Nogomet
Evropa

UEFA Youth League

Izberi ekipo
| |
6 sep
14 apr
Info - UEFA Youth League
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
UEFA Youth League - Naslednji prenosi v živo
4 okt
Torek
FC Porto U19
FC Porto U19
07:00
Leverkusen U19
Leverkusen U19
Bayern U19
Bayern U19
07:00
Plzen U19
Plzen U19
Liverpool U19
Liverpool U19
08:00
Rangers U19
Rangers U19
Marseille U19
Marseille U19
08:00
Sporting U19
Sporting U19
Juventus U19
Juventus U19
08:00
Maccabi Haifa U19
Maccabi Haifa U19
Frankfurt U19
Frankfurt U19
08:00
Tottenham U19
Tottenham U19
Ajax U19
Ajax U19
09:00
Napoli U19
Napoli U19
Gabala U19
Gabala U19
09:00
Hajduk Split U19
Hajduk Split U19
Inter U19
Inter U19
10:00
Barcelona U19
Barcelona U19
Club Brugge U19
Club Brugge U19
10:00
Atl. Madrid U19
Atl. Madrid U19
Shamrock U19
Shamrock U19
14:45
AZ Alkmaar U19
AZ Alkmaar U19
5 okt
Sreda
Jelgava U19
Jelgava U19
07:00
MTK Budapest U19
MTK Budapest U19
RB Leipzig U19
RB Leipzig U19
07:00
Celtic U19
Celtic U19
Pyunik Yerevan U19
Pyunik Yerevan U19
08:00
Nantes U19
Nantes U19
Real Madrid U19
Real Madrid U19
08:00
Shakhtar Donetsk U19
Shakhtar Donetsk U19
Galatasaray U19
Galatasaray U19
08:00
Csikszereda M. Ciuc U19
Csikszereda M. Ciuc U19
Apolonia Fier U19
Apolonia Fier U19
08:00
FC Astana U19
FC Astana U19
Pobeda U19
Pobeda U19
08:00
Coleraine U19
Coleraine U19
Slavia Prague U19
Slavia Prague U19
08:00
Genk U19
Genk U19
Salzburg U19
Salzburg U19
08:30
Dinamo Zagreb U19
Dinamo Zagreb U19
Skupina A O Z N P Goli T
1 Liverpool U19 2 2 0 0 6:1 6
2 Rangers U19 2 1 0 1 4:4 3
3 Ajax U19 2 1 0 1 2:5 3
4 Napoli U19 2 0 0 2 3:5 0
Skupina B O Z N P Goli T
1 Atl. Madrid U19 2 2 0 0 4:0 6
2 Club Brugge U19 2 1 0 1 5:3 3
3 FC Porto U19 2 1 0 1 2:2 3
4 Leverkusen U19 2 0 0 2 1:7 0
Skupina C O Z N P Goli T
1 Barcelona U19 2 1 1 0 6:3 4
2 Inter U19 2 1 1 0 5:2 4
3 Bayern U19 2 0 2 0 5:5 2
4 Plzen U19 2 0 0 2 0:6 0
Skupina D O Z N P Goli T
1 Sporting U19 2 1 1 0 3:1 4
2 Tottenham U19 2 1 0 1 3:2 3
3 Frankfurt U19 2 0 2 0 3:3 2
4 Marseille U19 2 0 1 1 2:5 1
Skupina E O Z N P Goli T
1 AC Milan U19 2 1 1 0 4:1 4
2 Dinamo Zagreb U19 2 1 0 1 4:5 3
3 Salzburg U19 2 0 2 0 2:2 2
4 Chelsea U19 2 0 1 1 3:5 1
Skupina F O Z N P Goli T
1 Shakhtar Donetsk U19 2 2 0 0 4:1 6
2 Real Madrid U19 2 1 1 0 7:1 4
3 RB Leipzig U19 2 0 1 1 1:3 1
4 Celtic U19 2 0 0 2 1:8 0
Skupina G O Z N P Goli T
1 Manchester City U19 2 2 0 0 8:3 6
