Nogomet
Škotska

Škotski FA Pokal

17 sep
1 maj
Info - Škotski FA Pokal
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Škotski FA Pokal - Naslednji prenosi v živo
Na voljo ni tekem
17 sep
Petek
East Stirlingshire
East Stirlingshire
3 : 0
Fort William
Fort William
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts
1 : 1
Buckie Thistle
Buckie Thistle
18 sep
Sobota
Penicuik
Penicuik
1 : 3
Tranent Juniors
Tranent Juniors
Keith
Keith
1 : 2
Darvel
Darvel
Clydebank
Clydebank
7 : 0
Dalkeith Thistle
Dalkeith Thistle
Tynecastle
Tynecastle
0 : 6
Brora Rangers
Brora Rangers
Forres Mechanics
Forres Mechanics
0 : 2
Bonnyrigg Rose
Bonnyrigg Rose
BanksO'Dee
BanksO'Dee
1 : 0
Turriff Utd
Turriff Utd
Irvine Meadow
Irvine Meadow
1 : 3
Auchinleck Talbot
Auchinleck Talbot
Clachnacuddin
Clachnacuddin
1 : 2
Dunipace
Dunipace
Formartine Utd
Formartine Utd
2 : 2
Cumnock Juniors
Cumnock Juniors
Spartans
Spartans
0 : 1
Gala Fairydean
Gala Fairydean
Edusport Academy
Edusport Academy
0 : 1
Stirling University
Stirling University
Inverurie Loco Works
Inverurie Loco Works
0 : 3
Jeanfield Swifts
Jeanfield Swifts
Newtongrange Star
Newtongrange Star
1 : 1
Dalbeattie Star
Dalbeattie Star
Dunbar United
Dunbar United
2 : 0
Camelon Juniors
Camelon Juniors
BSC Glasgow
BSC Glasgow
6 : 0
Glasgow University
Glasgow University
Huntly
Huntly
3 : 0
Hill Of Beath
Hill Of Beath
Nairn County
Nairn County
4 : 0
Strathspey Thistle
Strathspey Thistle
Deveronvale
Deveronvale
2 : 2
Haddington Athletic
Haddington Athletic
Wigtown & Bladnoch
Wigtown & Bladnoch
0 : 8
St Cuthbert Wand.
St Cuthbert Wand.
Golspie Sutherland
Golspie Sutherland
0 : 3
Civil Service Stroll
Civil Service Stroll
Brechin
Brechin
5 : 0
Vale Of Leithen
Vale Of Leithen
Lossiemouth
Lossiemouth
0 : 3
Preston Athletic
Preston Athletic
Coldstream
Coldstream
1 : 10
East Kilbride
East Kilbride
Wick Academy
Wick Academy
2 : 2
Bo'ness United
Bo'ness United
Fraserburgh
Fraserburgh
1 : 2
Sauchie
Sauchie
Blackburn United
Blackburn United
1 : 2
Rothes
Rothes
19 sep
Nedelja
Lothian Thistle
Lothian Thistle
2 : 2
Edinburgh University
Edinburgh University
20 sep
Ponedeljek
Berwick
Berwick
2 : 1
Gretna 2008
Gretna 2008
25 sep
Sobota
Buckie Thistle
Buckie Thistle
4 : 1
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts
Bo'ness United
Bo'ness United
4 : 1
Wick Academy
Wick Academy
Edinburgh University
Edinburgh University
0 : 3
Lothian Thistle
Lothian Thistle
Haddington Athletic
Haddington Athletic
2(1) : 1(1)
Deveronvale
Deveronvale
Dalbeattie Star
Dalbeattie Star
3 : 2
Newtongrange Star
Newtongrange Star
Cumnock Juniors
Cumnock Juniors
1 : 5
Formartine Utd
Formartine Utd