Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Stechovice
Kolin
CF Talavera
Atl. Madrid B
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Filiasi
FC U Craiova
Pribram
Petrin Plzen
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Mioveni
Unirea Bascov
Admira Prague
Predni Kopanina
KS Kuznia Ustron (Pol)
04:00
Pniowek
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Notec Czarnkow
04:00
Piast Gliwice 2
Avia Swidnik
Stal Krasnik
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Banik Most - Sous
Sokolov
Cannes
Istres
Steaua Bucuresti
Alexandria
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Alcoyano
Seleccion AFE
Chernomorets 1919 (Bul)
Zagorets
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Nottingham U21
Deportiva Minera
Vltavin
Zapy
Benatky
04:15
Meteor Prague
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
SK Odeva Lipany
04:30
NKP Podhale Nowy Targ
Smederevo
Prijedor
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Sroda
Lech Poznan 2
CF Intercity
Southampton U18
Pardubice B
Velka Bites
Velke Hamry
04:30
Liberec B
Hostoun
Teplice B
Juventus U23
Pro Vercelli
I. Bratislava
Piestany
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Middelfart
Brabrand
Pelikan
Blonianka Blonie
Jarocin
05:00
Ostrovia (Pol)
Vitre
Fougeres
Kluczbork
Olawa (Pol)
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Naesby
05:00
Marienlyst
Montpellier
Southampton
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Neustadt
Ebreichsdorf
Bielawa (Pol)
05:00
Police nad Metuji (Cze)
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Amorebieta
Castro
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Polonia Slubice (Pol)
05:00
Ilanka Rzepin (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Nysa
Woliborz
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Elana Torun
Wikielec (Pol)
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Fremad Amager
Avarta
Suwalki
LKS Lomza
Rosengard
IFK Trelleborg
Igalo
Sloboda
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Espanyol
Girona
Gwarek Tarnowskie Gory
05:00
GS Tychy 2 (Pol)
Mlawa
Olsztyn
Korona Kielce 2 (Pol)
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Trofense
05:30
Academica
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Shimizu
Reims
Plock 2 (Pol)
05:30
Hutnik Warszawa
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
AFC
Huizen
Utrecht
Lens
Dordrecht
Shamal
Young Boys
Thisted FC
Ljungskile
FBK Karlstad
Real Oviedo B
Langreo
AVS
Sporting de Gijón
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Naestved
Helsingor
TB Berlin
Polar Pinguin
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Bristol Rovers
Portimonense
Pathum United
Kitchee
Zawisza (Pol)
Legia II
Santander
Eibar
Eskilsminne
Karlstad
Coruxo FC
Lugo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Rio Ave
Santa Clara
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Aarhus Fremad
Lyseng
Tondela
Covilha
Skive
VSK Aarhus
Kobe
Tottenham
Grom Nowy Staw (Pol)
06:00
Jeziorak (Pol)
Jong AZ
Genk U23
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Torns
Ariana
Hammarby TFF
07:00
United Nordic
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Lunds
07:00
Olympic
Angelholms
Hassleholms IF
Bischofswerdaer
07:00
Berliner AK 07
Rizespor
07:00
Nice
Tvaakers
Kongahalla
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Atl. Paso
Tenerife
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Wehen
Metz
Swansea
Vardar
Excelsior Maassluis
GOES
Blauw Geel
Eindhoven FC
Bangor FC
07:00
Ballymacash (Nir)
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse (Ger)
Willem II
Sparta Rotterdam
Crawley Town
Crystal Palace
Braunschweig
VfL Osnabruck
Kaiserslautern
Munich 1860
Norrby
Orebro Syr.
