Nogomet
Evropa

Liga Prvakov

| | |
5 jul
11 maj
Pravice za prenose Lige Prvakov v Sloveniji ima Pro Plus in Sportklub. Najzanimivejšo tekmo dneva lahko spremljate na Kanalu A, preostale tekme pa na kanalih Sportkluba.
Zadnji video povzetki
Highlights: Liverpool - Real Madrid (0-1) | Champions League
29 maj | Liverpool FC
Highlights: Liverpool - Real Madrid (0-1) | Champions League
29 maj | Real Madrid
Full time SCENES as Real Madrid beat Liverpool in Champions League final
28 maj | BT Sport
Highlights: Manchester City - Real Madrid (4-3) | Champions League
28 apr | Man City
Highlights: Liverpool - Villarreal (2-0) | Champions League
28 apr | Liverpool FC
Highlights: Real Madrid - Chelsea (2-3) | Champions League
14 apr | Chelsea Football Club
Highlights: Liverpool - Benfica (3-3) | Champions League
14 apr | Liverpool FC
Highlights: Chelsea - Real Madrid (1-3) | Champions League
7 apr | Chelsea Football Club
Highlights: Benfica - Liverpool (1-3) | Champions League
6 apr | Liverpool FC
Highlights: Lille - Chelsea (1-2) | Champions League
18 mar | Chelsea Football Club
Highlights: Manchester City - Sporting (0-0) | Champions League
11 mar | Man City
Highlights: Liverpool - Inter (0-1) | Champions League
10 mar | Liverpool FC
Highlights: Villarreal - Juventus (1-1) | Champions League
24 feb | Juventus
Highlights: Benfica - Ajax (2-2) | Champions League
24 feb | AFC Ajax
Highlights: Atletico Madrid - Manchester United (1-1) | Champions League
24 feb | Manchester United
Prikaži še ostale (+12)
Info - Liga Prvakov
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Liga Prvakov - Naslednji prenosi v živo
5 jul
Torek
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
13:00
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
Dudelange
Dudelange
13:00
KF Tirana
KF Tirana
Lech Poznan
Lech Poznan
13:00
Qarabag
Qarabag
Shkupi
Shkupi
13:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
13:00
Hibernians
Hibernians
Zrinjski
Zrinjski
13:00
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
HJK
HJK
13:00
Rigas
Rigas
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
13:00
CFR Cluj
CFR Cluj
Tobol
Tobol
13:00
Ferencvaros
Ferencvaros
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
13:00
Klaksvik
Klaksvik
Maribor
Maribor
13:00
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
The New Saints FC
The New Saints FC
13:00
Linfield
Linfield
KF Ballkani
KF Ballkani
13:00
Žalgiris
Žalgiris
Ludogorets
Ludogorets
13:00
Sutjeska
Sutjeska
12 jul
Torek
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
13:00
Maribor
Maribor
KF Tirana
KF Tirana
13:00
Dudelange
Dudelange
Rigas
Rigas
13:00
HJK
HJK
CFR Cluj
CFR Cluj
13:00
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
Hibernians
Hibernians
13:00
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Qarabag
Qarabag
13:00
Lech Poznan
Lech Poznan
28 maj
Sobota
Liverpool
Liverpool
0 : 1
Real Madrid
Real Madrid
21 jun
Torek
La Fiorita
La Fiorita
1 : 2
Inter Escaldes
Inter Escaldes
Levadia
Levadia
1 : 6
Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik
5 jul
Torek
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
13:00
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
Dudelange
Dudelange
13:00
KF Tirana
KF Tirana
Lech Poznan
Lech Poznan
13:00
Qarabag
Qarabag
Shkupi
Shkupi
13:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
13:00
Hibernians
Hibernians
Zrinjski
Zrinjski
13:00
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
HJK
HJK
13:00
Rigas
Rigas
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
13:00
CFR Cluj
CFR Cluj
Tobol
Tobol
13:00
Ferencvaros
Ferencvaros
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
13:00
Klaksvik
Klaksvik
Maribor
Maribor
13:00
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
The New Saints FC
The New Saints FC
13:00
Linfield
Linfield
KF Ballkani
KF Ballkani
13:00
Žalgiris
Žalgiris
Ludogorets
Ludogorets
13:00
Sutjeska
Sutjeska
12 jul
Torek
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk
13:00
Maribor
Maribor
KF Tirana
KF Tirana
13:00
Dudelange
Dudelange
Rigas
Rigas
13:00
HJK
HJK
CFR Cluj
CFR Cluj
13:00
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
Hibernians
Hibernians
13:00
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Qarabag
Qarabag
13:00
Lech Poznan
Lech Poznan
Ferencvaros
Ferencvaros
13:00
Tobol
Tobol
Linfield
Linfield
13:00
The New Saints FC
The New Saints FC
Sutjeska
Sutjeska
13:00
Ludogorets
Ludogorets
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
13:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
13:00
Shkupi
Shkupi
Sheriff Tiraspol
Sheriff Tiraspol
13:00
Zrinjski
Zrinjski
Žalgiris
Žalgiris
13:00
KF Ballkani
KF Ballkani
Klaksvik
Klaksvik
13:00
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt