Nogomet
Škotska

League Cup

Izberi ekipo
9 jul
1 maj
Info - League Cup
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
League Cup - Naslednji prenosi v živo
18 okt
Torek
Kilmarnock
Kilmarnock
14:45
Dundee Utd
Dundee Utd
19 okt
Sreda
Motherwell
Motherwell
13:15
Celtic
Celtic
Aberdeen
Aberdeen
14:45
Partick Thistle
Partick Thistle
Rangers
Rangers
15:15
Dundee FC
Dundee FC
Skupina A O Z N P Goli T
1 Aberdeen 4 4 0 0 12:0 12
2 Stirling 4 2 0 1 6:7 8
3 Raith 4 1 0 1 7:4 6
4 Dumbarton 4 1 0 2 3:4 4
5 Peterhead 4 0 0 4 0:13 0
Skupina B O Z N P Goli T
1 Partick Thistle 4 3 0 0 9:4 11
2 Kilmarnock 4 3 0 0 11:3 10
3 Stenhousemuir 4 2 0 2 7:6 6
4 Montrose 4 1 0 3 6:11 3
5 Fraserburgh 4 0 0 4 3:12 0
Skupina C O Z N P Goli T
1 Ross County 4 3 0 0 11:1 11
2 Dunfermline 4 2 0 1 8:2 7
3 Alloa 4 1 0 1 6:5 7
4 East Fife 4 1 0 2 4:12 4
5 Buckie Thistle 4 0 0 3 4:13 1
Skupina D O Z N P Goli T
1 Falkirk 4 2 0 0 3:1 10
2 Morton 4 2 0 1 6:3 7
3 Hibernian 4 2 0 2 9:5 6
4 Bonnyrigg Rose 4 1 0 2 5:9 4
5 Clyde 4 1 0 3 3:8 3
Skupina E O Z N P Goli T
1 Arbroath 4 4 0 0 10:1 12
2 Airdrieonians 4 2 0 1 6:4 7
3 St. Mirren 4 2 0 2 5:4 6
4 Edinburgh City 4 1 0 2 6:7 5
5 Cowdenbeath 4 0 0 4 0:11 0
Skupina F O Z N P Goli T
1 Annan 4 2 0 0 8:3 10
2 Queen of South 4 2 0 1 9:5 8
3 St Johnstone 4 2 0 0 7:4 8
4 Ayr 4 1 0 2 4:5 4
5 Elgin City 4 0 0 4 2:13 0
Skupina G O Z N P Goli T
1 Inverness 4 3 0 0 8:2 11
2 Livingston 4 3 0 1 8:5 9
3 Cove Rangers 4 1 0 2 6:7 4
4 Albion Rovers 4 1 0 3 5:9 3
5 Kelty Hearts 4 1 0 3 3:7 3
Skupina H O Z N P Goli T
1 Dundee FC 4 4 0 0 13:2 12
2 Hamilton 4 2 0 1 9:6 8
3 Queen's Park 4 2 0 1 11:6 7
4 Forfar Athletic 4 1 0 3 5:12 3
5 Stranraer 4 0 0 4 4:16 0
Ranking of second-placed teams O Z N P Goli T
1 Dundee FC 4 4 0 0 13:2 12
1 Falkirk 4 2 0 0 3:1 10
1 Partick Thistle 4 3 0 0 9:4 11
2 Queen of South 4 2 0 1 9:5 8
2 Livingston 4 3 0 1 8:5 9
2 Airdrieonians 4 2 0 1 6:4 7
2 Stirling 4 2 0 1 6:7 8
3 Alloa 4 1 0 1 6:5 7
# Igralec Ekipa G POD
1. . Ayunga J. St. Mirren 4 0
1. . Jakubiak A. Dundee FC 4 0
1. . Conor Sammon Alloa 4 0
1. . Oliver Shaw Kilmarnock 4 0
5. . Simon Murray Queen's Park 3 0
5. . Ross Mccrorie Aberdeen 3 0
5. . Lewis McCann Dunfermline 3 0
5. . Lyons B. Montrose 3 0
5. . Hiwula J. Ross County 3 0
5. . Henderson E. Hibernian 3 0
5. . Christian Doidge Hibernian 3 0
5. . Devenny J. Airdrieonians 3 0
5. . Dale Carrick Stirling 3 0
5. . Butcher S. Fraserburgh 3 0
5. . Paton R. Queen of South 3 0
5. . Christian Ramirez Aberdeen 3 0
5. . Robertson J. Edinburgh City 3 0
5. . Shiels M. Hamilton 3 0
5. . Winter A. Hamilton 3 0
5. . Yates M. Stenhousemuir 3 0
18 okt
Torek
Kilmarnock
Kilmarnock
14:45
Dundee Utd
Dundee Utd
19 okt
Sreda
Motherwell
Motherwell
13:15
Celtic
Celtic
Aberdeen
Aberdeen
14:45
Partick Thistle
Partick Thistle
Rangers
Rangers
15:15
Dundee FC
Dundee FC