania (102-94) | EuroBasket 2022
10 sep | FIBA
Highlights: Germany - Montenegro (85-79) | EuroBasket 2022
10 sep | FIBA
Highlights: Slovenia - Belgium (88-72) | EuroBasket 2022
10 sep | FIBA
Prikaži še ostale (+12)
Info - EuroBasket 2022
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
EuroBasket 2022 - Naslednji prenosi v živo
10 nov
Četrtek
Ciper
Ciper
12:00
Romunija
Romunija
Slovaška
Slovaška
12:00
Danska
Danska
Makedonija
Makedonija
13:00
Norway
Norway
Poljska
Poljska
13:45
Švica
Švica
Portugalska
Portugalska
14:00
Bolgarija
Bolgarija
Avstrija
Avstrija
14:20
Hrvaška
Hrvaška
13 nov
Nedelja
Ciper
Ciper
09:00
Bolgarija
Bolgarija
Avstrija
Avstrija
11:05
Švica
Švica
Portugalska
Portugalska
12:00
Romunija
Romunija
Norway
Norway
12:00
Slovaška
Slovaška
Hrvaška
Hrvaška
12:00
Poljska
Poljska
Makedonija
Makedonija
13:00
Danska
Danska
23 feb
Četrtek
Slovaška
Slovaška
12:00
Makedonija
Makedonija
Romunija
Romunija
12:00
Bolgarija
Bolgarija
Poljska
Poljska
12:00
Avstrija
Avstrija
Danska
Danska
12:00
Norway
Norway
Švica
Švica
12:00
Hrvaška
Hrvaška
Ciper
Ciper
12:00
Portugalska
Portugalska
26 feb
Nedelja
Norway
Norway
12:00
Makedonija
Makedonija
Danska
Danska
12:00
Slovaška
Slovaška
Group A O Z P T
1 Španija 5 4 1 9
2 Turčija 5 3 2 8
3 Črna gora 5 3 2 8
4 Belgija 5 3 2 8
5 Bolgarija 5 1 4 6
6 Gruzija 5 1 4 6
Group B O Z P T
1 Slovenija 5 4 1 9
2 Nemčija 5 4 1 9
3 Francija 5 3 2 8
4 Litva 5 2 3 7
5 BiH 5 2 3 7
6 Madžarska 5 0 5 5
Group C O Z P T
1 Grčija 5 5 0 10
2 Ukrajina 5 3 2 8
3 Hrvaška 5 3 2 8
4 Italija 5 3 2 8
5 Estonija 5 1 4 6
6 Velika Britanija 5 0 5 5
Group D O Z P T
1 Srbija 5 5 0 10
2 Finska 5 3 2 8
3 Poljska 5 3 2 8
4 Češka 5 2 3 7
5 Izrael 5 2 3 7
6 Nizozemska 5 0 5 5
1 sep
Četrtek
Španija
Španija
114 : 87
Bolgarija
Bolgarija
BiH
BiH
95 : 85
Madžarska
Madžarska
Turčija
Turčija
72 : 68
Črna gora
Črna gora
Slovenija
Slovenija
92 : 85
Litva
Litva
Belgija
Belgija
79(70) : 76(70)
Gruzija
Gruzija
Francija
Francija
63 : 76
Nemčija
Nemčija