Nogomet
Nizozemska

Nizozemska liga

Izberi ekipo
| | |
5 avg
29 maj
Zadnji video povzetki
Highlights: PSV - Feyenoord (4-3) | Eredivisie
18 sep | Feyenoord
Highlights: Heerenveen - Twente (2-1) | Eredivisie
18 sep | FCTwenteTV
Highlights: AZ Alkmaar - Ajax (2-1) | Eredivisie
18 sep | AFC Ajax
Highlights: AZ Alkmaar - Ajax (2-1) | Eredivisie
18 sep | FCTwenteTV
Highlights: Feyenoord - Sparta Rotterdam (3-0) | Eredivisie
12 sep | Feyenoord
Highlights: PSV - Waalwijk (1-0) | Eredivisie
11 sep | PSV
Highlights: AZ Alkmaar - Twente (1-1) | Eredivisie
11 sep | AZ Alkmaar
Highlights: Ajax - Heerenveen (5-0) | Eredivisie
10 sep | AFC Ajax
Highlights: Sittard - Utrecht (3-4) | Eredivisie
4 sep | FC Utrecht
Highlights: Go Ahead Eagles - Feyenoord (3-4) | Eredivisie
4 sep | Feyenoord
Highlights: Twente - PSV (2-1) | Eredivisie
4 sep | PSV
Highlights: Ajax - Cambuur (4-0) | Eredivisie
4 sep | AFC Ajax
Highlights: FC Emmen - AZ Alkmaar (0-3) | Eredivisie
4 sep | AZ Alkmaar
Highlights: PSV - FC Volendam (7-1) | Eredivisie
2 sep | PSV
Highlights: AZ Alkmaar - Nijmegen (1-1) | Eredivisie
1 sep | AZ Alkmaar
Prikaži še ostale (+12)
Info - Nizozemska liga
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Nizozemska liga - Naslednji prenosi v živo
2 okt
Jutri
Sittard
Sittard
06:15
Volendam
Volendam
Excelsior
Excelsior
08:30
Utrecht
Utrecht
Nijmegen
Nijmegen
08:30
Feyenoord
Feyenoord
Waalwijk
Waalwijk
10:45
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
FC Emmen
FC Emmen
14:00
Heerenveen
Heerenveen
7 okt
Petek
Groningen
Groningen
14:00
Waalwijk
Waalwijk
8 okt
Sobota
Volendam
Volendam
10:30
Ajax
Ajax
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
12:45
FC Emmen
FC Emmen
Nijmegen
Nijmegen
15:00
Excelsior
Excelsior
9 okt
Nedelja
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
06:15
Cambuur
Cambuur
Utrecht
Utrecht
08:30
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Feyenoord
Feyenoord
08:30
Twente
Twente
Heerenveen
Heerenveen
10:45
PSV
PSV
Vitesse
Vitesse
14:00
Sittard
Sittard
14 okt
Petek
FC Emmen
FC Emmen
14:00
Volendam
Volendam
15 okt
Sobota
Sittard
Sittard
12:45
Waalwijk
Waalwijk
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
14:00
Heerenveen
Heerenveen
Cambuur
Cambuur
15:00
Vitesse
Vitesse
16 okt
Nedelja
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
06:15
Nijmegen
Nijmegen
Twente
Twente
08:30
Groningen
Groningen
O Z N P Goli T
1 AZ Alkmaar 8 6 2 0 17:6 20
2 Ajax 8 6 1 1 23:6 19
3 PSV 8 6 0 2 28:13 18
4 Feyenoord 7 5 1 1 20:9 16
5 Twente 8 5 1 2 15:5 16
6 Heerenveen 7 3 3 1 8:7 12
7 Sparta Rotterdam 7 3 1 3 9:8 10
8 Waalwijk 7 2 3 2 15:10 9
9 Utrecht 7 2 3 2 9:10 9
10 Excelsior 7 3 0 4 10:18 9
11 Nijmegen 7 1 5 1 7:5 8
12 Groningen 8 2 2 4 8:16 8
13 Go Ahead Eagles 8 2 1 5 11:16 7
14 Cambuur 8 2 1 5 8:14 7
15 Volendam 7 1 2 4 8:21 5
16 Vitesse 8 1 2 5 7:19 5
17 Sittard 7 1 1 5 9:17 4
18 FC Emmen 7 1 1 5 6:18 4
# Igralec Ekipa G POD
1. . Cody Gakpo PSV 8 6
2. . Xavi Simons PSV 6 3
3. . Steven Bergwijn Ajax 6 0
3. . Danilo Feyenoord 6 0
5. . Bas Dost Utrecht 5 1
6. . Vito van Crooij Sparta Rotterdam 4 1
6. . Yilmaz B. Sittard 4 1
6. . Cerny V. Twente 4 1
9. . Douvikas A. Utrecht 4 0
9. . Edvardsen O. Go Ahead Eagles 4 0
9. . Kudus M. Ajax 4 0
9. . Odgaard J. AZ Alkmaar 4 0
9. . Sydney van Hooijdonk Heerenveen 4 0
14. . Kenneth Taylor Ajax 3 2
14. . Brian Brobbey Ajax 3 2
16. . Michiel Kramer Waalwijk 3 1
16. . Javairo Dilrosun Feyenoord 3 1
16. . Vura Twente 3 1
19. . Iliass Bel Hassani Waalwijk 3 0
19. . Dani de Wit AZ Alkmaar 3 0
1 okt
Danes
Cambuur
Cambuur
3 : 0
PSV
PSV
Groningen
Groningen
1 : 4
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Ajax
Ajax
1 : 1
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
Twente
Twente
3 : 0
Vitesse
Vitesse
2 okt
Jutri
Sittard
Sittard
06:15
Volendam
Volendam
Excelsior
Excelsior
08:30
Utrecht
Utrecht
Nijmegen
Nijmegen
08:30
Feyenoord
Feyenoord
Waalwijk
Waalwijk
10:45
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
FC Emmen
FC Emmen
14:00
Heerenveen
Heerenveen