Ludogorets II
Dunav Ruse
Duna Aszfalt
Kecskemeti TE
Fenerbahce
Petrolul
Balatonfuredi
Kelen
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
Debreceni EAC
04:00
Szolnoki MAV
IMT Novi Beograd
Chernomorets Novorossijsk
Monori
04:00
Hatvan
Erdi
04:00
Ivancsa
Farul Constanta
Petrocub
Bicskei
Dabas
NK Bravo
Trnava
Horn
Donaufeld Wien
Plzen
Lafnitz
Prostejov
Ostrava B
Zlin
Vyskov
Kazincbarcikai
Egri FC
Lisen
Jihlava
Szegedi
05:00
Tiszafoldvar
Midtjylland
Sonderjyske
Bregenz
Vaduz
Varnsdorf
Chrudim
Povazska Bystrica
Opava
Ceske Budejovice
Zizkov
Szeged
05:00
Hodmezovasarhely FC
Dukla Prague
Banska Bystrica
Gyirmot SE
Ajka
Kisvarda
FC Kosice
A. Salzburg
Union Hallein
Brno
Slovacko
Leuven
Bertem-Leefdaal
Csornai
05:00
Komaromi VSE
Elblag
Ol. Grudziadz
Nyiregyhaza
Michalovce
Paderborn II
Verl
Widzew Lodz
06:00
Lublin
Antwerp
06:00
Hoogstraten
Deisenhofen
Unterhaching
LKS Lodz
KS Wieczysta Krakow
Cracovia
Polonia Bytom
Mainz II
Schalke II
Mlada Boleslav
07:00
Liberec
Clachnacuddin
07:00
Inverness
Rukh Vynnyky
07:00
Veres Rivne
Hammarby
07:00
Varnamo
Zalaegerszegi
07:00
Honved
Lippstadt
07:00
Lotte
Lech Poznan
07:00
Lechia Gdansk
Hades
07:30
Genk
Luzern
07:30
Altach
Aarau
08:00
Kriens
Termalica B-B.
08:00
GKS Jastrzebie
TSV Havelse
08:00
B. Monchengladbach II
Hunfelder
08:00
Lehnerz
Fratria
08:00
Dobrudzha
Warta Poznan
08:00
Chrobry Glogow
Ostrava
08:00
Piast Gliwice
Neftekhimik
08:00
Saratov
Slask Wroclaw
08:00
Noah
Cerro Porteno
08:00
Kilmarnock
Westerlo
08:00
Seraing
Lok. Sofia
08:00
Marek
Kufstein
08:00
Bayern II
Arka Gdynia
08:00
Linfield
Alloa
08:00
Clyde
Terwolde (Ned)
08:00
Go Ahead Eagles
Jong Utrecht
08:00
Rodinghausen
Podbrezova
08:00
Petrzalka Akademia
R. Rzeszow
08:00
S. Wola
Gornik Zabrze
08:00
Odra Opole
CFR Cluj
08:00
Slovan Bratislava
Slavia Prague
08:00
FK Pardubice
Babelsberg
08:00
Berliner AK 07
KV Mechelen
08:00
Beerschot Wilrijk
Alzenau
08:00
Gonsenheim
Quick Boys
08:00
VV DOVO
Koln II
08:00
TSV Steinbach
Zaglebie Sosnowiec
08:00
Skra
The New Saints FC
08:00
Flint Mountain
Polonia Warszawa
08:00
Plock
Grasshoppers
08:00
Schaffhausen
Debrecen
08:00
Cigand SE
Slavia Sofia
08:00
Belasitsa
Leczna
08:00
Pogon Siedlce
Mezokovesd-Zsory
08:00
Budafoki
Beroe
08:00
Spartak Pleven
Rakow
08:00
Stal Rzeszow
Lausanne Ouchy
08:00
Etoile-Carouge
Puchov
08:00
Trencin
Grodzisk M.
08:00
Pruszkow
Dundee Utd
08:00
Annan
Turkgucu Munchen
08:00
Landsberg
Spvgg Quierschied
08:00
Saarbrucken
Balingen
08:00
Freiberg
Nurnberg II
08:00
Cham
SGS Essen
08:00
RW Essen
Bocholt
08:00
Meppen
Randers FC
08:00
Nordsjaelland
Lausanne
08:00
Yverdon
Krasnodar
08:00
FK Makhachkala
Duren
08:00
Eintracht Hohkeppel
Hanauer SC
08:00
FSV Frankfurt
Edinburgh City
08:00
Hibernian
Tychy
08:00
Karvina
Stal Mielec
08:00
Sandecja Nowy S.
