Spanjë (G)
11:00
Hollandë (G)
2023 | ||||
Permbledhje: Turqi (G) - Sllovaki (G) (66-80) | European Championship Women
18 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Spanjë (G) - Greqi (G) (76-60) | European Championship Women
18 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Slloveni (G) - Francë (G) (68-73) | European Championship Women
18 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Belgjikë (G) - Itali (G) (72-64) | European Championship Women
18 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Republika Çeke (G) - Izrael (G) (61-52) | European Championship Women
18 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Hungari (G) - Serbi (G) (81-75) | European Championship Women
18 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Gjermani (G) - Britania e Madhe (G) (62-61) | European Championship Women
18 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Mali i Zi (G) - Letoni (G) (61-58) | European Championship Women
18 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Serbi (G) - Sllovaki (G) (90-52) | European Championship Women
16 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Spanjë (G) - Mali i Zi (G) (78-57) | European Championship Women
16 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Slloveni (G) - Gjermani (G) (62-66) | European Championship Women
16 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Greqi (G) - Letoni (G) (73-65) | European Championship Women
16 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Francë (G) - Britania e Madhe (G) (63-57) | European Championship Women
16 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Izrael (G) - Itali (G) (68-88) | European Championship Women
16 Qer | FIBA
|
||||
Permbledhje: Hungari (G) - Turqi (G) (68-69) | European Championship Women
16 Qer | FIBA
|
||||
Show other videos (+12) |
Group A | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spanjë (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Kroaci (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
3 | Hollandë (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
4 | Austri (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group B | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hungari (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Finlandë (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
3 | Slloveni (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
4 | Bullgari (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group C | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lituani (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Belgjikë (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
3 | Poloni (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
4 | Azerbajxhan (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group D | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suedi (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Britania e Madhe (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
3 | Danimarkë (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
4 | Estoni (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group E | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Francë (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Izrael (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
3 | Letoni (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
4 | Irlandë (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group F | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turqi (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Rumani (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
3 | Sllovaki (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
4 | Islandë (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group G | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Serbi (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Portugali (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
3 | Maqedoni (G) | 2 | 0 | 2 | 2 | |
4 | Ukrainë (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group H | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mali i Zi (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Luksemburg (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
3 | Zvicër (G) | 2 | 0 | 2 | 2 | |
4 | Bosnjë & Hercegovinë (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |
Group I | P | W | L | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itali (G) | 2 | 2 | 0 | 4 | |
2 | Gjermani (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
3 | Greqi (G) | 2 | 1 | 1 | 3 | |
4 | Republika Çeke (G) | 2 | 0 | 2 | 2 |