Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Pribram
Petrin Plzen
Notec Czarnkow
04:00
Piast Gliwice 2
KS Kuznia Ustron (Pol)
04:00
Pniowek
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Steaua Bucuresti
Alexandria
Admira Prague
Predni Kopanina
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Cannes
Istres
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Banik Most - Sous
Sokolov
Chernomorets 1919
Zagorets
Alcoyano
Seleccion AFE
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Filiasi
FC U Craiova
CF Talavera
Atl. Madrid B
Stechovice
Kolin
Mioveni
Unirea Bascov
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Benatky
04:15
Meteor Prague
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Nottingham U21
Deportiva Minera
Vltavin
Zapy
Pardubice B
Velka Bites
CF Intercity
Southampton U18
Velke Hamry
04:30
Liberec B
Hostoun
Teplice B
I. Bratislava
Piestany
Smederevo
Prijedor
SK Odeva Lipany
04:30
NKP Podhale Nowy Targ
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Sroda
Lech Poznan 2
Juventus U23
Pro Vercelli
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Mlawa
Olsztyn
Suwalki
LKS Lomza
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Rosengard
IFK Trelleborg
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Pelikan
Blonianka Blonie
Gwarek Tarnowskie Gory
05:00
GS Tychy 2 (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Igalo
Sloboda
Espanyol
Girona
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Jarocin
05:00
Ostrovia (Pol)
Vitre
Fougeres
Neustadt
Ebreichsdorf
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
05:00
Marienlyst
Montpellier
Southampton
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Fremad Amager
Avarta
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Bielawa (Pol)
05:00
Police nad Metuji (Cze)
Nysa
Woliborz
Middelfart
Brabrand
Polonia Slubice (Pol)
05:00
Ilanka Rzepin (Pol)
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Amorebieta
Castro
Trofense
05:30
Academica
Plock 2 (Pol)
05:30
Hutnik Warszawa
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Shimizu
Reims
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
AFC
Huizen
Ljungskile
FBK Karlstad
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Naestved
Helsingor
Real Oviedo B
Langreo
Tondela
Covilha
AVS
Sporting de Gijón
Pathum United
Kitchee
Santander
Eibar
TB Berlin
Polar Pinguin
Bristol Rovers
Portimonense
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Rio Ave
Santa Clara
Zawisza (Pol)
Legia II
Eskilsminne
Karlstad
Utrecht
Lens
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Dordrecht
Shamal
Kobe
Tottenham
Coruxo FC
Lugo
Skive
VSK Aarhus
Young Boys
Thisted FC
Aarhus Fremad
Lyseng
Grom Nowy Staw (Pol)
06:00
Jeziorak (Pol)
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Jong AZ
Genk U23
Willem II
Sparta Rotterdam
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Angelholms
Hassleholms IF
Swansea
Vardar
Atl. Paso
Tenerife
Bangor FC
07:00
Ballymacash (Nir)
Bischofswerdaer
07:00
Berliner AK 07
Rizespor
07:00
Nice
Torns
Ariana
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Blauw Geel
Eindhoven FC
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Tvaakers
Kongahalla
Hammarby TFF
07:00
United Nordic
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Wehen
Metz
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Lunds
07:00
Olympic
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
Munich 1860
Braunschweig
VfL Osnabruck
Colchester
Peterborough
Sroda
Legnica 2
Darmstadt
Coventry
Norrby
Orebro Syr.
