Nogomet
Svet

Prijateljske tekme

Izberi ekipo
Zadnji video povzetki
Highlights: Sturm Graz - Maribor (5-1) | Club Friendly
23 sep | NK Maribor
Highlights: Barcelona - Manchester City (3-3) | Club Friendly
24 avg | FC Barcelona
Highlights: Barcelona - U.N.A.M.- Pumas (6-0) | Club Friendly
7 avg | FC Barcelona
Highlights: Inter - Villarreal (2-4) | Club Friendly
6 avg | Inter
Highlights: Almere City - Ajax (1-1) | Club Friendly
31 jul | AFC Ajax
Highlights: Real Madrid - Juventus (2-0) | Club Friendly
31 jul | Real Madrid
Highlights: New York Red Bulls - Barcelona (0-2) | Club Friendly
31 jul | FC Barcelona
Highlights: Salzburg - Liverpool (1-0) | Club Friendly
27 jul | Liverpool FC
Highlights: Feyenoord - Breda (6-1) | Club Friendly
27 jul | Feyenoord
Highlights: Real Madrid - Club America (2-2) | Club Friendly
27 jul | Real Madrid
Highlights: Barcelona - Juventus (2-2) | Club Friendly
27 jul | FC Barcelona
Highlights: Ajax - Shakhtar Donetsk (3-1) | Club Friendly
26 jul | AFC Ajax
Highlights: Brighton & Hove Albion - Brentford (0-1) | Club Friendly
26 jul | Brentford Football Club
Highlights: Real Madrid - Barcelona (0-1) | Club Friendly
24 jul | FC Barcelona
Highlights: Bayern Munich - Manchester City (0-1) | Club Friendly
24 jul | FC Bayern München
Prikaži še ostale (+12)
Info - Prijateljske tekme
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
Prijateljske tekme - Naslednji prenosi v živo
4 sep
Nedelja
Asante Kotoko
Asante Kotoko
10:00
Hearts of Oak
Hearts of Oak
6 sep
Torek
Trikala FC
Trikala FC
10:30
Karditsa
Karditsa
10 sep
Sobota
Panachaiki
Panachaiki
10:30
Panathinaikos B
Panathinaikos B
21 sep
Sreda
Karlsruher
Karlsruher
04:00
Winterthur
Winterthur
22 sep
Četrtek
Real Salt Lake
Real Salt Lake
22:00
Atlas
Atlas
24 sep
Sobota
Radnički Niš
Radnički Niš
10:00
FK Skopje
FK Skopje
16 nov
Sreda
Urawa
Urawa
20:30
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
17 nov
Četrtek
Sydney FC
Sydney FC
03:45
Celtic
Celtic
18 nov
Petek
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
20:00
G-Osaka
G-Osaka
20 nov
Nedelja
Everton
Everton
03:45
Celtic
Celtic
23 nov
Sreda
WS Wanderers
WS Wanderers
04:05
Everton
Everton
26 jun
Sobota
Cherno More
Cherno More
1 : 0
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
Tsarsko Selo
Tsarsko Selo
4 : 1
Minyor Pernik
Minyor Pernik
Honved
Honved
1 : 0
Ajka
Ajka
Fakel
Fakel
1 : 1
Veles Moscow
Veles Moscow
Farul Constanta
Farul Constanta
1 : 1
FC Rapid Bucuresti
FC Rapid Bucuresti
Bardejov
Bardejov
3 : 2
Vranov
Vranov
L. Mikulas
L. Mikulas
1 : 1
Banska Bystrica
Banska Bystrica
Stripfing
Stripfing
0 : 0
FAC Wien
FAC Wien
Wisla
Wisla
3 : 2
Stal Mielec
Stal Mielec
Puchov
Puchov
1 : 3
Opava
Opava
Osijek
Osijek
1 : 2
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Liberec
Liberec
5 : 0
Zizkov
Zizkov
Feyenoord
Feyenoord
1 : 1
Gent
Gent
Dumbarton
Dumbarton
1 : 0
Motherwell
Motherwell
Rathenow
Rathenow
2 : 2
TB Berlin
TB Berlin
FC Ludwigsfelder
FC Ludwigsfelder
0 : 1
Energie Cottbus
