Tenis
Nemčija

ATP Hamburg

Hamburg
| |
Level: ATP 500
Datum: Jul 18 - Jul 25, 2022
Podlaga: Pesek
Denarni sklad: €1,718,170
Velikost žreba: 32
18 jul
25 jul
Hamburg
Zadnji video povzetki
Highlights: Carlos Alcaraz Garfia - Lorenzo Musetti (1-2) | ATP Hamburg
24 jul | Tennis TV
Delbonis vs Carreno Busta; Krajinovic vs Djere | Hamburg 2021 Semi-Final Highlights
17 jul | Tennis TV
Tsitsipas Faces Krajinovic; Paire & Delbonis Clash | Hamburg 2021 Quarter-Final Highlights
16 jul | Tennis TV
Tsitsipas Returns vs Koepfer; Krajinovic Faces Kohlschreiber | Hamburg 2021 Day 3 Highlights
14 jul | Tennis TV
Pouille Faces Lajovic; Lopez, Struff In Action | Hamburg 2021 Day 2 Highlights
13 jul | Tennis TV
Top 10 Best Shots & Rallies! | Hamburg 2020
28 sep | Tennis TV
Tsitsipas, Garin Set Clash; Ruud Continues Fine Form | Hamburg 2020 Quarter-Final Highlights
25 sep | Tennis TV
Tsitsipas Battles Cuevas; Ruud Bests Fognini, Humbert Advances | Hamburg 2020 Day 4 Highlights
24 sep | Tennis TV
Tsitsipas Sees Off Evans; Bublik Shocks Auger-Aliassime | Hamburg 2020 Day 3 Highlights
23 sep | Tennis TV
Humbert Shocks Medvedev; Monfils Out, Fognini & Khachanov Win | Hamburg 2020 Day 2 Highlights
22 sep | Tennis TV
Prikaži še ostale (+9)
Info - ATP Hamburg
× Info! Preveri nastavitev Države / TV Postaje za prikaz željenih TV postaj.
ATP Hamburg - Naslednji prenosi v živo
Na voljo ni tekem
18 jul
Ponedeljek
Botic Van De Zandschulp
Botic Van De Zandschulp
0 : 2
Alejandro Davidovich Fokina
Alejandro Davidovich Fokina
Marko Topo
Marko Topo
0 : 2
Alex Molcan
Alex Molcan
Lorenzo Musetti
Lorenzo Musetti
2 : 1
Dušan Lajović
Dušan Lajović
Jozef Kovalik
Jozef Kovalik
2 : 1
Max Hans Rehberg
Max Hans Rehberg
Jan-Lennard Struff
Jan-Lennard Struff
1 : 2
Karen Khachanov
Karen Khachanov
19 jul
Torek
Emil Ruusuvuori
Emil Ruusuvuori
2 : 0
Diego Sebastian Schwartzman
Diego Sebastian Schwartzman
Tallon Griekspoor
Tallon Griekspoor
2 : 0
Holger Vitus Nodskov Rune
Holger Vitus Nodskov Rune
Laslo Djere
Laslo Djere
1 : 2
Borna Ćorić
Borna Ćorić
Pablo Carreno-Busta
Pablo Carreno-Busta
2 : 0
Luca Nardi
Luca Nardi
Aljaž Bedene
Aljaž Bedene
1 : 2
Fabio Fognini
Fabio Fognini
Carlos Alcaraz Garfia
Carlos Alcaraz Garfia
2 : 1
Nicola Kuhn
Nicola Kuhn
Sebastian Baez
Sebastian Baez
1 : 2
Filip Krajinović
Filip Krajinović
Nikoloz Basilashvili
Nikoloz Basilashvili
0 : 2
Aslan Karatsev
Aslan Karatsev
Federico Coria
Federico Coria
0 : 2
Daniel Elahi Galan Riveros
Daniel Elahi Galan Riveros
Cerundolo F.
Cerundolo F.
2 : 1
Daniel Altmaier
Daniel Altmaier
20 jul
Sreda
Ricardas Berankis
Ricardas Berankis
0 : 2
Andrey Rublev
Andrey Rublev