Košarka
Evropa

Champions League

Izberi ekipo
| | |
21 sep
20 maj
Info - Champions League
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Champions League - Naslednji prenosi v živo
3 okt
Ponedeljek
Legia
Legia
11:30
Hapoel Holon
Hapoel Holon
Peristeri
Peristeri
12:30
Bnei Herzliya
Bnei Herzliya
Hapoel M. Jerusalem
Hapoel M. Jerusalem
14:00
Darussafaka
Darussafaka
4 okt
Torek
VEF Riga
VEF Riga
12:00
Benfica
Benfica
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
12:30
AEK Athens
AEK Athens
Nymburk
Nymburk
12:30
Bilbao
Bilbao
Ludwigsburg
Ludwigsburg
14:00
Bakken Bears
Bakken Bears
Murcia
Murcia
14:30
Tofas
Tofas
Limoges
Limoges
14:30
Manresa
Manresa
5 okt
Sreda
Bahcesehir Koleji
Bahcesehir Koleji
12:00
Igokea
Igokea
PAOK
PAOK
12:30
Dijon
Dijon
Oostende
Oostende
14:00
Galatasaray
Galatasaray
Bonn
Bonn
14:00
Reggiana
Reggiana
Strasbourg
Strasbourg
14:00
Szombathely
Szombathely
Sassari
Sassari
14:30
Unicaja
Unicaja
Tenerife
Tenerife
14:30
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
11 okt
Torek
Galatasaray
Galatasaray
12:00
Legia
Legia
Hapoel Holon
Hapoel Holon
12:30
Oostende
Oostende
Limoges
Limoges
14:30
Benfica
Benfica
Manresa
Manresa
15:00
VEF Riga
VEF Riga
Group A O Z P T
1 Murcia 0 0 0
2 Strasbourg 0 0 0
3 Szombathely 0 0 0
Group B O Z P T
1 Bonn 0 0 0
2 Pinar Karsiyaka 0 0 0
3 AEK Athens 0 0 0
4 Reggiana 0 0 0
Group C O Z P T
1 Hapoel Holon 0 0 0
2 Galatasaray 0 0 0
3 Oostende 0 0 0
4 Legia 0 0 0
Group D O Z P T
1 Bilbao 0 0 0
2 Nymburk 0 0 0
3 Igokea 0 0 0
4 Bahcesehir Koleji 0 0 0
Group E O Z P T
1 Darussafaka 0 0 0
2 Ludwigsburg 0 0 0
3 Hapoel M. Jerusalem 0 0 0
Group F O Z P T
1 Manresa 0 0 0
2 Limoges 0 0 0
3 VEF Riga 0 0 0
Group G O Z P T
1 Dijon 0 0 0
2 PAOK 0 0 0
4 Sassari 0 0 0
Group H O Z P T
1 Bnei Herzliya 0 0 0
2 Lietuvos Rytas 0 0 0
3 Peristeri 0 0 0
4 Tenerife 0 0 0
25 sep
Nedelja
Unicaja
Unicaja
91 : 73
Levice
Levice
Bamberg
Bamberg
73 : 87
Benfica
Benfica
Bakken Bears
Bakken Bears
88(74) : 82(74)
FMP Beograd
FMP Beograd
Tofas
Tofas
82 : 78
Chemnitz
Chemnitz
19 okt
Sreda
Darussafaka
Darussafaka
12:00
Bakken Bears
Bakken Bears
Unicaja
Unicaja
12:00
Dijon
Dijon
1 nov
Torek
Bakken Bears
Bakken Bears
13:00
Hapoel M. Jerusalem
Hapoel M. Jerusalem
2 nov
Sreda
Unicaja
Unicaja
13:00
PAOK
PAOK
30 nov
Sreda
Hapoel M. Jerusalem
Hapoel M. Jerusalem
14:00
Bakken Bears
Bakken Bears
Dijon
Dijon
14:00
Unicaja
Unicaja
13 dec
Torek
Bakken Bears
Bakken Bears
12:00
Darussafaka
Darussafaka
PAOK
PAOK
12:30
Unicaja
Unicaja