Nogomet
Španija

Primera RFEF 1

Izberi ekipo
27 avg
27 maj
Zadnji video povzetki
Highlights: Deportivo La Coruna - SD Logrones (1-1) | Primera RFEF 1
1 okt | Real Federación Española Fútbol
Highlights: Celta Vigo B - Zamora (1-0) | Primera RFEF 1
1 okt | Real Federación Española Fútbol
Highlights: Unionistas - Deportivo La Coruna (2-1) | Primera RFEF 1
26 sep | Real Federación Española Fútbol
Info - Primera RFEF 1
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Primera RFEF 1 - Naslednji prenosi v živo
Na voljo ni tekem
O Z N P Goli T
1 Santander 38 25 7 6 61:31 82
2 Deportivo La Coruna 38 22 8 8 59:29 74
3 Ferrol 38 21 9 8 50:26 72
4 Rayo Majadahonda 38 19 5 14 50:47 62
5 UD Logrones 38 18 8 12 41:37 62
6 Celta Vigo B 38 17 10 11 60:46 61
7 Unionistas de Salamanca 38 16 13 9 55:37 61
8 Real Union 38 18 6 14 51:45 60
9 CD Badajoz 38 14 14 10 40:30 56
10 San Sebastian Reyes 38 15 8 15 40:41 53
11 CD Calahorra 38 14 10 14 48:43 52
12 Leonesa 38 12 13 13 61:55 49
13 SD Logrones 38 12 12 14 43:43 48
14 Internacional 38 11 13 14 46:51 46
15 Ath Bilbao B 38 11 12 15 36:46 45
16 CF Talavera 38 11 9 18 39:54 42
17 Zamora 38 9 10 19 30:48 37
18 Valladolid B 38 9 9 20 42:64 36
19 Tudelano 38 7 7 24 33:54 28
20 Extremadura UD 38 5 5 28 22:80 0
# Igralec Ekipa G POD
1. . Alberto Quiles Deportivo La Coruna 18 0
2. . Hector Hernandez Marrero Rayo Majadahonda 16 0
3. . Gorka Santamaria CD Badajoz 15 0
4. . Iker Guarrotxena UD Logrones 14 0
4. . Joselu Ferrol 14 0
4. . Omoigui C. Santander 14 0
7. . Jesus de Miguel Unionistas 12 0
7. . Miku Deportivo La Coruna 12 0
7. . Caballero P. Tudelano 12 0
10. . Aaron Pinan Leonesa 11 0
10. . Miguel Rodriguez Celta Vigo B 11 0
10. . Carlos Vicente CD Calahorra 11 0
13. . D UD Logrones 10 0
13. . Martin de Frias A. Internacional 10 0
13. . T Santander 10 0
13. . Ander Vitoria Leonesa 10 0
17. . David Barral Internacional 9 0
17. . David Rodriguez Ferrol 9 0
17. . Mario Soberon SD Logrones 9 0
17. . Gabriel Veiga Celta Vigo B 9 0
27 avg
Petek
Leonesa
Leonesa
0 : 2
Rayo Majadahonda
Rayo Majadahonda
28 avg
Sobota
Real Union
Real Union
2 : 1
Internacional
Internacional
Ferrol
Ferrol
0 : 1
Unionistas de Salamanca
Unionistas de Salamanca
SD Logrones
SD Logrones
1 : 1
Valladolid B
Valladolid B
29 avg
Nedelja
CD Calahorra
CD Calahorra
0 : 0
UD Logrones
UD Logrones
Santander
Santander
1 : 0
Tudelano
Tudelano
San Sebastian Reyes
San Sebastian Reyes
1 : 0
Extremadura UD
Extremadura UD
Zamora
Zamora
0 : 1
Ath Bilbao B
Ath Bilbao B
Deportivo La Coruna
Deportivo La Coruna
5 : 0
Celta Vigo B
Celta Vigo B
CD Badajoz
CD Badajoz
2 : 0
CF Talavera
CF Talavera