Sroda
Legnica 2
Telstar
HFC
Darmstadt
Coventry
Colchester
Peterborough
Chomutov
Usti nad Labem
Mannheim
RWDM 47
Torslanda
08:00
Lindome
Boavista
08:00
Academico Viseu
Laval
08:00
Concarneau
West Brom
Mallorca
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Graficar Beograd
08:00
FK Indjija
Eupen
Waalwijk
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Mladost GAT
08:00
Radnicki Zrenjanin
Asteras Tripolis
08:00
Panetolikos
Hadley
08:00
Wingate & Finchley
Trollhattan
Vanersborgs IF
Saarbrucken
08:00
Hesperange
Bristol City
Exeter
Leotar
08:00
Posusje (Bih)
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Falkenbergs
Kristianstads
Southend
Gillingham
Scunthorpe
Halifax
Ilkeston
Anstey Nomads
Kladno
FC Pencin
Cray Valley Paper Mills
Welling
Moreirense
08:00
Penafiel
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Avro (Eng)
08:00
Curzon
Ingolstadt
Ulm
Valenciennes
Helmond
SG Dynamo Dresden
08:00
Regensburg
Chambly
08:00
Chantilly
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Famalicao
Casa Pia
Sozopol
08:00
Cherno More B (Bul)
Maldon & Tiptree
Stortford
Eastbourne Borough
08:00
Charlton U21
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Walsall
Birmingham
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
OS Belenense
08:00
Torreense
Chipstead
08:00
Sevenoaks
Macclesfield
08:00
Buxton
Bastia
08:00
Rodez
Karlbergs
IK Franke
Villefranche
08:00
Saint Priest
AFC Stoneham
08:00
Ascot
FC Bihor
08:00
Zalau
Stratford
08:00
Coventry U21
Radnik Bijeljina
08:00
Sloga Doboj
Elversberg
Viktoria Koln
Enfield Town
Hendon
Siroki Brijeg
08:00
FK Igman Konjic
Mainz
Preussen Munster
Braga B
08:00
Felgueiras
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Walton & Hersham
08:00
Lewes
Amiens
08:00
Boulogne
Folkestone
Margate
Vipers
08:00
Police FC
Slough
Potters
Den Haag
Deinze
RKAV Volendam
Volendam
Estoril
Leiria
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Gentofte-Vangede
Sundby
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Ter Leede
Noordwijk
Eemdijk
Sportlust
Kettering
Basford
Baumberg
Fortuna Koln
Magdeburg
Sampdoria
Lisburn Rangers (Nir)
09:00
Ballymena
Doncaster
Middlesbrough
Portadown
09:00
Ballinamallard
Weymouth
Bournemouth U21
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
AZ Alkmaar
Atalanta
TS Galaxy
Augsburg
Jong Utrecht
Francs Borains
Roda
09:00
Waalwijk
Dordrecht
Aris
Brackley
Northampton
Hansa Rostock
Lazio
Waregem
Red Star
Wda Swiecie
09:00
Nielba Wagrowiec
Sparta Prague U19
Odense U19 (Den)
Brighton U21
09:00
Bromley
Hull City
Newcastle Utd
Coagh Utd (Nir)
09:00
Ballymena
Stockport
Stoke City
Kidderminster
Newport
Chippenham Town
09:00
Melksham
Karlsruher
09:30
Strasbourg
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Barry
09:30
Swansea U21
Spakenburg
09:30
GVVV
Briton Ferry
09:30
Worcester
Al-Shahaniya
09:30
Dibba Al Hisn
Hannover
Wolfsburg
AFC Totton
10:00
Aldershot
Coleraine
10:00
Annagh
Horndean
10:00
Bognor
Shrewsbury
10:00
Derby County
Quorn
10:00
Ossett United
Hanworth
10:00
Billericay
Rotherham
10:00
Sheffield United
Burton
10:00
Port Vale
Glebe
10:00
Carrick Rangers
Preston
10:00
Fiorentina
Wroxham
10:00
Cheshunt
Chester
10:00
Altrincham
Torino
10:00
Cremonese
Drutex-Bytovia
10:00
Stezyca
Blackpool
10:00
Sunderland
Dundela
10:00
Linfield
Merstham
10:00
Leatherhead
Aveley
10:00
Colchester U21
Wealdstone
10:00
Milton Keynes Dons
Graafschap
10:00
Verl
Larne
10:00
Rangers 2
Swindon Supermarine
10:00
Evesham
Udinese
10:00
FC Koln
Spennymoor
10:00
Whitby
AFC Wimbledon
10:00
Charlton
Consett
10:00
Blyth Spartans
H&W Welders
10:00
Loughgall
Chorley
10:00
Liverpool U21
Rodopa Smolyan
10:00
Gigant Saedinenie (Bul)
Harrogate
10:00
Lincoln City
Rushall
10:00
West Brom U23
Bury Town
10:00
Ipswich U23
Gloucester City
10:00
Haverfordwest
Radcliffe Borough
10:00
Oldham
York
10:00
Notts County
Taby
10:00
Haninge
Cinderford
10:00
Highworth
Boavista
10:00
Arouca
Ebbsfleet
10:00
Cambridge Utd
Morpeth
10:00
Darlington
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
Whitehawk
10:00
Worthing
Dorchester
10:00
Bemerton
Leiston
10:00
Kings Lynn
Coventry Sphinx
10:00
Nuneaton
St. Albans
10:00
Luton U21 (Eng)
Alton FC
10:00
Baffins Milton Rovers (Eng)
Cliftonville
10:00
Southport
Hartlepool
10:00
Sunderland U21
Salford
Everton
Carshalton
10:00
Marlow
Grays
10:00
Ware
Reading
10:00
QPR
Bootle
10:00
Bala
Egham
10:00
Corinthian-Casuals
North Ferriby FC (Eng)
10:00
Farsley
Whyteleafe
10:00
Eastbourne
Alvechurch
10:00
Bedworth
Tamworth
10:00
Crewe
Crumlin United
10:00
Crusaders
Institute
10:00
Dungannon
Stalybridge
10:00
Hyde
Mantova
10:00
Carpi
Barrow
10:00
Real Union
Clitheroe
10:00
Accrington
Hednesford
10:00
Newtown
Salisbury
10:00
Woking
Chatham
10:00
Maidstone
Guiseley
10:00
Leeds U21
Redditch
10:00
Walsall W.
