Nogomet
Španija

Segunda Division B - Group 2

Izberi ekipo
5 sep
23 jun
Info - Segunda Division B - Group 2
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Segunda Division B - Group 2 - Naslednji prenosi v živo
Na voljo ni tekem
O Z N P Goli T
1 Osasuna B 34 20 12 2 72:29 72
2 Sestao 34 20 10 4 53:22 70
3 Real Sociedad C 34 15 14 5 55:30 59
4 Santander B 34 15 11 8 42:29 56
5 Arenas Club 34 14 14 6 42:25 56
6 AD San Juan 34 14 9 11 47:39 51
7 Racing Rioja 34 13 11 10 43:39 50
8 Gernika Club 34 12 13 9 50:42 49
9 Burgos Promesas 34 12 12 10 42:33 48
10 Izarra 34 11 12 11 33:34 45
11 Mutilvera 34 11 12 11 42:45 45
12 Laredo 34 13 6 15 41:36 45
13 Logrones Promesas 34 11 12 11 45:39 45
14 Cayon 34 7 12 15 26:60 33
15 Tropezon 34 6 9 19 40:68 27
16 Naxara 34 6 8 20 27:53 26
17 CD Ardoi 34 5 10 19 29:61 25
18 Pena 34 3 9 22 31:76 18
# Igralec Ekipa G POD
1. . Ignacio Heras Garcia Burgos Promesas 18 0
2. . Urko Iruretagoiena Arenas Club 16 0
4. . Joel Rodriguez Osasuna B 13 0
6. . Ander Iriguibel AD San Juan 12 0
6. . Javier Delgado Quintana Tropezon 12 0
10. . Ivan Martinez Mutilvera 11 0
10. . Aimar Oroz Osasuna B 11 0
12. . I Osasuna B 9 0
12. . Pau Martinez Osasuna B 9 0
14. . Gabri Ortega Burgos Promesas 8 0
14. . P Sestao 8 0
17. . Dieng I. Sestao 7 0
17. . Borja Lazaro Cayon 7 0
17. . Adrian Guemes Laredo 7 0
17. . Jorge Galan Racing Rioja 7 0
17. . Eneko Eizmendi Gernika Club 7 0
26. . Xabier Barace Racing Rioja 6 0
26. . Ivan Argos Laredo 6 0
26. . Jorge Aguirre Real Sociedad C 6 0
26. . Imanol Mutilvera 6 0
4 sep
Sobota
Osasuna B
Osasuna B
2 : 0
Tropezon
Tropezon
Logrones Promesas
Logrones Promesas
2 : 3
Mutilvera
Mutilvera
CD Ardoi
CD Ardoi
2 : 2
Burgos Promesas
Burgos Promesas
5 sep
Nedelja
Santander B
Santander B
0 : 2
Real Sociedad C
Real Sociedad C
Pena
Pena
0 : 2
Arenas Club
Arenas Club
Gernika Club
Gernika Club
1 : 1
Izarra
Izarra
Cayon
Cayon
0 : 2
AD San Juan
AD San Juan
Naxara
Naxara
0 : 3
Racing Rioja
Racing Rioja
Sestao
Sestao
2 : 0
Laredo
Laredo