Futboll
Brazil

Campeonato Carioca

Zgjidh ekipin
17 Jan
16 Shk
Info - Campeonato Carioca
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Campeonato Carioca - Lojërat e radhës drejtpërdrejt në TV
28 Shk
E diel
Volta Redonda
Volta Redonda
21:00
Madureira
Madureira
Vasco
Vasco
21:00
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
Resende
Resende
21:00
Fluminense
Fluminense
Macae
Macae
21:00
Bangu
Bangu
Botafogo RJ
Botafogo RJ
21:00
Boavista
Boavista
7 Mar
E diel
Volta Redonda
Volta Redonda
21:00
Vasco
Vasco
Macae
Macae
21:00
Flamengo RJ
Flamengo RJ
Fluminense
Fluminense
21:00
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
Botafogo RJ
Botafogo RJ
21:00
Resende
Resende
Boavista
Boavista
21:00
Bangu
Bangu
14 Mar
E diel
Madureira
Madureira
21:00
Resende
Resende
Flamengo RJ
Flamengo RJ
21:00
Fluminense
Fluminense
Boavista
Boavista
21:00
Macae
Macae
Bangu
Bangu
21:00
Botafogo RJ
Botafogo RJ
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
21:00
Volta Redonda
Volta Redonda
21 Mar
E diel
Volta Redonda
Volta Redonda
21:00
Macae
Macae
Vasco
Vasco
21:00
Botafogo RJ
Botafogo RJ
Madureira
Madureira
21:00
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
Flamengo RJ
Flamengo RJ
21:00
Resende
Resende
Bangu
Bangu
21:00
Fluminense
Fluminense
Team P W D L Goals PTS
1 Nova Iguacu 10 7 2 1 12:5 23
2 Cabofriense 10 6 3 1 17:10 21
3 Sampaio Correa FE 10 4 2 4 10:9 14
4 America RJ 10 2 6 2 12:13 12
5 Americano FC 10 3 1 6 13:17 10
6 Friburguense 10 0 2 8 11:21 2
# Player Team G A
1. . Alexandro Sampaio Correa FE 4 0
1. . Coutinho G. Cabofriense 4 0
3. . Ricardinho Friburguense 3 0
3. . Pepeu Americano FC 3 0
3. . Pedro America RJ 3 0
3. . Natan Cabofriense 3 0
3. . G America RJ 3 0
3. . Di Maria Americano FC 3 0
3. . Pedrinho Cabofriense 3 0
10. . Vinicius A. Cabofriense 2 0
10. . Duarte L. Americano FC 2 0
10. . Feitosa V. Cabofriense 2 0
10. . Gustavo Nova Iguacu 2 0
10. . Kunzel Nova Iguacu 2 0
10. . Leal B. Friburguense 2 0
10. . Lopes W. Sampaio Correa FE 2 0
10. . Reis L. Friburguense 2 0
10. . Tanque R. Nova Iguacu 2 0
19. . Joao Pedro Nova Iguacu 1 0
19. . Jhonatan Friburguense 1 0
20 Shk
E shtune
Sampaio Correa FE
Sampaio Correa FE
1 : 0
Friburguense
Friburguense
Nova Iguacu
Nova Iguacu
1 : 1
Cabofriense
Cabofriense
America RJ
America RJ
3 : 1
Americano FC
Americano FC
28 Shk
E diel
Volta Redonda
Volta Redonda
21:00
Madureira
Madureira
Vasco
Vasco
21:00
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
Resende
Resende
21:00
Fluminense
Fluminense
Macae
Macae
21:00
Bangu
Bangu
Botafogo RJ
Botafogo RJ
21:00
Boavista
Boavista
7 Mar
E diel
Volta Redonda
Volta Redonda
21:00
Vasco
Vasco
Macae
Macae
21:00
Flamengo RJ
Flamengo RJ
Fluminense
Fluminense
21:00
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
Botafogo RJ
Botafogo RJ
21:00
Resende
Resende
Boavista
Boavista
21:00
Bangu
Bangu
14 Mar
E diel
Flamengo RJ
Flamengo RJ
21:00
Fluminense
Fluminense
Boavista
Boavista
21:00
Macae
Macae
Bangu
Bangu
21:00
Botafogo RJ
Botafogo RJ
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
21:00
Volta Redonda
Volta Redonda
Madureira
Madureira
21:00
Resende
Resende
21 Mar
E diel
Volta Redonda
Volta Redonda
21:00
Macae
Macae
Vasco
Vasco
21:00
Botafogo RJ
Botafogo RJ
Madureira
Madureira
21:00
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
Flamengo RJ
Flamengo RJ
21:00
Resende
Resende
Bangu
Bangu
21:00
Fluminense
Fluminense
24 Mar
E merkure
Vasco
Vasco
21:00
Madureira
Madureira
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
21:00
Macae
Macae
Fluminense
Fluminense
21:00
Volta Redonda
Volta Redonda
Boavista
Boavista
21:00
Flamengo RJ
Flamengo RJ
Bangu
Bangu
21:00
Resende
Resende
28 Mar
E diel
Madureira
Madureira
20:00
Bangu
Bangu
Botafogo RJ
Botafogo RJ
20:00
Flamengo RJ
Flamengo RJ
Boavista
Boavista
20:00
Fluminense
Fluminense
Vasco
Vasco
20:00
Macae
Macae
Resende
Resende
20:00
Volta Redonda
Volta Redonda
31 Mar
E merkure
Volta Redonda
Volta Redonda
20:00
Boavista
Boavista
Resende
Resende
20:00
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
Fluminense
Fluminense
20:00
Vasco
Vasco
Flamengo RJ
Flamengo RJ
20:00
Bangu
Bangu
Botafogo RJ
Botafogo RJ
20:00
Madureira
Madureira
4 Pri
E diel
Vasco
Vasco
20:00
Bangu
Bangu
Resende
Resende
20:00
Boavista
Boavista
Madureira
Madureira
20:00
Flamengo RJ
Flamengo RJ
Macae
Macae
20:00
Fluminense
Fluminense
Botafogo RJ
Botafogo RJ
20:00
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
11 Pri
E diel
Volta Redonda
Volta Redonda
20:00
Botafogo RJ
Botafogo RJ
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
20:00
Bangu
Bangu
Madureira
Madureira
20:00
Boavista
Boavista
Macae
Macae
20:00
Resende
Resende
Flamengo RJ
Flamengo RJ
20:00
Vasco
Vasco
18 Pri
E diel
Bangu
Bangu
20:00
Volta Redonda
Volta Redonda
Portuguesa RJ
Portuguesa RJ
20:00
Flamengo RJ
Flamengo RJ
Madureira
Madureira
20:00
Macae
Macae
Fluminense
Fluminense
20:00
Botafogo RJ
Botafogo RJ
Boavista
Boavista
20:00
Vasco
Vasco