Košarka
Evropa

Evropsko prventsvo (Ž)

Izberi ekipo
| | |
24 nov
27 jun
Info - Evropsko prventsvo (Ž)
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Evropsko prventsvo (Ž) - Naslednji prenosi v živo
24 nov
Četrtek
Luksemburg (Ž)
Luksemburg (Ž)
11:00
Slovaška (Ž)
Slovaška (Ž)
Švedska (Ž)
Švedska (Ž)
11:00
Izrael (Ž)
Izrael (Ž)
Belorusija (Ž)
Belorusija (Ž)
11:00
Irska (Ž)
Irska (Ž)
Litva (Ž)
Litva (Ž)
11:00
Ukrajina (Ž)
Ukrajina (Ž)
Romunija (Ž)
Romunija (Ž)
11:00
Madžarska (Ž)
Madžarska (Ž)
Španija (Ž)
Španija (Ž)
11:00
Islandija (Ž)
Islandija (Ž)
Italija (Ž)
Italija (Ž)
11:00
Švica (Ž)
Švica (Ž)
Portugalska (Ž)
Portugalska (Ž)
11:00
Velika Britanija (Ž)
Velika Britanija (Ž)
Srbija (Ž)
Srbija (Ž)
11:00
Bolgarija (Ž)
Bolgarija (Ž)
Francija (Ž)
Francija (Ž)
11:00
Finska (Ž)
Finska (Ž)
Grčija (Ž)
Grčija (Ž)
11:00
Estonija (Ž)
Estonija (Ž)
Poljska (Ž)
Poljska (Ž)
11:00
Slovenija (Ž)
Slovenija (Ž)
Rusija (Ž)
Rusija (Ž)
11:00
Avstrija (Ž)
Avstrija (Ž)
Danska (Ž)
Danska (Ž)
11:00
Črna gora (Ž)
Črna gora (Ž)
Nemčija (Ž)
Nemčija (Ž)
11:00
BiH (Ž)
BiH (Ž)
Nizozemska (Ž)
Nizozemska (Ž)
11:00
Češka (Ž)
Češka (Ž)
Belgija (Ž)
Belgija (Ž)
11:00
Makedonija (Ž)
Makedonija (Ž)
Turčija (Ž)
Turčija (Ž)
11:00
Albanija (Ž)
Albanija (Ž)
27 nov
Nedelja
Albanija (Ž)
Albanija (Ž)
11:00
Poljska (Ž)
Poljska (Ž)
Turčija (Ž)
Turčija (Ž)
11:00
Slovenija (Ž)
Slovenija (Ž)
Group A O Z P T
1 BiH (Ž) 2 2 0 4
2 Belgija (Ž) 2 1 1 3
3 Nemčija (Ž) 2 1 1 3
4 Makedonija (Ž) 2 0 2 2
Group B O Z P T
1 Ukrajina (Ž) 2 2 0 4
2 Francija (Ž) 2 1 1 3
3 Litva (Ž) 2 1 1 3
4 Finska (Ž) 2 0 2 2
Group C O Z P T
1 Španija (Ž) 2 2 0 4
2 Madžarska (Ž) 2 1 1 3
3 Romunija (Ž) 2 1 1 3
4 Islandija (Ž) 2 0 2 2
Group D O Z P T
1 Turčija (Ž) 2 2 0 4
2 Poljska (Ž) 2 1 1 3
3 Slovenija (Ž) 2 1 1 3
4 Albanija (Ž) 2 0 2 2
Group E O Z P T
1 Hrvaška (Ž) 2 1 1 3
2 Srbija (Ž) 1 1 0 2
3 Bolgarija (Ž) 1 0 1 1
Group F O Z P T
1 Rusija (Ž) 2 2 0 4
2 Danska (Ž) 2 1 1 3
3 Črna gora (Ž) 2 1 1 3
4 Avstrija (Ž) 2 0 2 2
Group G O Z P T
1 Grčija (Ž) 2 2 0 4
2 Portugalska (Ž) 2 1 1 3
3 Estonija (Ž) 2 1 1 3
4 Velika Britanija (Ž) 2 0 2 2
Group H O Z P T
1 Italija (Ž) 2 2 0 4
2 Slovaška (Ž) 2 1 1 3
3 Švica (Ž) 2 1 1 3
4 Luksemburg (Ž) 2 0 2 2
Group I O Z P T
1 Belorusija (Ž) 2 2 0 4
2 Nizozemska (Ž) 2 1 1 3
3 Češka (Ž) 2 1 1 3
4 Irska (Ž) 2 0 2 2
Group J O Z P T
1 Latvija (Ž) 2 2 0 4
2 Izrael (Ž) 1 0 1 1
3 Švedska (Ž) 1 0 1 1
Ranking of second-placed teams O Z P T
2 Izrael (Ž) 1 0 1 1
2 Belgija (Ž) 2 1 1 3
2 Nizozemska (Ž) 2 1 1 3
2 Slovaška (Ž) 2 1 1 3
2 Portugalska (Ž) 2 1 1 3
2 Madžarska (Ž) 2 1 1 3
2 Danska (Ž) 2 1 1 3
2 Francija (Ž) 2 1 1 3
2 Poljska (Ž) 2 1 1 3
2 Srbija (Ž) 1 1 0 2
24 nov
Četrtek
Luksemburg (Ž)
Luksemburg (Ž)
11:00
Slovaška (Ž)
Slovaška (Ž)
Švedska (Ž)
Švedska (Ž)
11:00
Izrael (Ž)
Izrael (Ž)
Belorusija (Ž)
Belorusija (Ž)
11:00
Irska (Ž)
Irska (Ž)
Litva (Ž)
Litva (Ž)
11:00
Ukrajina (Ž)
Ukrajina (Ž)
Romunija (Ž)
Romunija (Ž)
11:00
Madžarska (Ž)
Madžarska (Ž)
Španija (Ž)
Španija (Ž)
11:00
Islandija (Ž)
Islandija (Ž)
Italija (Ž)
Italija (Ž)
11:00
Švica (Ž)
Švica (Ž)
Portugalska (Ž)
Portugalska (Ž)
11:00
Velika Britanija (Ž)
Velika Britanija (Ž)
Srbija (Ž)
Srbija (Ž)
11:00
Bolgarija (Ž)
Bolgarija (Ž)
Francija (Ž)
Francija (Ž)
11:00
Finska (Ž)
Finska (Ž)
Grčija (Ž)
Grčija (Ž)
11:00
Estonija (Ž)
Estonija (Ž)
Poljska (Ž)
Poljska (Ž)
11:00
Slovenija (Ž)
Slovenija (Ž)
Rusija (Ž)
Rusija (Ž)
11:00
Avstrija (Ž)
Avstrija (Ž)
Danska (Ž)
Danska (Ž)
11:00
Črna gora (Ž)
Črna gora (Ž)
Nemčija (Ž)
Nemčija (Ž)
11:00
BiH (Ž)
BiH (Ž)
Nizozemska (Ž)
Nizozemska (Ž)
11:00
Češka (Ž)
Češka (Ž)
Belgija (Ž)
Belgija (Ž)
11:00
Makedonija (Ž)
Makedonija (Ž)
Turčija (Ž)
Turčija (Ž)
11:00
Albanija (Ž)
Albanija (Ž)