Košarka
Evropa

Eurocup

Izberi ekipo
| | |
12 okt
19 maj
Info - Eurocup
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Eurocup - Naslednji prenosi v živo
12 okt
Sreda
Trento
Trento
12:00
Prometheus
Prometheus
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
12:00
London Lions
London Lions
Prometey
Prometey
12:00
Lietkabelis
Lietkabelis
Turk Telekom
Turk Telekom
12:00
Paris
Paris
Joventut Badalona
Joventut Badalona
12:00
Brescia
Brescia
Gran Canaria
Gran Canaria
12:00
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
JL Bourg
JL Bourg
12:00
Cluj Napoca
Cluj Napoca
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
12:00
Bursaspor
Bursaspor
Ulm
Ulm
12:00
Venezia
Venezia
Buducnost
Buducnost
12:00
Hamburg
Hamburg
19 okt
Sreda
Venezia
Venezia
12:00
JL Bourg
JL Bourg
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
12:00
Buducnost
Buducnost
London Lions
London Lions
12:00
Trento
Trento
Prometheus
Prometheus
12:00
Gran Canaria
Gran Canaria
Lietkabelis
Lietkabelis
12:00
Ulm
Ulm
Paris
Paris
12:00
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
Hamburg
Hamburg
12:00
Turk Telekom
Turk Telekom
Bursaspor
Bursaspor
12:00
Joventut Badalona
Joventut Badalona
Cluj Napoca
Cluj Napoca
12:00
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
Brescia
Brescia
12:00
Prometey
Prometey
Group A O Z P T
1 Ulm 0 0 0
2 Joventut Badalona 0 0 0
3 Cedevita Olimpija 0 0 0
4 Venezia 0 0 0
5 Brescia 0 0 0
6 Lietkabelis 0 0 0
7 JL Bourg 0 0 0
8 Cluj Napoca 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Prometey 0 0 0
Group B O Z P T
1 Turk Telekom 0 0 0
2 Gran Canaria 0 0 0
3 Buducnost 0 0 0
4 Slask Wroclaw 0 0 0
5 London Lions 0 0 0
6 Hapoel Tel-Aviv 0 0 0
7 Trento 0 0 0
8 Hamburg 0 0 0
9 Prometheus 0 0 0
10 Paris 0 0 0
12 okt
Sreda
Trento
Trento
12:00
Prometheus
Prometheus
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
12:00
London Lions
London Lions
Prometey
Prometey
12:00
Lietkabelis
Lietkabelis
Turk Telekom
Turk Telekom
12:00
Paris
Paris
Joventut Badalona
Joventut Badalona
12:00
Brescia
Brescia
Gran Canaria
Gran Canaria
12:00
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
JL Bourg
JL Bourg
12:00
Cluj Napoca
Cluj Napoca
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
12:00
Bursaspor
Bursaspor
Ulm
Ulm
12:00
Venezia
Venezia
Buducnost
Buducnost
12:00
Hamburg
Hamburg