Energie Cottbus
Overijse
Overijse
1 : 7
KV Mechelen
KV Mechelen
Grimma
Grimma
0 : 10
Hallescher
Hallescher
Furstenwalde
Furstenwalde
2 : 3
Hansa Rostock II
Hansa Rostock II
SG Dynamo Dresden
SG Dynamo Dresden
3 : 1
Hertha Berlin II
Hertha Berlin II
Karlsruher
Karlsruher
2 : 0
Freiberg
Freiberg
Jong Utrecht
Jong Utrecht
1 : 1
Jong AZ
Jong AZ
Nurnberg
Nurnberg
5 : 1
Zwickau
Zwickau
Runcorn Town
Runcorn Town
2 : 1
Conwy Borough
Conwy Borough
Stafford
Stafford
2 : 0
Newcastle Town
Newcastle Town
Montrose
Montrose
1 : 1
Arbroath
Arbroath
Babelsberg
Babelsberg
1 : 1
Rostocker FC (Ž)
Rostocker FC (Ž)
Kelty Hearts
Kelty Hearts
2 : 3
Partick Thistle
Partick Thistle
St. Gallen
St. Gallen
5 : 0
Rapperswil
Rapperswil
Melsele
Melsele
1 : 6
Waasland-Beveren
Waasland-Beveren
Spvgg Quierschied
Spvgg Quierschied
0 : 6
Saarbrucken
Saarbrucken
Hannover
Hannover
0 : 2
St. Pauli
St. Pauli
Glentoran
Glentoran
1 : 0
Coleraine
Coleraine
Raith
Raith
4 : 1
Stranraer
Stranraer
Wurzburger Kickers
Wurzburger Kickers
1 : 2
Sandhausen
Sandhausen
Bersenbruck
Bersenbruck
0 : 7
VfL Osnabruck
VfL Osnabruck
Banik Most - Sous
Banik Most - Sous
0 : 1
Chemnitzer
Chemnitzer
Paderborn
Paderborn
5 : 1
Verl
Verl
Beith
Beith
3 : 2
East Kilbride
East Kilbride
Wehen
Wehen
6 : 0
Waldalgesheim
Waldalgesheim
Wismar
Wismar
0 : 3
Hansa Rostock
Hansa Rostock
Clydebank
Clydebank
2 : 0
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts
Folkestone
Folkestone
4 : 2
Ramsgate
Ramsgate
Zwevezele
Zwevezele
3 : 9
Oostende
Oostende
Whitton
Whitton
2 : 1
Witham
Witham
Dudenhofen
Dudenhofen
2 : 5
Kaiserslautern
Kaiserslautern
Zandhovense
Zandhovense
0 : 7
Lierse K.
Lierse K.
Waregem
Waregem
0 : 4
St. Gilloise
St. Gilloise
St Helens
St Helens
0 : 6
Runcorn Linnets
Runcorn Linnets
Heidenheim
Heidenheim
5 : 4
Austria Lustenau
Austria Lustenau
Forres Mechanics
Forres Mechanics
0 : 1
Inverness
Inverness
Austria Vienna
Austria Vienna
2 : 1
Vorwarts Steyr
Vorwarts Steyr
Uhersky Brod
Uhersky Brod
5 : 1
Vsetin
Vsetin
Regensburg
Regensburg
4 : 0
BW Linz
BW Linz
Porz
Porz
0 : 3
Viktoria Koln
Viktoria Koln
Orenburg
Orenburg
4 : 1
Senica
Senica
FC U Craiova
FC U Craiova
1 : 2
Hajduk Split
Hajduk Split
Standard Liege
Standard Liege
1 : 3
Rochefort
Rochefort
Pohronie
Pohronie
5 : 1
Podbrezova
Podbrezova
Mura
Mura
2 : 2
Partizan
Partizan
SC Weiz
SC Weiz
2 : 6
Hartberg
Hartberg
Šibenik
Šibenik
2 : 1
Zrinjski
Zrinjski
Dunkerque
Dunkerque
1 : 1
Cercle Brugge KSV
Cercle Brugge KSV
Shkupi
Shkupi
1 : 1
FC Struga Trim & Lum
FC Struga Trim & Lum
Gorica
Gorica
1 : 0
Celje
Celje
CFR Cluj
CFR Cluj
1 : 0
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
Buducnost
Buducnost
3 : 2
FK Krylya Sovetov Samara
FK Krylya Sovetov Samara
Stadl Paura
Stadl Paura
5 : 1
Asko Oedt
Asko Oedt
Apollon
Apollon
3 : 4
Omonia
Omonia
Mladost
Mladost
1 : 2
FK Vozdovac
FK Vozdovac
Maribor
Maribor
4 : 1
Vojvodina
Vojvodina
Rijeka
Rijeka
3 : 0
Dragovoljac
Dragovoljac
Radnicki 1923
Radnicki 1923
1 : 2
Buducnost
Buducnost