Nogomet
Evropa

Evropska liga

Izberi ekipo
| | |
5 avg
12 maj
Zadnji video povzetki
Highlights: Napoli - Leicester (3-2) | Europa League
10 dec | LCFC
Highlights: FK Crvena zvezda - Ludogorets (1-0) | Europa League
27 nov | Crvena zvezda
Highlights: Midtjylland - FK Crvena zvezda (1-1) | Europa League
23 okt | Crvena zvezda
Highlights: FK Crvena zvezda - Braga (2-1) | Europa League
18 sep | Crvena zvezda
Highlights: PSV - Real Sociedad (2-2) | Europa League
17 sep | PSV
Highlights: AZ Alkmaar - Celtic (2-1) | Europa League
27 avg | AZ Alkmaar
Highlights: Celtic - AZ Alkmaar (2-0) | Europa League
20 avg | AZ Alkmaar
Highlights: FK Crvena zvezda - CFR Cluj (4-0) | Europa League
17 avg | Crvena zvezda
Highlights: St Johnstone - Galatasaray (2-4) | Europa League
12 avg | Galatasaray
Prikaži še ostale (+6)
Info - Evropska liga
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Evropska liga - Naslednji prenosi v živo
17 feb
Četrtek
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
12:45
Real Betis
Real Betis
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
12:45
Braga
Braga
Dortmund
Dortmund
12:45
Rangers
Rangers
Barcelona
Barcelona
12:45
Napoli
Napoli
Sevilla
Sevilla
15:00
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
RB Leipzig
RB Leipzig
15:00
Real Sociedad
Real Sociedad
FC Porto
FC Porto
15:00
Lazio
Lazio
Atalanta
Atalanta
15:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
24 feb
Četrtek
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
12:45
Sevilla
Sevilla
Real Sociedad
Real Sociedad
12:45
RB Leipzig
RB Leipzig
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
12:45
Atalanta
Atalanta
Lazio
Lazio
12:45
FC Porto
FC Porto
Napoli
Napoli
15:00
Barcelona
Barcelona
Braga
Braga
15:00
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Real Betis
Real Betis
15:00
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
Rangers
Rangers
15:00
Dortmund
Dortmund
Skupina A O Z N P Goli T
1 Lyon 6 5 1 0 16:5 16
2 Rangers 6 2 2 2 6:5 8
3 Sparta Prague 6 2 1 3 6:9 7
4 Brondby 6 0 2 4 2:11 2
Skupina B O Z N P Goli T
1 Monako 6 3 3 0 7:4 12
2 Real Sociedad 6 2 3 1 9:6 9
3 PSV 6 2 2 2 9:8 8
4 Sturm Graz 6 0 2 4 3:10 2
Skupina C O Z N P Goli T
1 Spartak Moscow 6 3 1 2 10:9 10
2 Napoli 6 3 1 2 15:10 10
3 Leicester 6 2 2 2 12:11 8
4 Legia 6 2 0 4 4:11 6
Skupina D O Z N P Goli T
1 Eintracht Frankfurt 6 3 3 0 10:6 12
2 Olympiakos Piraeus 6 3 0 3 8:7 9
3 Fenerbahce 6 1 3 2 7:8 6
4 Antwerp 6 1 2 3 6:10 5
Skupina E O Z N P Goli T
1 Galatasaray 6 3 3 0 7:3 12
2 Lazio 6 2 3 1 7:3 9
3 Marseille 6 1 4 1 6:7 7
4 Lokomotiv Moscow 6 0 2 4 2:9 2
Skupina F O Z N P Goli T
1 FK Crvena zvezda 6 3 2 1 6:4 11
2 Braga 6 3 1 2 12:9 10
3 Midtjylland 6 2 3 1 7:7 9
4 Ludogorets 6 0 2 4 3:8 2
Skupina G O Z N P Goli T
1 Bayer Leverkusen 6 4 1 1 14:5 13
2 Real Betis 6 3 1 2 12:12 10
3 Celtic 6 3 0 3 13:15 9
4 Ferencvaros 6 1 0 5 5:12 3
Skupina H O Z N P Goli T
1 West Ham United 6 4 1 1 11:3 13
2 Dinamo Zagreb 6 3 1 2 9:6 10
3 Rapid Vienna 6 2 0 4 4:9 6
4 Genk 6 1 2 3 4:10 5
# Igralec Ekipa G POD
1. . Karl Toko Ekambi Lyon 6 2
2. . Wenderson Galeno Braga 6 0
3. . Patson Daka Leicester 5 0
4. . Elif Elmas Napoli 4 1
4. . Alexander Sobolev Spartak Moscow 4 1
6. . Arkadiusz Milik Marseille 4 0
6. . Osimhen V. Napoli 4 0
8. . Wirtz F. Bayer Leverkusen 3 3
8. . Ricardo Horta Braga 3 3
10. . Moussa Diaby Bayer Leverkusen 3 2
10. . Borja Iglesias Real Betis 3 2
12. . Andrich R. Bayer Leverkusen 3 0
12. . Benrahma S. West Ham United 3 0
12. . El Arabi Y. Olympiakos Piraeus 3 0
12. . Ciro Immobile Lazio 3 0
12. . Alexander Isak Real Sociedad 3 0
12. . Daichi Kamada Eintracht Frankfurt 3 0
12. . Bruno Petkovic Dinamo Zagreb 3 0
12. . Mbwana Samata Antwerp 3 0
12. . Islam Slimani Lyon 3 0
17 feb
Četrtek
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
12:45
Real Betis
Real Betis
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
12:45
Braga
Braga
Dortmund
Dortmund
12:45
Rangers
Rangers
Barcelona
Barcelona
12:45
Napoli
Napoli
Sevilla
Sevilla
15:00
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
RB Leipzig
RB Leipzig
15:00
Real Sociedad
Real Sociedad
FC Porto
FC Porto
15:00
Lazio
Lazio
Atalanta
Atalanta
15:00
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
24 feb
Četrtek
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
12:45
Sevilla
Sevilla
Real Sociedad
Real Sociedad
12:45
RB Leipzig
RB Leipzig
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
12:45
Atalanta
Atalanta
Lazio
Lazio
12:45
FC Porto
FC Porto
Napoli
Napoli
15:00
Barcelona
Barcelona
Braga
Braga
15:00
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Real Betis
Real Betis
15:00
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
Rangers
Rangers
15:00
Dortmund
Dortmund