Leganes
Alcorcon
Steaua Bucuresti
Metaloglobus
CSS Slatina
Campulung
Mioveni
Tunari
CF Intercity
Elche
Academica
Torreense
Bordeaux
Southampton
Leixoes U23
Salgueiros
Patro Eisden
05:00
Helmond
Real Murcia B
Nottingham U21
Leixoes
05:30
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Lusitania FC
Beira Mar
Belupo
06:00
St. Pauli
Academico Viseu
Covilha
Fremad Amager
Helsingor
Gil Vicente
Rio Ave
Kashima
Brighton & Hove Albion
Widzew Lodz II
Plock 2 (Pol)
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Amadora
Estoril
Boavista
08:00
Casa Pia
Grosuplje
Sencur
Sporting B
Sao Joao Ver
Mafra
Dezembro
Famalicao
Penafiel
Santa Clara
Boavista
FC Porto B
AVS
Santa Clara
08:00
Moreirense
Skala 1911
08:00
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Graficar Beograd
08:00
Rudar
Karlsruher
Munich 1860
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2 (Pol)
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
FC Emmen
Verl
Oxford Utd
Exeter
Sassuolo
Trento
Willem II
Patro Eisden
Swansea
FC Koln
Monza
Alcione Milano (Ita)
Jedinstvo
Smederevo
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Wolfsburg
Lille
Bohemians 1905 B
10:30
Hrebec (Cze)
CSM Satu Mare
11:00
Gloria 2018 Bistrita
Elversberg
Hoffenheim
Den Haag
Waregem
Metz
Francs Borains
Boulogne
Versailles
Valenciennes
Umm-Salal
Besiktas
Bandirmaspor
Cittadella
Real Vicenza
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Chambly
Rouen
Modena
Legnago Salus
Goztepe
Istra 1961
Clermont
Le Havre
Ried
Bradford
Oberlausitz
Liberec B
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Pelister
Voska Sport
Sozopol
Spartak II (Bul)
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Virtus Verona
Verona
Trapani
Cosenza
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
HNK Gorica
Konyaspor
Frosinone
Bari
Marseille
Toulon
Aluminij
Al Khaleej
Brest
Laval
Neratovice
Kolin
Barakaldo
Eibar
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Caen
Le Mans
Kolovec
Domazlice
St. Pauli
Lyon
Pobeda
12:00
Kozuv Gevgelija
KF Gostivar
Detonit Junior
Cham
Baden
Sloga Vinica
Sasa
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Ceska Lipa
Benesov
Ozimek
Podlesianka Katowice (Pol)
Grenoble
Bourg Peronnas
Vihren
Bregalnica Stip
Belasica
Vardar Negotino
Odra Wodzislaw
Rozwoj Katowice
Bologna
Brixen
Brescia
Pergolettese
Horovicko
Pribram
Sassuolo
Sassuolo U19
Dukla Prague B
Chomutov
Twente
Schalke
Zdralovi
Sesvete
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Karlovac
Dubrava
AZ Alkmaar
Aris
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Slany
Kladno
Motorlet Prague
Zapy
Breda
OFI Crete
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Sporting B
Trofense
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim (Ger)
Tomasov
Samorin U19
Meyrin
Vevey
CD Calahorra
Zaragoza
Ath Bilbao B
Ponferradina
Valencia
Alaves
Parndorf
Favoritner
Nimes
Istres
Venlo
Al Rayyan
Wismar
Pampow
FC Ludwigsfelder
13:00
BFC Preussen
Al Feiha
Reichenau
Woliborz
Jelenia Gora
Engers
Cosmos Koblenz
Jette
RWDM 47
Osasuna
Huesca
Sion
Villarreal
Jeunesse Esch
Ettelbruck (Lux)
Suderelbe
13:30
Teutonia Ottensen
Stern
Sparta Lichtenberg
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Yeclano
Cartagena
Galatasaray
Lecce
Buderich
Holzheimer
Santander
Athletic Bilbao
Getafe
Real Oviedo
Bettembourg
UNA Strassen
Dep. La Coruna B
Silva SD
Hibernian
Watford
PSV
Eindhoven FC
Zeilsheim
Hornau
Bergantinos
Ferrol
Derby County
Chesterfield
Gateshead
Middlesbrough
H&W Welders
14:30
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Chester
Manchester Utd U21
Warrington
Salford
1874 Northwich
Salford
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Birmingham
Rangers
Havant & Waterlooville
Farnborough
Portimonense
Al-Nassr