Nogomet
Italija

Serie B

Izberi ekipo
| | |
13 avg
26 maj
Zadnji video povzetki
Highlights: Modena - Reggina 1914 (1-0) | Serie B
1 okt | Lega B
Highlights: Cittadella - Ternana (0-2) | Serie B
1 okt | Lega B
Highlights: Cagliari - Venezia (1-4) | Serie B
1 okt | Lega B
Highlights: Bari - Brescia (6-2) | Serie B
1 okt | Lega B
Highlights: Cosenza - Como (3-1) | Serie B
1 okt | Lega B
Highlights: Ternana - Perugia (1-0) | Serie B
18 sep | Lega B
Highlights: Genoa - Modena (1-0) | Serie B
17 sep | Lega B
Highlights: Venezia - Pisa (1-1) | Serie B
17 sep | Lega B
Highlights: Ascoli - Parma (1-3) | Serie B
17 sep | Lega B
Highlights: Cagliari - Bari (0-1) | Serie B
17 sep | Lega B
Highlights: Como - Spal (3-3) | Serie B
17 sep | Lega B
Highlights: Frosinone - Palermo (1-0) | Serie B
17 sep | Lega B
Highlights: Reggina 1914 - Cittadella (3-0) | Serie B
17 sep | Lega B
Highlights: Sudtirol - Cosenza (1-1) | Serie B
17 sep | Lega B
Highlights: Brescia - Benevento (1-0) | Serie B
17 sep | Lega B
Prikaži še ostale (+12)
Info - Serie B
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Serie B - Naslednji prenosi v živo
2 okt
Jutri
Benevento
Benevento
10:15
Ascoli
Ascoli
7 okt
Petek
Genoa
Genoa
14:30
Cagliari
Cagliari
8 okt
Sobota
Ascoli
Ascoli
08:00
Modena
Modena
Pisa
Pisa
08:00
Parma
Parma
Brescia
Brescia
08:00
Cittadella
Cittadella
Venezia
Venezia
08:00
Bari
Bari
Ternana
Ternana
08:00
Palermo
Palermo
Reggina 1914
Reggina 1914
10:15
Cosenza
Cosenza
Frosinone
Frosinone
10:15
Spal
Spal
9 okt
Nedelja
Sudtirol
Sudtirol
10:15
Benevento
Benevento
Como
Como
10:15
Perugia
Perugia
14 okt
Petek
Venezia
Venezia
14:30
Frosinone
Frosinone
15 okt
Sobota
Cittadella
Cittadella
08:00
Spal
Spal
Cagliari
Cagliari
08:00
Brescia
Brescia
Benevento
Benevento
08:00
Ternana
Ternana
Parma
Parma
08:00
Reggina 1914
Reggina 1914
Modena
Modena
08:00
Como
Como
Cosenza
Cosenza
08:00
Genoa
Genoa
Palermo
Palermo
08:00
Pisa
Pisa
Bari
Bari
10:15
Ascoli
Ascoli
O Z N P Goli T
1 Reggina 1914 7 5 0 2 14:3 15
2 Bari 7 4 3 0 16:8 15
3 Brescia 7 5 0 2 11:11 15
4 Genoa 7 4 2 1 9:5 14
5 Ternana 7 4 1 2 10:9 13
6 Frosinone 7 4 0 3 9:5 12
7 Parma 7 3 3 1 13:10 12
8 Cosenza 7 3 2 2 8:6 11
9 Cagliari 7 3 1 3 7:8 10
10 Sudtirol 7 3 1 3 7:10 10
11 Spal 7 2 3 2 10:11 9
12 Venezia 7 2 2 3 9:10 8
13 Ascoli 6 2 2 2 7:8 8
14 Cittadella 7 2 2 3 7:11 8
15 Benevento 6 2 1 3 4:5 7
16 Palermo 7 2 1 4 6:9 7
17 Modena 7 2 0 5 7:9 6
18 Pisa 7 1 2 4 10:12 5
19 Perugia 7 1 1 5 4:11 4
20 Como 7 0 3 4 7:14 3
# Igralec Ekipa G POD
1. . Walid Cheddira Bari 7 3
2. . Mirco Antenucci Bari 4 1
2. . Andrea La Mantia Spal 4 1
4. . Gondo C. Ascoli 4 0
4. . Roberto Inglese Parma 4 0
6. . Michael Folorunsho Bari 3 1
6. . Matteo Brunori Palermo 3 1
8. . Matteo Rover Sudtirol 3 0
8. . Dennis Man Parma 3 0
8. . Ettore Gliozzi Pisa 3 0
8. . Andrea Favilli Ternana 3 0
8. . Giovanni Fabbian Reggina 1914 3 0
8. . Flavio Bianchi Brescia 3 0
14. . Valentin Mihaila Parma 2 3
15. . Massimo Coda Genoa 2 2
15. . Menez J. Reggina 1914 2 2
17. . Denis Cheryshev Venezia 2 1
17. . Stefano Moreo Brescia 2 1
17. . Mickael Cuisance Venezia 2 1
17. . Odogwu R. Sudtirol 2 1
30 sep
Petek
Cosenza
Cosenza
3 : 1
Como
Como
1 okt
Danes
Cagliari
Cagliari
1 : 4
Venezia
Venezia
Bari
Bari
6 : 2
Brescia
Brescia
Spal
Spal
0 : 2
Genoa
Genoa
Modena
Modena
1 : 0
Reggina 1914
Reggina 1914
Parma
Parma
2 : 1
Frosinone
Frosinone
Cittadella
Cittadella
0 : 2
Ternana
Ternana
Palermo
Palermo
0 : 1
Sudtirol
Sudtirol
Perugia
Perugia
1 : 3
Pisa
Pisa
2 okt
Jutri
Benevento
Benevento
10:15
Ascoli
Ascoli