2 FC Copenhagen U19 2 2 0 0 6:1 6
3 Dortmund U19 2 0 0 2 2:5 0
4 Sevilla FC U19 2 0 0 2 2:9 0
Skupina H O Z N P Goli T
1 Paris SG U19 2 2 0 0 10:3 6
2 Maccabi Haifa U19 2 1 0 1 1:5 3
3 Benfica U19 2 0 1 1 1:2 1
4 Juventus U19 2 0 1 1 4:6 1
# Igralec Ekipa G POD
19. . Spileers J. Club Brugge U19 1 1
4 okt
Torek
FC Porto U19
FC Porto U19
07:00
Leverkusen U19
Leverkusen U19
Bayern U19
Bayern U19
07:00
Plzen U19
Plzen U19
Liverpool U19
Liverpool U19
08:00
Rangers U19
Rangers U19
Marseille U19
Marseille U19
08:00
Sporting U19
Sporting U19
Juventus U19
Juventus U19
08:00
Maccabi Haifa U19
Maccabi Haifa U19
Frankfurt U19
Frankfurt U19
08:00
Tottenham U19
Tottenham U19
Ajax U19
Ajax U19
09:00
Napoli U19
Napoli U19
Gabala U19
Gabala U19
09:00
Hajduk Split U19
Hajduk Split U19
Inter U19
Inter U19
10:00
Barcelona U19
Barcelona U19
Club Brugge U19
Club Brugge U19
10:00
Atl. Madrid U19
Atl. Madrid U19
Shamrock U19
Shamrock U19
14:45
AZ Alkmaar U19
AZ Alkmaar U19
5 okt
Sreda
Jelgava U19
Jelgava U19
07:00
MTK Budapest U19
MTK Budapest U19
RB Leipzig U19
RB Leipzig U19
07:00
Celtic U19
Celtic U19
Pyunik Yerevan U19
Pyunik Yerevan U19
08:00
Nantes U19
Nantes U19
Real Madrid U19
Real Madrid U19
08:00
Shakhtar Donetsk U19
Shakhtar Donetsk U19
Galatasaray U19
Galatasaray U19
08:00
Csikszereda M. Ciuc U19
Csikszereda M. Ciuc U19
Apolonia Fier U19
Apolonia Fier U19
08:00
FC Astana U19
FC Astana U19
Pobeda U19
Pobeda U19
08:00
Coleraine U19
Coleraine U19
Slavia Prague U19
Slavia Prague U19
08:00
Genk U19
Genk U19
Salzburg U19
Salzburg U19
08:30
Dinamo Zagreb U19
Dinamo Zagreb U19
Chelsea U19
Chelsea U19
10:00
AC Milan U19
AC Milan U19
Benfica U19
Benfica U19
10:00
Paris SG U19
Paris SG U19
Panathinaikos U19
Panathinaikos U19
10:00
Slavia Sofia U19
Slavia Sofia U19
Manchester City U19
Manchester City U19
10:00
FC Copenhagen U19
FC Copenhagen U19
Sevilla FC U19
Sevilla FC U19
10:00
Dortmund U19
Dortmund U19
Crvena zvezda U19
Crvena zvezda U19
10:00
Omonia U19
Omonia U19
Zaglebie U19
Zaglebie U19
12:00
Rukh Lviv U19
Rukh Lviv U19
Trencin U19
Trencin U19
12:00
Zalgiris U19
Zalgiris U19
Domzale U19
Domzale U19
12:00
Young Boys U19
Young Boys U19
Racing Luxembourg U19
Racing Luxembourg U19
13:00
AIK U19
AIK U19
Hibernian U19
Hibernian U19
14:00
Molde U19
Molde U19
12 okt
Sreda
Borac Banja Luka U19
Borac Banja Luka U19
12:30
Ashdod U19
Ashdod U19