Toggle navigation
Home
Calendar
Free mobile app
Live streams
Highlights
Free widgets
Contact Us
Sporte drejtpërdrejt në TV
| Never miss another live match!
Mobile app
Highlights
Calendar
All
Station
Guide
League
Team
08:09
All
Station
Guide
League
Team
Harut Grigorian - Jamie Bates : Glory Kickboxing - MMA. Si të shikoni TV falas në internet
Harut Grigorian - Jamie Bates
MMA
Glory Kickboxing
Welterweight Superfight
Central Studios | Utrecht
Harut Grigorian
Jamie Bates
Armenia
Mbretëria e Bashkuar
29 Shk
14:00
Winner
Round 3 - Decision (Unanimous)
Ndiqni
Ndiqni
48-11-0 (33 KO)
RECORD
26-7-0 (3 KO)
7-2-0 (3 KO)
SUB
3-1-0 (0 KO)
-
HEIGHT
-
-
WEIGHT
-
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
|
SOCIAL MEDIA
Glory Kickboxing
Share with Friends
Karta e Luftimit
Other MMA Events
Glory 59
Glory 75
Glory 60
Glory 61
Glory 62
Glory 63
Glory 64
Glory 65
Glory 69
Glory 70
Glory 71
Glory 72
Glory 73
Glory 74
Glory 76
Glory 77
29 Shk
E shtune
Petch
Serhii Adamchuk
Hamicha
Dmitrii Menshikov
Yousri Belgaroui
Round 3 - KO/TKO
Jakob Styben
Tyjani Beztati
Round 2 - KO/TKO
Michael Palandre
Harut Grigorian
Jamie Bates
Round 3 - Decision (Unanimous)
Sergej Maslobojev
Round 1 - KO/TKO
Roel Mannaart
Anissa Meksen
Round 2 - TKO
Jiwaen Lee
Guerric Billet
Round 3 - Decision (Unanimous)
Artur Saladiak
Mohammed Hendouf
Bruno Gazani
Round 3 - Decision (Split)
Vincent Foschiani
Round 3 - Decision (Unanimous)
Sijun Jin
Lorena Klijn
Round 3 - Decision (Unanimous)
Almira Tinchurina
Bowie Zonneveld
Antonio Campoy
Round 3 - Decision (Unanimous)
Të gjitha ndeshjet MMA
Ruth vs. Amosov
Bellator 239
20 Shk
|
SSE Arena | Belfast
Dooling vs. Buzukja
Ring of Combat 71
20 Shk
|
Tropicana | Atlantic City, NJ
Polizzi vs. Pogues
LFA 82
20 Shk
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Felder vs. Hooker
UFC Fight Night 168
21 Shk
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Bland vs. Blade
EMMA 50
21 Shk
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Primus vs. Bungard
Bellator 240
21 Shk
|
SSE Arena | Belfast
Maddalena vs. Pettigrew
MMA 51
28 Shk
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Benavidez vs. Figueiredo
UFC Fight Night 169
28 Shk
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Jackson vs. Chaulet
LFA 83
5 Mar
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Cartwright vs. Bilic
CW 112
6 Mar
|
Braehead Arena | Glasgow
Adesanya vs. Romero
UFC 248
6 Mar
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Ross vs. Erceg
MMA 52
6 Mar
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Sierra vs. Duckworth
AFC 158
10 Mar
|
Alaska Airlines Center | Anchorage
Lee vs. Oliveira
UFC Fight Night 170
13 Mar
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Pick your timezone
Timezone
Time
08:09