Oss
10:00
Al Nasr
Wigan Athletic
10:00
Blackburn
Boreham Wood
10:00
Chelsea U21
Farnborough
10:00
Yeovil
Bath City
10:00
Bristol City U21
Dorking
10:00
Farnham
Marine
10:00
Widnes
Annan
10:00
Kilmarnock
Thame
10:00
Banbury
Dagenham & Red.
10:00
Tottenham U21
Ipswich
10:00
Dusseldorf
Caen
10:00
Quevilly Rouen
South Shields
10:00
Grimsby Town
Lommel SK
10:00
Al Ahli SC
Fylde
10:00
Tranmere
Hornchurch
10:00
Barnet
Scarborough Athletic
10:00
Sheffield Wed U21 (Eng)
Chertsey
10:00
Hampton & Richmond
Halesowen
10:00
Hereford
Rochdale
10:00
Carlisle
Bromsgrove
10:00
Solihull
Fleetwood Town
10:00
Hearts
Peterborough Sports
10:00
Boston
Witton
10:00
Lancaster
Krotoszyn
10:00
Ostrovia (Pol)
Ballyclare
10:00
Glentoran
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Dover
10:00
Tonbridge
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Ashington
10:00
Workington
Torquay
10:00
Plymouth
Dartford
10:00
Sutton
Lancing
10:00
Hastings
Sturm Graz
10:00
Grosuplje
Le Havre
Lorient
Tamworth
10:00
Stourbridge
Roda
10:30
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45
Sollentuna
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00
Padova
Biala Podlaska
11:00
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Versailles
11:00
UNFP
Modena
11:00
SG City Nova (Ita)
Echallens
11:00
Vevey
Bologna
11:00
Caldiero Terme (Ita)
Guingamp
11:00
Le Havre
Nantes
11:00
Dunkerque
Bavois
11:00
Lausanne II (Sui)
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Rennes
11:00
Angers
Neom SC (Sau)
11:00
Al Kuwait
Chateauroux
11:00
Troyes
Mansfield
11:00
Oxford Utd
Union Berlin
Rangers
Andover Town
11:00
Lymington
Smouha
11:00
Kazma SC
Grenoble
11:00
Auxerre
Maritsa Plovdiv
11:00
Svilengrad 1921 (Bul)
Utrecht
11:00
Lens
Vardar Negotino (Mkd)
11:30
Borec
Voska Sport (Mkd)
11:30
Suhareka
Bashkimi
11:30
Pobeda
Vardarski
11:30
Detonit Junior
Bregalnica Stip
11:30
Osogovo
Sileks
11:30
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30
West Ham U19 (Eng)
Lorient
12:00
Guingamp
PSV
Valencia
Clermont
12:00
Annecy
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Aluminij
12:00
Dob
RFC Liege
12:00
Maastricht
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Varazdin
12:00
Al-Raed
Atletico CP
12:00
FC Barreirense
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
FK Vozdovac
12:00
Vrsac (Srb)
AS Roma
12:00
Toulouse
Bourg Peronnas
12:00
Jura Sud
Rodez
12:00
St Etienne
Heist
12:00
Lierse K.
Atletico Madrid
12:00
Numancia
Lusitania FC
12:00
Boavista
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
Patro Eisden
12:00
Vukovar 91
Caen
12:00
Le Havre
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Marseille
12:00
Pau
Tirsense
12:00
Salgueiros
Caldas
12:00
Mafra
HNK Gorica
12:30
Rudes
Lumezzane
12:30
Brescia
Sesvete
12:30
Dubrava
Amarante
12:30
Os Sandinenses
Macva
13:00
Sloven Ruma
Eldense
13:00
Real Oviedo
Ponferradina
13:00
Tudelano
Nimes
13:00
Aubagne
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Varzim
13:00
AD Marco 09
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Huesca
13:00
Osasuna B
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Atletico Arteixo (Esp)
13:00
Dep. La Coruna B
Chaves
Nacional
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Alaves
Levante
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Parma
Inter
Las Palmas
Valladolid
14:00
Burgos
Getafe
14:00
Albacete
Ourense CF
14:00
Ferrol
Merida AD
14:00
Betis B
Vizela
14:00
Ferreira
Sabadell
14:00
Gimnastic
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Verona
14:30
FeralpiSalo
Portimonense
14:30
Benfica B
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham