Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
CF Talavera
Atl. Madrid B
Stechovice
Kolin
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Pribram
Petrin Plzen
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
KS Kuznia Ustron (Pol)
4:00AM
Pniowek
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Steaua Bucuresti
Alexandria
Avia Swidnik
Stal Krasnik
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Cannes
Istres
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Admira Prague
Predni Kopanina
Chernomorets 1919
Zagorets
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Banik Most - Sous
Sokolov
Filiasi
FC U Craiova
Alcoyano
Seleccion AFE
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Mioveni
Unirea Bascov
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
CF Intercity
Southampton U18
Hostoun
Teplice B
I. Bratislava
Piestany
Smederevo
Prijedor
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
4:30AM
NKP Podhale Nowy Targ
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Pardubice B
Velka Bites
Sroda
Lech Poznan 2
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Gwarek Tarnowskie Gory
5:00AM
GS Tychy 2 (Pol)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Middelfart
Brabrand
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Igalo
Sloboda
Montpellier
Southampton
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Kluczbork
Olawa (Pol)
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Nysa
Woliborz
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Rosengard
IFK Trelleborg
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Mlawa
Olsztyn
Polonia Slubice (Pol)
5:00AM
Ilanka Rzepin (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Vitre
Fougeres
Suwalki
LKS Lomza
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Fremad Amager
Avarta
Neustadt
Ebreichsdorf
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Espanyol
Girona
Amorebieta
Castro
Katwijk
HFC
Satun Utd
Port MTI FC
Shimizu
Reims
Trofense
5:30AM
Academica
Plock 2 (Pol)
5:30AM
Hutnik Warszawa
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak (Pol)
Zawisza (Pol)
Legia II
Skive
VSK Aarhus
Ljungskile
FBK Karlstad
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Naestved
Helsingor
Aarhus Fremad
Lyseng
Coruxo FC
Lugo
Santander
Eibar
Utrecht
Lens
Dordrecht
Shamal
AFC
Huizen
Rio Ave
Santa Clara
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
AVS
Sporting de Gijón
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Pathum United
Kitchee
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Real Oviedo B
Langreo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
TB Berlin
Polar Pinguin
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Tondela
Covilha
Jong AZ
Genk U23
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Rizespor
7:00AM
Nice
Angelholms
Hassleholms IF
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Tvaakers
Kongahalla
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Bangor FC
7:00AM
Ballymacash (Nir)
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Lunds
7:00AM
Olympic
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Swansea
Vardar
Colchester
Peterborough
Darmstadt
Coventry
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
Munich 1860
Sroda
Legnica 2
Braunschweig
VfL Osnabruck
Telstar
HFC
Norrby
Orebro Syr.
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Eupen
Waalwijk
Walsall
Birmingham
Bristol City
Exeter
Karlbergs
IK Franke
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Torslanda
8:00AM
Lindome
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Falkenbergs
Kristianstads
Saarbrucken
8:00AM
Hesperange
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Amiens
8:00AM
Boulogne
Kladno
FC Pencin
Chambly
8:00AM
Chantilly
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Trollhattan
Vanersborgs IF
Den Haag
Deinze
Famalicao
Casa Pia
SG Dynamo Dresden
8:00AM
Regensburg
Moreirense
8:00AM
Penafiel
Slough
Potters
Valenciennes
Helmond
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Laval
8:00AM
Concarneau
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Maldon & Tiptree
Stortford
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Leotar
8:00AM
Posusje
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Southend
Gillingham
Enfield Town
Hendon
Walton & Hersham
8:00AM
Lewes
Avro
8:00AM
Curzon
Folkestone
Margate
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
Vipers
8:00AM
Police FC
RKAV Volendam
FC Volendam
Sozopol
8:00AM
Cherno More B (Bul)
Chomutov
Usti nad Labem
Eastbourne Borough
8:00AM
Charlton U21
Macclesfield
8:00AM
Buxton
West Brom
Mallorca
Bastia
8:00AM
Rodez
Ilkeston
Anstey Nomads
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Schott Mainz
Hornau
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Energie Cottbus
Hannover II
Elversberg
Viktoria Koln
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Mainz
Preussen Munster
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Estoril
Leiria
Braga B
8:00AM
Felgueiras
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Kettering
Basford
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Gentofte-Vangede
Sundby
Roda
9:00AM
Waalwijk
Chippenham Town
9:00AM
Melksham
Jong Utrecht
Francs Borains
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Dordrecht
Aris
Wda Swiecie
9:00AM
Nielba Wagrowiec
Stockport
Stoke City
Hansa Rostock
Lazio
TS Galaxy
Augsburg
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
Coagh Utd (Nir)
9:00AM
Ballymena
AZ Alkmaar
Atalanta
Magdeburg
Sampdoria
Waregem
Red Star
Kidderminster
Newport
Brackley
Northampton
Portadown
9:00AM
Ballinamallard
Lisburn Rangers (Nir)
9:00AM
Ballymena
Queens Univ.
Glenavon
Brighton U21
9:00AM
Bromley
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
9:30AM
Strasbourg
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
9:30AM
GVVV
Barry
9:30AM
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Ipswich
10:00AM
Dusseldorf
Alton FC
10:00AM
Baffins Milton Rovers
Spennymoor
10:00AM
Whitby
Thame
10:00AM
Banbury
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Dorchester
10:00AM
Bemerton
Harrogate
10:00AM
Lincoln City
Morpeth
10:00AM
Darlington
Rochdale
10:00AM
Carlisle
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Carshalton
10:00AM
Marlow
York
10:00AM
Notts County
Fleetwood Town
10:00AM
Hearts
Hartlepool
10:00AM
Sunderland U21
Lancing
10:00AM
Hastings
Alvechurch
10:00AM
Bedworth
St. Albans
10:00AM
Luton U21 (Eng)
Torquay
10:00AM
Plymouth
Torino
10:00AM
Cremonese
Coleraine
10:00AM
Annagh
Caen
10:00AM
Quevilly Rouen
Glebe
10:00AM
Carrick Rangers
North Ferriby FC (Eng)
10:00AM
Farsley
Rotherham
10:00AM
Sheffield United
Blackpool
10:00AM
Sunderland
Chatham
10:00AM
Maidstone
Le Havre
Lorient
Hednesford
10:00AM
Newtown
Larne
10:00AM
Rangers 2
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
10:00AM
Hyde
Wealdstone
10:00AM
Milton Keynes Dons
Consett
10:00AM
Blyth Spartans
Dorking
10:00AM
Farnham
Gloucester City
10:00AM
Haverfordwest
Oss
10:00AM
Al Nasr
Rushall
10:00AM
West Brom U23
Boavista
10:00AM
Arouca
Ballyclare
10:00AM
Glentoran
Coventry Sphinx
10:00AM
Nuneaton
Udinese
10:00AM
FC Koln
Hornchurch
10:00AM
Barnet
Leiston
10:00AM
Kings Lynn
Ashington
10:00AM
Workington
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Chertsey
10:00AM
Hampton & Richmond
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Whitehawk
10:00AM
Worthing
Dover
10:00AM
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Peterborough Sports
10:00AM
Boston
Salford
Everton
Bootle
10:00AM
Bala
Quorn
10:00AM
Ossett United
Sturm Graz
10:00AM
Grosuplje
Chester
10:00AM
Altrincham
Crumlin United
10:00AM
Crusaders
Horndean
10:00AM
Bognor
Boreham Wood
10:00AM
Chelsea U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Dundela
10:00AM
Linfield
Guiseley
10:00AM
Leeds U21
Preston
10:00AM
Fiorentina
Aveley
10:00AM
Colchester U21
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
Swindon Supermarine
10:00AM
Evesham
Chorley
10:00AM
Liverpool U21
Dagenham & Red.
10:00AM
Tottenham U21
H&W Welders
10:00AM
Loughgall
Marine
10:00AM
Widnes
Fylde
10:00AM
Tranmere
Salisbury
10:00AM
Woking
Bromsgrove
10:00AM
Solihull
Wigan Athletic
10:00AM
Blackburn
Ebbsfleet
10:00AM
Cambridge Utd
Halesowen
10:00AM
Hereford
Radcliffe Borough
10:00AM
Oldham
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Scarborough Athletic
10:00AM
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
10:00AM
Haninge
Mantova
10:00AM
Carpi
Cliftonville
10:00AM
Southport
Dartford
10:00AM
Sutton
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Reading
10:00AM
QPR
Barrow
10:00AM
Real Union
Burton
10:00AM
Port Vale
Lommel SK
10:00AM
Al Ahli SC
Witton
10:00AM
Lancaster
Egham
10:00AM
Corinthian-Casuals
Hanworth
10:00AM
Billericay
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
AFC Wimbledon
10:00AM
Charlton
Shrewsbury
10:00AM
Derby County
Tamworth
10:00AM
Crewe
South Shields
10:00AM
Grimsby Town
Clitheroe
10:00AM
Accrington
Graafschap
10:00AM
Verl
Institute
10:00AM
Dungannon
Merstham
10:00AM
Leatherhead
Redditch
10:00AM
Walsall W.
Bath City
10:00AM
Bristol City U21
Bury Town
10:00AM
Ipswich U23
Wroxham
10:00AM
Cheshunt
Farnborough
10:00AM
Yeovil
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Versailles
11:00AM
UNFP
Echallens
11:00AM
Vevey
Grenoble
11:00AM
Auxerre
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Modena
11:00AM
SG City Nova (Ita)
Andover Town
11:00AM
Lymington
Mansfield
11:00AM
Oxford Utd
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Rennes
11:00AM
Angers
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Union Berlin
Rangers
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Utrecht
11:00AM
Lens
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00AM
Padova
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Aluminij
12:00PM
Dob
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Marseille
12:00PM
Pau
Lorient
12:00PM
Guingamp
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Heist
12:00PM
Lierse K.
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
PSV
Valencia
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Chaves
Nacional
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Nimes
1:00PM
Aubagne
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Atletico Arteixo (Esp)
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Temse
1:30PM
Gent U21
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Inter
Las Palmas
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham