Legnica
Chojniczanka
Elgin City
Inverurie Loco Works
Ludogorets II
Dunav Ruse
Fenerbahce
Petrolul
Lok. Gorna
Yantra Gabrovo
Duna Aszfalt
Kecskemeti TE
Erdi
Ivancsa
R. Rzeszow
S. Wola
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
Farul Constanta
Petrocub
Bicskei
Dabas
Debreceni EAC
Szolnoki MAV
IMT Novi Beograd
Chernomorets Novorossijsk
Monori
04:00
Hatvan
Mezokovesd-Zsory
Budafoki
Puchov
Trencin
Szeged
Hodmezovasarhely FC
Balatonfuredi
Kelen
Zlin
Vyskov
NK Bravo
Trnava
Cerro Porteno
Kilmarnock
Kazincbarcikai
Egri FC
Horn
Donaufeld Wien
Plzen
Lafnitz
Prostejov
Ostrava B
Lugano
Stade Nyonnais
Kisvarda
FC Kosice
Varnsdorf
Chrudim
Brno
Slovacko
Vojvodina
Decic
Leuven
Bertem-Leefdaal
Lisen
Jihlava
Gyirmot SE
Ajka
Stal Mielec
Sandecja Nowy S.
A. Salzburg
Union Hallein
Midtjylland
Sonderjyske
Bregenz
Vaduz
Podbrezova
Petrzalka Akademia
Gornik Zabrze
Odra Opole
Polonia Warszawa
Plock
Csornai
Komaromi VSE
Povazska Bystrica
Opava
Ceske Budejovice
Zizkov
Grasshoppers
Schaffhausen
Elblag
Ol. Grudziadz
Warta Poznan
Chrobry Glogow
Termalica B-B.
GKS Jastrzebie
Lausanne Ouchy
Etoile-Carouge
Dukla Prague
Banska Bystrica
Szegedi
Tiszafoldvar
Grodzisk M.
Pruszkow
Nyiregyhaza
Michalovce
Leczna
Pogon Siedlce
Ruch
Korona Kielce
Widzew Lodz
Lublin
Cracovia
Polonia Bytom
Antwerp
Hoogstraten
Paderborn II
Verl
Deisenhofen
Unterhaching
LKS Lodz
KS Wieczysta Krakow
Viktoria Koln
Bonner
Mainz II
Schalke II
Bocholt
Meppen
Rukh Vynnyky
Veres Rivne
Zalaegerszegi
Honved
Lech Poznan
07:00
Lechia Gdansk
Hammarby
Varnamo
Lippstadt
Lotte
Hades
Genk
Luzern
Altach
Mlada Boleslav
Liberec
The New Saints FC
Flint Mountain
Terwolde (Ned)
08:00
Go Ahead Eagles
Lausanne
08:00
Yverdon
Slavia Prague
FK Pardubice
Hanauer SC
FSV Frankfurt
Edinburgh City
Hibernian
Babelsberg
Berliner AK 07
Quick Boys
08:00
VV DOVO
Oadby
08:00
Punjab
H&W Welders
Crusaders
Zaglebie Sosnowiec
08:00
Skra
Levski Krumovgrad
08:00
Montana
Slavia Sofia
Belasitsa
Hobro
Aalborg
Elfsborg
Fredrikstad
Kickers Offenbach
Schott Mainz
Brondby
Vejle
Turkgucu Munchen
Landsberg
Spvgg Quierschied
Saarbrucken
Balingen
Freiberg
SGS Essen
RW Essen
Hunfelder
Lehnerz
Randers FC
Nordsjaelland
Ostrava
08:00
Piast Gliwice
Kufstein
Bayern II
Alloa
Clyde
Duren
Eintracht Hohkeppel
Jong Utrecht
Rodinghausen
RKTSV Terwinselen (Ned)
Roda
KV Mechelen
Beerschot Wilrijk
Alzenau
Gonsenheim
SV Sulzemoos
Munich 1860
Koln II