Oadby
08:00
Punjab
RKTSV Terwinselen (Ned)
08:00
Roda
Legnica
08:00
Chojniczanka
Levski Krumovgrad
08:00
Montana
Etar
08:00
Nesebar
Hobro
08:00
Aalborg
Elfsborg
08:00
Fredrikstad
Viktoria Koln
08:00
Bonner
SV Sulzemoos
08:00
Munich 1860
Kickers Offenbach
08:00
Schott Mainz
Ruch
08:00
Korona Kielce
Brondby
08:00
Vejle
Lok. Gorna
08:00
Yantra Gabrovo
FK Krylya Sovetov Samara
08:00
Kamaz
Hradec Kralove
08:00
Zaglebie Sosnowiec
Anderlecht
08:30
Dender
Sparta Prague
09:00
AIK
Civil Service Stroll
09:00
Stenhousemuir
Drochtersen/Assel
09:00
Bersenbruck
Strathspey Thistle
09:00
Buckie Thistle
Colwyn Bay
09:00
Llanrwst United
FC Gießen
09:00
Stadtallendorf
Tyumen
09:00
Miass
Utrecht
09:00
Elinkwijk
East Fife
09:00
Raith
Komarno
09:00
Ujpest
Preussen Munster 2
09:00
Dusseldorf II
Falkirk
09:00
Dumbarton
Admira Linz
09:00
Blau-Weiß Linz
Airbus
09:00
1874 Northwich
Huntly
09:00
St Johnstone
Bamberg
09:00
Greuther Furth
Cardiff Metropolitan
09:00
Carmarthen Town
Montrose
09:00
BanksO'Dee
Brechin
09:00
Forfar Athletic
GAIS
09:15
Vendsyssel FF
Knokke
09:30
Club Brugge KV
Pontypridd
09:30
Bridgend Street
Ramlingen-Ehlershausen
09:30
Hannover
SV Weisskirchen (Aut)
09:30
Fortuna Koln
Arminia Bielefeld
09:30
ASC 09 Dortmund
Broxburn Athletic
09:30
Stirling
Formartine Utd
10:00
Peterhead
Bahlinger
10:00
Lahr
Blyth Town
10:00
Musselburgh
Tienen
10:00
St. Truiden
Hartberg
10:00
WSC Wels
Kassel
10:00
Baunatal
Cliftonville
10:00
Caernarfon
CSKA Moscow
10:00
Shinnik Yaroslavl
Waren
10:00
Hansa Rostock
H&W Welders
10:00
Crusaders
Schwaben Augsburg
10:00
Heimstetten
Coburg
10:00
Grossbardorf
Elfsborg
10:00
Fredrikstad
White Star Lauwe
10:00
Kortrijk
Jong Excelsior
10:00
Sparta Rotterdam
Solec K. (Pol)
10:00
Chojniczanka
Elgin City
10:00
Inverurie Loco Works
Arbroath
10:00
Dundee FC
Larne
10:00
Bala
Stadtwerke Bruck/Mur
10:00
Leoben
Emley
10:00
Huddersfield
Ashton Town
10:00
Chorley
Morton
10:00
Queen of South
Teutonia Ottensen
10:00
ETSV Hamburg
Farul Constanta
10:00
Petrocub
Berwick
10:00
Bonnyrigg Rose
Airdrieonians
10:00
Albion Rovers
Spartans
10:00
Livingston
CSKA Sofia
10:30
Poli Iasi
Salzburg
11:00
Unterhaching
Den Bosch
11:00
AEK Larnaca
Babolnai
11:00
Feherver FC
Ostrava
11:00
Pogon Szczecin
Sigma Olomouc B
11:00
Skalica
Gyor
11:00
Zilina
Sturm Graz
11:00
Admira
Mjallby
11:00
Hvidovre
Oranje Wit
11:00
Dordrecht
Partizani
11:00
KF Llapi
Aubel
11:00
Standard Liege
Primorje
11:00
MTK Budapest
Austria Vienna
11:00
DAC Dunajska Streda
Bischofshofen
11:30
First Vienna
Levski
11:30
Septemvri Sofia
Dinamo Bucuresti
11:30
Domzale
Shkendija
11:30
Drita
Shakhtar Donetsk
11:30
FK Sarajevo
Ludogorets
12:00
CS U. Craiova
Malzenice
12:00
Zlate Moravce
Vojvodina
12:00
Decic
Piast Gliwice
12:00
Lech Poznan
DVTK
12:00
Putnok
FK Komarov
12:30
FK Pardubice
Lugano
12:30
Stade Nyonnais
Pinkafeld
12:30
Grazer
KFC Lint
13:00
Lierse K.
Merelbeke
13:00
Gent
Neeroeteren
13:30
Patro Eisden
L. Mikulas
14:00
Ruzomberok