Nogomet
Španija

Španski kraljevi pokal

30 nov
1 maj
Zadnji video povzetki
Highlights: Real Sociedad - Real Betis (0-4) | Copa del Rey
3 feb | Real Federación Española Fútbol
Info - Španski kraljevi pokal
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Španski kraljevi pokal - Naslednji prenosi v živo
Na voljo ni tekem
# Igralec Ekipa G POD
1. . Alexander Isak Real Sociedad 7 2
2. . Aias M. Mirandes 6 0
3. . Roberto Soldado Granada CF 4 2
4. . Adnan Januzaj Real Sociedad 4 1
4. . Santi Cazorla Villarreal 4 1
4. . Yuri Berchiche Athletic Bilbao 4 1
7. . Martin Odegaard Real Sociedad 3 3
7. . Ander Barrenetxea Real Sociedad 3 3
9. . Inaki Williams Athletic Bilbao 3 2
9. . Pablo De Blasis Eibar 3 2
11. . Alvaro Rey Mirandes 3 1
12. . Charles Eibar 3 0
12. . Carlos Bacca Villarreal 3 0
12. . Sergio Benito Leonesa 3 0
12. . Guido Carrillo Leganes 3 0
12. . Carlos Fernandez Granada CF 3 0
12. . Antoine Griezmann Barcelona 3 0
12. . Joselu Tenerife 3 0
19. . Martin Merquelanz Castellanos Mirandes 2 4
20. . Alex Corredera CD Badajoz 2 3
30 nov
Torek
Cayon
Cayon
0 : 2
Huesca
Huesca
Marchamalo
Marchamalo
0 : 1
Valladolid
Valladolid
Naxara
Naxara
0 : 1
Andorra
Andorra
Victoria CF
Victoria CF
0 : 8
Villarreal
Villarreal
Unami CP
Unami CP
0 : 3
Alaves
Alaves
Laguna
Laguna
0 : 7
Granada CF
Granada CF
Racing Rioja
Racing Rioja
0 : 2
Cartagena
Cartagena
Union Club Ceares
Union Club Ceares
0 : 1
Sporting Gijón
Sporting Gijón
Teruel
Teruel
0 : 1
Alcorcon
Alcorcon
Sanluqueno
Sanluqueno
2 : 0
Sabadell
Sabadell
Albacete
Albacete
2(1) : 1(1)
Ferrol
Ferrol
Aguilas FC
Aguilas FC
1(1) : 2(1)
Almeria
Almeria
Mollerussa
Mollerussa
1 : 5
Getafe
Getafe
Ebro
Ebro
0 : 5
Celta Vigo
Celta Vigo
Montijo
Montijo
0 : 1
Burgos
Burgos
CD Badajoz
CD Badajoz
0 : 3
Alcoyano
Alcoyano
1 dec
Sreda
Mensajero
Mensajero
0 : 1
Zaragoza
Zaragoza
Bergantinos
Bergantinos
2 : 0
Tudelano
Tudelano
Brea
Brea
0 : 2
UD Ibiza-Eivissa
UD Ibiza-Eivissa
Algeciras
Algeciras
1 : 2
Unionistas de Salamanca
Unionistas de Salamanca
Solares
Solares
2 : 3
Espanyol
Espanyol
G. Segoviana
G. Segoviana
0(0) : 2(0)
Mallorca
Mallorca
Cordoba
Cordoba
0(0) : 1(0)
Sevilla
Sevilla
Alzira
Alzira
0 : 1
Fuenlabrada
Fuenlabrada
AD San Juan
AD San Juan
1 : 2
San Sebastian Reyes
San Sebastian Reyes
Andratx
Andratx
2 : 1
Real Oviedo
Real Oviedo
UCAM Murcia
UCAM Murcia
3(2) : 4(2)
Deportivo La Coruna
Deportivo La Coruna
Mancha
Mancha
2 : 1
Internacional
Internacional
CF Talavera
CF Talavera
2 : 0
Cornella
Cornella
Linares
Linares
1(0) : 0(0)
Gimnastic
Gimnastic
Cacereno
Cacereno
1 : 2
Ponferradina
Ponferradina
Extremadura UD
Extremadura UD
1 : 4
Zamora
Zamora
Arenteiro
Arenteiro
2 : 1
SD Logrones
SD Logrones
CE Europa
CE Europa
0 : 1
Amorebieta
Amorebieta
CD Calahorra
CD Calahorra
1(1) : 2(1)
Baleares
Baleares
San Fernando
San Fernando
2 : 3
Leonesa
Leonesa
San Roque
San Roque
0 : 3
Mirandes
Mirandes
Panaderia Pulido San Mateo
Panaderia Pulido San Mateo
0 : 4
Real Sociedad
Real Sociedad
CFI Alicante
CFI Alicante
0 : 4
Real Betis
Real Betis
2 dec
Četrtek
Velez
Velez
2 : 3
Las Palmas
Las Palmas
Gernika Club
Gernika Club
1 : 2
Eibar
Eibar
San Agustin
San Agustin
0 : 4
Osasuna
Osasuna
Huracan Melilla
Huracan Melilla
0 : 8
Levante
Levante
Guijuelo
Guijuelo
1(1) : 2(1)
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
Utrillas
Utrillas
0 : 3
Valencia
Valencia
Pena
Pena
0 : 3
Malaga
Malaga
Cristo Atletico
Cristo Atletico
2 : 0
Real Union
Real Union
Llanera
Llanera
2 : 1
UD Logrones
UD Logrones
Leioa
Leioa
0 : 2
Elche
Elche
Atletico Pulpileno
Atletico Pulpileno
0 : 1
Castellon
Castellon
Puertollano C.F.
Puertollano C.F.
1 : 5
Girona
Girona
Union Adarve
Union Adarve
2(2) : 3(2)
Lugo
Lugo
Eldense
Eldense
0 : 1
Rayo Majadahonda
Rayo Majadahonda
Xerez Deportivo
Xerez Deportivo
1 : 2
Leganes
Leganes
Villa de Fortuna
Villa de Fortuna
0 : 7
Cadiz CF
Cadiz CF
Ibiza Islas Pitiusas
Ibiza Islas Pitiusas
1(1) : 2(1)
Tenerife
Tenerife