Košarka
Evropa

Evropa: Kvalifikacije za SP

Izberi ekipo
| | |
25 nov
14 dec
Zadnji video povzetki
Highlights: Puerto Rico - Mexico (97-87) | Europe: World Cup - Qualification
5 jul | FIBA
Highlights: Cuba - USA (64-87) | Europe: World Cup - Qualification
5 jul | FIBA
Highlights: Dominican Republic - Bahamas (88-80) | Europe: World Cup - Qualification
5 jul | FIBA
Highlights: France - Hungary (81-40) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Bosnia & Herzegovina - Bulgaria (76-73) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Portugal - Montenegro (62-77) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Lebanon - Saudi Arabia (90-60) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Netherlands - Italy (81-92) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Lithuania - Czech Republic (72-83) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: FYR Macedonia - Ukraine (68-73) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Georgia - Spain (82-76) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Syria - Iran (56-91) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Kazakhstan - Bahrain (51-62) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Indonesia - Jordan (52-77) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Highlights: Chinese Taipei - China (56-97) | Europe: World Cup - Qualification
4 jul | FIBA
Prikaži še ostale (+12)
Info - Evropa: Kvalifikacije za SP
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Evropa: Kvalifikacije za SP - Naslednji prenosi v živo
24 avg
Sreda
Georgia
Georgia
11:00
Nizozemska
Nizozemska
Ukrajina
Ukrajina
11:30
Italija
Italija
Madžarska
Madžarska
12:00
Litva
Litva
Črna gora
Črna gora
13:00
BiH
BiH
Francija
Francija
14:30
Češka
Češka
Španija
Španija
15:00
Islandija
Islandija
25 avg
Četrtek
Kazahstan
Kazahstan
10:00
Kitajska
Kitajska
Finska
Finska
11:30
Izrael
Izrael
Jordanija
Jordanija
12:00
Indija
Indija
Iran
Iran
12:00
Japonska
Japonska
Bahrajn
Bahrajn
12:00
Avstralija
Avstralija
Saudova Arabija
Saudova Arabija
12:15
Nova Zelandija
Nova Zelandija
Švedska
Švedska
12:30
Nemčija
Nemčija
Latvija
Latvija
12:30
Turčija
Turčija
Srbija
Srbija
14:00
Grčija
Grčija
Libanon
Libanon
14:00
Filipini
Filipini
Belgija
Belgija
14:30
Velika Britanija
Velika Britanija
Slovenija
Slovenija
14:30
Estonija
Estonija
Bahami
Bahami
20:00
Venezuela
Venezuela
Portoriko
Portoriko
20:10
Brazilija
Brazilija
Group J O Z P T
1 Nemčija 6 5 1 11
2 Finska 6 5 1 11
3 Slovenija 6 4 2 10
4 Izrael 6 3 3 9
5 Švedska 6 2 4 8
6 Estonija 6 2 4 8
24 avg
Sreda
Georgia
Georgia
11:00
Nizozemska
Nizozemska
Ukrajina
Ukrajina
11:30
Italija
Italija
Madžarska
Madžarska
12:00
Litva
Litva
Črna gora
Črna gora
13:00
BiH
BiH
Francija
Francija
14:30
Češka
Češka
Španija
Španija
15:00
Islandija
Islandija
25 avg
Četrtek
Kazahstan
Kazahstan
10:00
Kitajska
Kitajska
Iran
Iran
12:00
Japonska
Japonska
Bahrajn
Bahrajn
12:00
Avstralija
Avstralija
Jordanija
Jordanija
12:00
Indija
Indija
Saudova Arabija
Saudova Arabija
12:15
Nova Zelandija
Nova Zelandija
Latvija
Latvija
12:30
Turčija
Turčija
Srbija
Srbija
14:00
Grčija
Grčija
Libanon
Libanon
14:00
Filipini
Filipini
Belgija
Belgija
14:30
Velika Britanija
Velika Britanija