Nogomet
Evropa

Konferenčna liga

Izberi ekipo
8 jul
25 maj
Zadnji video povzetki
Highlights: Mura - Tottenham (2-1) | Europa Conference League
26 nov | Tottenham Hotspur
Highlights: CFR Cluj - AZ Alkmaar (0-1) | Europa Conference League
22 okt | AZ Alkmaar
Highlights: AZ Alkmaar - Jablonec (1-0) | Europa Conference League
3 okt | AZ Alkmaar
Highlights: Tottenham - Mura (5-1) | Europa Conference League
1 okt | Tottenham Hotspur
Highlights: Rennes - Tottenham (2-2) | Europa Conference League
17 sep | Tottenham Hotspur
Highlights: Vitesse - Anderlecht (2-1) | Europa Conference League
27 avg | RSC Anderlecht
Highlights: Elfsborg - Feyenoord (3-1) | Europa Conference League
26 avg | Feyenoord
Highlights: Anderlecht - Vitesse (3-3) | Europa Conference League
20 avg | RSC Anderlecht
Highlights: Feyenoord - Elfsborg (5-0) | Europa Conference League
19 avg | Feyenoord
Highlights: Osijek - CSKA Sofia (1-1) | Europa Conference League
12 avg | Hrvatska Nogometna Televizija
Highlights: Anderlecht - Laci (2-1) | Europa Conference League
12 avg | RSC Anderlecht
Highlights: Feyenoord - Luzern (3-0) | Europa Conference League
12 avg | Feyenoord
Highlights: Rijeka - Hibernian (4-1) | Europa Conference League
12 avg | Hrvatska Nogometna Televizija
Highlights: Dundalk - Vitesse (1-2) | Europa Conference League
12 avg | VitesseTV
Highlights: Rosenborg - Domzale (6-1) | Europa Conference League
6 avg | NK Domžale
Prikaži še ostale (+12)
Info - Konferenčna liga
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Konferenčna liga - Naslednji prenosi v živo
17 feb
Četrtek
Midtjylland
Midtjylland
12:45
PAOK
PAOK
Fenerbahce
Fenerbahce
12:45
Slavia Prague
Slavia Prague
Rapid Vienna
Rapid Vienna
12:45
Vitesse
Vitesse
Celtic
Celtic
15:00
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Sparta Prague
Sparta Prague
15:00
Partizan
Partizan
PSV
PSV
15:00
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Marseille
Marseille
15:00
Qarabag
Qarabag
Leicester
Leicester
15:00
Randers FC
Randers FC
24 feb
Četrtek
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
12:45
Celtic
Celtic
Randers FC
Randers FC
12:45
Leicester
Leicester
Qarabag
Qarabag
12:45
Marseille
Marseille
Partizan
Partizan
12:45
Sparta Prague
Sparta Prague
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
12:45
PSV
PSV
Slavia Prague
Slavia Prague
15:00
Fenerbahce
Fenerbahce
PAOK
PAOK
15:00
Midtjylland
Midtjylland
Vitesse
Vitesse
15:00
Rapid Vienna
Rapid Vienna
Skupina A O Z N P Goli T
1 LASK Linz 6 5 1 0 12:1 16
2 Maccabi Tel Aviv 6 3 2 1 14:4 11
3 HJK 6 2 0 4 5:15 6
4 Alashkert 6 0 1 5 4:15 1
Skupina B O Z N P Goli T
1 Gent 6 4 1 1 6:2 13
2 Partizan 6 2 2 2 6:4 8
3 Anorthosis 6 1 3 2 6:9 6
4 Flora 6 1 2 3 5:8 5
Skupina C O Z N P Goli T
1 AS Roma 6 4 1 1 18:11 13
2 Bodo/Glimt 6 3 3 0 14:5 12
3 FK Zorya Luhansk 6 2 1 3 5:11 7
4 CSKA Sofia 6 0 1 5 3:13 1
Skupina D O Z N P Goli T
1 AZ Alkmaar 6 4 2 0 8:3 14
2 Randers FC 6 1 4 1 9:9 7
3 Jablonec 6 1 3 2 6:8 6
4 CFR Cluj 6 1 1 4 4:7 4
Skupina E O Z N P Goli T
1 Feyenoord 6 4 2 0 11:6 14
2 Slavia Prague 6 2 2 2 8:7 8
3 Union Berlin 6 2 1 3 8:9 7
4 Maccabi Haifa 6 1 1 4 2:7 4
Skupina F O Z N P Goli T
1 FC Copenhagen 6 5 0 1 15:5 15
2 PAOK 6 3 2 1 8:4 11
3 Slovan Bratislava 6 2 2 2 8:7 8
4 Lincoln Red Imps 6 0 0 6 2:17 0
Skupina G O Z N P Goli T
1 Rennes 6 4 2 0 13:7 14
2 Vitesse 6 3 1 2 12:9 10
3 Tottenham 6 2 1 3 11:11 7
4 Mura 6 1 0 5 5:14 3
Skupina H O Z N P Goli T
1 Basel 6 4 2 0 14:6 14
2 Qarabag 6 3 2 1 10:8 11
3 Omonia 6 0 4 2 5:10 4
4 Kairat Almaty 6 0 2 4 6:11 2
# Igralec Ekipa G POD
1. . Tammy Abraham AS Roma 6 0
2. . Arthur Basel 5 0
2. . Gaetan Laborde Rennes 5 0
4. . Erik Botheim Bodo/Glimt 4 4
5. . Andre Green Slovan Bratislava 4 1
5. . Harry Kane Tottenham 4 1
5. . Solbakken O. Bodo/Glimt 4 1
8. . Wind J. FC Copenhagen 4 0
8. . Cyriel Dessers Feyenoord 4 0
10. . Andrija Zivkovic PAOK 3 2
11. . Stephan El Shaarawy AS Roma 3 1
11. . Gilad G. Maccabi Tel Aviv 3 1
13. . Tomas Cvancara Jablonec 3 0
13. . Kante Kairat Almaty 3 0
13. . Jan Kuchta Slavia Prague 3 0
13. . Keito Nakamura LASK Linz 3 0
13. . Rauno Sappinen Flora 3 0
18. . Biel P. FC Copenhagen 2 3
18. . Wittek M. Vitesse 2 3
20. . Amahl William Pellegrino Bodo/Glimt 2 2
17 feb
Četrtek
Midtjylland
Midtjylland
12:45
PAOK
PAOK
Fenerbahce
Fenerbahce
12:45
Slavia Prague
Slavia Prague
Rapid Vienna
Rapid Vienna
12:45
Vitesse
Vitesse
Celtic
Celtic
15:00
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Sparta Prague
Sparta Prague
15:00
Partizan
Partizan
PSV
PSV
15:00
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Marseille
Marseille
15:00
Qarabag
Qarabag
Leicester
Leicester
15:00
Randers FC
Randers FC
24 feb
Četrtek
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
12:45
Celtic
Celtic
Randers FC
Randers FC
12:45
Leicester
Leicester
Qarabag
Qarabag
12:45
Marseille
Marseille
Partizan
Partizan
12:45
Sparta Prague
Sparta Prague
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
12:45
PSV
PSV
Slavia Prague
Slavia Prague
15:00
Fenerbahce
Fenerbahce
PAOK
PAOK
15:00
Midtjylland
Midtjylland
Vitesse
Vitesse
15:00
Rapid Vienna
Rapid Vienna