Ramat Hasharon (Ž)
11:30
Gernika Bizkaia (Ž)
Group A | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cadi La Seu (Ž) | 6 | 5 | 1 | ||
2 | Zabiny Brno (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Flammes Carolo (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
4 | Eleftheria (Ž) | 6 | 1 | 5 |
Group B | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uni Girona (Ž) | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Gorzow (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Piestanske Cajky (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
4 | Dudelange (Ž) | 6 | 1 | 5 |
Group C | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray (Ž) | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Angers (Ž) | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Kibirkstis Vilnius (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
4 | CSM Constanta (Ž) | 6 | 0 | 6 |
Group D | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lattes Montpellier (Ž) | 4 | 3 | 1 | ||
2 | Gernika Bizkaia (Ž) | 4 | 2 | 2 | ||
3 | Sosnowiec (Ž) | 4 | 1 | 3 | ||
4 | Ramat Hasharon (Ž) | 0 | 0 | 0 |
Group E | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Besiktas (Ž) | 6 | 4 | 2 | ||
2 | Mechelen (Ž) | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Panathinaikos (Ž) | 6 | 4 | 2 | ||
4 | BK SKP 08 Banska Bystrica (Ž) | 6 | 0 | 6 |
Group F | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTT Riga (Ž) | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Bellona Kayseri (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Olympiacos (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
4 | Ruzomberok (Ž) | 6 | 0 | 6 |
Group G | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Namur (Ž) | 4 | 3 | 1 | ||
2 | Caledonia Gladiators (Ž) | 4 | 3 | 1 | ||
3 | Benfica (Ž) | 4 | 0 | 4 |
Group H | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bourges (Ž) | 6 | 6 | 0 | ||
2 | KP Brno (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Antalya 07 (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
4 | Grengewald Hueschtert (Ž) | 6 | 1 | 5 |
Group I | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BA London Lions (Ž) | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Castors Braine (Ž) | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Keltern (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
4 | Gdessa Barreiro (Ž) | 6 | 0 | 6 |
Group J | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Venezia (Ž) | 6 | 6 | 0 | ||
2 | PEAC-Pecs (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Bursa (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
4 | Ragusa Dubrovnik (Ž) | 6 | 0 | 6 |
Group K | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes (Ž) | 6 | 6 | 0 | ||
2 | Sassari (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Atomeromu Szekszard (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
4 | Chomutov (Ž) | 6 | 0 | 6 |
Group L | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Gdynia (Ž) | 6 | 4 | 2 | ||
2 | La Roche (Ž) | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Fribourg (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
4 | Emlak Konut (Ž) | 6 | 2 | 4 |
Ranking of third-placed teams | O | Z | P | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
3 | Piestanske Cajky (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Benfica (Ž) | 4 | 0 | 4 | ||
3 | Keltern (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Kibirkstis Vilnius (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Flammes Carolo (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Sosnowiec (Ž) | 4 | 1 | 3 | ||
3 | Olympiacos (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Fribourg (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Panathinaikos (Ž) | 6 | 4 | 2 | ||
3 | Antalya 07 (Ž) | 6 | 2 | 4 | ||
3 | Bursa (Ž) | 6 | 3 | 3 | ||
3 | Atomeromu Szekszard (Ž) | 6 | 3 | 3 |