Košarka
Evropa

Evropsko prventsvo (Ž)

Izberi ekipo
| | |
24 nov
27 jun
Info - Evropsko prventsvo (Ž)
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Evropsko prventsvo (Ž) - Naslednji prenosi v živo
9 feb
Jutri
Češka (Ž)
Češka (Ž)
11:00
Irska (Ž)
Irska (Ž)
Madžarska (Ž)
Madžarska (Ž)
11:00
Islandija (Ž)
Islandija (Ž)
Nizozemska (Ž)
Nizozemska (Ž)
11:00
Belorusija (Ž)
Belorusija (Ž)
Izrael (Ž)
Izrael (Ž)
11:00
Švedska (Ž)
Švedska (Ž)
Danska (Ž)
Danska (Ž)
11:00
Rusija (Ž)
Rusija (Ž)
Romunija (Ž)
Romunija (Ž)
11:00
Španija (Ž)
Španija (Ž)
Slovenija (Ž)
Slovenija (Ž)
12:00
Albanija (Ž)
Albanija (Ž)
Poljska (Ž)
Poljska (Ž)
12:00
Turčija (Ž)
Turčija (Ž)
Slovaška (Ž)
Slovaška (Ž)
12:00
Švica (Ž)
Švica (Ž)
Črna gora (Ž)
Črna gora (Ž)
12:00
Avstrija (Ž)
Avstrija (Ž)
Srbija (Ž)
Srbija (Ž)
12:00
Hrvaška (Ž)
Hrvaška (Ž)
Ukrajina (Ž)
Ukrajina (Ž)
12:00
Finska (Ž)
Finska (Ž)
Litva (Ž)
Litva (Ž)
12:30
Francija (Ž)
Francija (Ž)
Nemčija (Ž)
Nemčija (Ž)
13:00
Belgija (Ž)
Belgija (Ž)
Luksemburg (Ž)
Luksemburg (Ž)
13:00
Italija (Ž)
Italija (Ž)
BiH (Ž)
BiH (Ž)
14:00
Makedonija (Ž)
Makedonija (Ž)
Velika Britanija (Ž)
Velika Britanija (Ž)
14:30
Estonija (Ž)
Estonija (Ž)
Portugalska (Ž)
Portugalska (Ž)
15:30
Grčija (Ž)
Grčija (Ž)
12 feb
Nedelja
Finska (Ž)
Finska (Ž)
08:00
Francija (Ž)
Francija (Ž)
Ukrajina (Ž)
Ukrajina (Ž)
09:00
Litva (Ž)
Litva (Ž)
Group A O Z P T
1 Belgija (Ž) 4 3 1 7
2 Nemčija (Ž) 4 3 1 7
3 BiH (Ž) 4 2 2 6
4 Makedonija (Ž) 4 0 4 4
Group B O Z P T
1 Francija (Ž) 4 3 1 7
2 Litva (Ž) 4 3 1 7
3 Ukrajina (Ž) 4 2 2 6
4 Finska (Ž) 4 0 4 4
Group C O Z P T
1 Španija (Ž) 4 4 0 8
2 Madžarska (Ž) 4 2 2 6
3 Romunija (Ž) 4 1 3 5
4 Islandija (Ž) 4 1 3 5
Group D O Z P T
1 Turčija (Ž) 4 4 0 8
2 Poljska (Ž) 4 2 2 6
3 Slovenija (Ž) 4 2 2 6
4 Albanija (Ž) 4 0 4 4
Group E O Z P T
1 Hrvaška (Ž) 3 2 1 5
2 Srbija (Ž) 2 2 0 4
3 Bolgarija (Ž) 3 0 3 3
Group F O Z P T
1 Danska (Ž) 3 1 2 4
2 Črna gora (Ž) 2 2 0 4
3 Avstrija (Ž) 3 1 2 4
4 Rusija (Ž) 0 0 0 0
Group G O Z P T
1 Grčija (Ž) 4 4 0 8
2 Portugalska (Ž) 4 2 2 6
3 Velika Britanija (Ž) 4 1 3 5
4 Estonija (Ž) 4 1 3 5
Group H O Z P T
1 Italija (Ž) 4 4 0 8
2 Slovaška (Ž) 4 2 2 6
3 Luksemburg (Ž) 4 1 3 5
4 Švica (Ž) 4 1 3 5
Group I O Z P T
1 Nizozemska (Ž) 3 2 1 5
2 Češka (Ž) 2 2 0 4
3 Irska (Ž) 3 0 3 3
4 Belorusija (Ž) 0 0 0 0
Group J O Z P T
1 Latvija (Ž) 3 3 0 6
2 Izrael (Ž) 3 1 2 4
3 Švedska (Ž) 2 0 2 2
Ranking of second-placed teams O Z P T
1 Danska (Ž) 3 1 2 4
1 Nizozemska (Ž) 3 2 1 5
1 Belgija (Ž) 4 3 1 7
1 Francija (Ž) 4 3 1 7
2 Srbija (Ž) 2 2 0 4
2 Izrael (Ž) 3 1 2 4
2 Portugalska (Ž) 4 2 2 6
2 Poljska (Ž) 4 2 2 6
2 Madžarska (Ž) 4 2 2 6
2 Slovaška (Ž) 4 2 2 6
9 feb
Jutri
Češka (Ž)
Češka (Ž)
11:00
Irska (Ž)
Irska (Ž)
Madžarska (Ž)
Madžarska (Ž)
11:00
Islandija (Ž)
Islandija (Ž)
Nizozemska (Ž)
Nizozemska (Ž)
11:00
Belorusija (Ž)
Belorusija (Ž)
Danska (Ž)
Danska (Ž)
11:00
Rusija (Ž)
Rusija (Ž)
Romunija (Ž)
Romunija (Ž)
11:00
Španija (Ž)
Španija (Ž)
Ukrajina (Ž)
Ukrajina (Ž)
12:00
Finska (Ž)
Finska (Ž)
Poljska (Ž)
Poljska (Ž)
12:00
Turčija (Ž)
Turčija (Ž)
Slovenija (Ž)
Slovenija (Ž)
12:00
Albanija (Ž)
Albanija (Ž)
Slovaška (Ž)
Slovaška (Ž)
12:00
Švica (Ž)
Švica (Ž)
Črna gora (Ž)
Črna gora (Ž)
12:00
Avstrija (Ž)
Avstrija (Ž)
Srbija (Ž)
Srbija (Ž)
12:00
Hrvaška (Ž)
Hrvaška (Ž)
Litva (Ž)
Litva (Ž)
12:30
Francija (Ž)
Francija (Ž)
Nemčija (Ž)
Nemčija (Ž)
13:00
Belgija (Ž)
Belgija (Ž)
Luksemburg (Ž)
Luksemburg (Ž)
13:00
Italija (Ž)
Italija (Ž)
BiH (Ž)
BiH (Ž)
14:00
Makedonija (Ž)
Makedonija (Ž)
Velika Britanija (Ž)
Velika Britanija (Ž)
14:30
Estonija (Ž)
Estonija (Ž)
Portugalska (Ž)
Portugalska (Ž)
15:30
Grčija (Ž)
Grčija (Ž)
12 feb
Nedelja
Švedska (Ž)
Švedska (Ž)
10:35
Latvija (Ž)
Latvija (Ž)