TSV Steinbach
Hradec Kralove
Zaglebie Sosnowiec
TSV Havelse
B. Monchengladbach II
Beroe
08:00
Spartak Pleven
Slask Wroclaw
08:00
Noah
Dundee Utd
Annan
Arka Gdynia
Linfield
Westerlo
08:00
Seraing
Nurnberg II
Cham
Anderlecht
Dender
Drochtersen/Assel
Bersenbruck
Strathspey Thistle
Buckie Thistle
Colwyn Bay
Llanrwst United
FC Gießen
Stadtallendorf
Tyumen
Miass
East Fife
Raith
Utrecht
Elinkwijk
Preussen Munster 2
Dusseldorf II
Falkirk
Dumbarton
Admira Linz
Blau-Weiß Linz
Ashton Town
Chorley
Clachnacuddin
Inverness
Airbus
1874 Northwich
Huntly
St Johnstone
Bamberg
Greuther Furth
Cardiff Metropolitan
Carmarthen Town
Montrose
BanksO'Dee
Brechin
Forfar Athletic
Komarno
Ujpest
Sparta Prague
AIK
Civil Service Stroll
Stenhousemuir
GAIS
Vendsyssel FF
Pontypridd
09:30
Bridgend Street
Ramlingen-Ehlershausen
Hannover
SV Weisskirchen (Aut)
Fortuna Koln
Arminia Bielefeld
ASC 09 Dortmund
Broxburn Athletic
Stirling
Knokke
Club Brugge KV
Kassel
Baunatal
Cliftonville
Caernarfon
CSKA Moscow
Shinnik Yaroslavl
Waren
Hansa Rostock
Schwaben Augsburg
Heimstetten
Coburg
Grossbardorf
Elfsborg
Fredrikstad
White Star Lauwe
Kortrijk
Jong Excelsior
Sparta Rotterdam
Solec K. (Pol)
Chojniczanka
FK Krylya Sovetov Samara
Kamaz
Arbroath
Dundee FC
Aarau
Kriens
Larne
Bala
Stadtwerke Bruck/Mur
10:00
Leoben
Emley
Huddersfield
Morton
Queen of South
Teutonia Ottensen
10:00
ETSV Hamburg
Farul Constanta
Petrocub
Berwick
Bonnyrigg Rose
Airdrieonians
Albion Rovers
Spartans
Livingston
Formartine Utd
Peterhead
Bahlinger
Lahr
Blyth Town
10:00
Musselburgh
Tienen
St. Truiden
Hartberg
WSC Wels
Rakow
Stal Rzeszow
CSKA Sofia
Poli Iasi
Sigma Olomouc B
Skalica
Gyor
Zilina
Sturm Graz
Admira
Mjallby
Hvidovre
Oranje Wit
Dordrecht
Fratria
Dobrudzha
Tychy
Karvina
Partizani
KF Llapi
Aubel
Standard Liege
Etar
Nesebar
Primorje
MTK Budapest
Austria Vienna
DAC Dunajska Streda
Salzburg
Unterhaching
Neftekhimik
Saratov
Den Bosch
AEK Larnaca
Babolnai
Feherver FC
Bischofshofen
First Vienna
Levski
Septemvri Sofia
Dinamo Bucuresti
Domzale
Lok. Sofia
Marek
Shkendija
Drita
Shakhtar Donetsk
FK Sarajevo
FK Komarov
FK Pardubice
Krasnodar
FK Makhachkala
Ludogorets
CS U. Craiova
Piast Gliwice
Lech Poznan
Ostrava
Pogon Szczecin
CFR Cluj
Slovan Bratislava
Malzenice
Zlate Moravce
DVTK
Putnok
Debrecen
Cigand SE
Pinkafeld
Grazer
KFC Lint
Lierse K.
Merelbeke
Gent
Neeroeteren
Patro Eisden
L. Mikulas
Ruzomberok