Telstar
HFC
Cray Valley Paper Mills
Welling
Bristol City
Exeter
Saarbrucken
08:00
Hesperange
Laval
08:00
Concarneau
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Walton & Hersham
08:00
Lewes
Stratford
08:00
Coventry U21
Folkestone
Margate
Elversberg
Viktoria Koln
Walsall
Birmingham
SG Dynamo Dresden
08:00
Regensburg
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
Kladno
FC Pencin
Chambly
08:00
Chantilly
Moreirense
08:00
Penafiel
Leotar
08:00
Posusje
Asteras Tripolis
08:00
Panetolikos
West Brom
Mallorca
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Graficar Beograd
08:00
FK Indjija
Estoril
Leiria
Siroki Brijeg
08:00
FK Igman Konjic
Chipstead
08:00
Sevenoaks
OS Belenense
08:00
Torreense
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Avro
08:00
Curzon
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Enfield Town
Hendon
Hadley
08:00
Wingate & Finchley
Eupen
Waalwijk
Torslanda
08:00
Lindome
Slough
Potters
Den Haag
Deinze
Radnik Bijeljina
08:00
Sloga Doboj
Macclesfield
08:00
Buxton
Bastia
08:00
Rodez
Vipers
08:00
Police FC
Ingolstadt
Ulm
Falkenbergs
Kristianstads
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Trollhattan
Vanersborgs IF
RKAV Volendam
FC Volendam
Mainz
Preussen Munster
Braga B
08:00
Felgueiras
Chomutov
Usti nad Labem
Karlbergs
IK Franke
Famalicao
Casa Pia
AFC Stoneham
08:00
Ascot
Valenciennes
Helmond
Southend
Gillingham
Schott Mainz
Hornau
Mannheim
RWDM 47
Maldon & Tiptree
Stortford
Energie Cottbus
Hannover II
Boavista
08:00
Academico Viseu
Ilkeston
Anstey Nomads
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Amiens
08:00
Boulogne
Villefranche
08:00
Saint Priest
Sozopol
08:00
Cherno More B (Bul)
Eastbourne Borough
08:00
Charlton U21
FC Bihor
08:00
Zalau
Scunthorpe
Halifax
Mladost GAT
08:00
Radnicki Zrenjanin
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Eemdijk
Sportlust
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
Baumberg
Fortuna Koln
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Doncaster
Middlesbrough
Roda
09:00
Waalwijk
Jong Utrecht
Francs Borains
Wda Swiecie
09:00
Nielba Wagrowiec
Sparta Prague U19
Odense U19
Hansa Rostock
Lazio
AZ Alkmaar
Atalanta
Stockport
Stoke City
Coagh Utd (Nir)
09:00
Ballymena
Hull City
Newcastle Utd
Brackley
Northampton
Magdeburg
Sampdoria
Kidderminster
Newport
Brighton U21
09:00
Bromley
Dordrecht
Aris
Weymouth
Bournemouth U21
Lisburn Rangers (Nir)
09:00
Ballymena
TS Galaxy
Augsburg
Portadown
09:00
Ballinamallard
Chippenham Town
09:00
Melksham
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Waregem
Red Star
Queens Univ.
Glenavon
Briton Ferry
09:30
Worcester
Al-Shahaniya
09:30
Dibba Al Hisn
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
09:30
Strasbourg
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
09:30
GVVV
Barry
09:30
Swansea U21
Dover
10:00
Tonbridge
Dagenham & Red.
10:00
Tottenham U21
Wigan Athletic
10:00
Blackburn
Tamworth
10:00
Crewe
Fylde
10:00
Tranmere
Institute
10:00
Dungannon
Udinese
10:00
FC Koln
Rushall
10:00
West Brom U23
Clitheroe
10:00
Accrington
Carshalton
10:00
Marlow
St. Albans
10:00
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
10:00
Sunderland U21
Gloucester City
10:00
Haverfordwest
Lommel SK
10:00
Al Ahli SC
South Shields
10:00
Grimsby Town
Boavista
10:00
Arouca
Preston
10:00
Fiorentina
Dundela
10:00
Linfield
Dartford
10:00
Sutton
Witton
10:00
Lancaster
Thame
10:00
Banbury
Aveley
10:00
Colchester U21
AFC Totton
10:00
Aldershot
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Ipswich
10:00
Dusseldorf
Chatham
10:00
Maidstone
Stalybridge
10:00
Hyde
Salford
Everton
Hednesford
10:00
Newtown
Grays
10:00
Ware
Tamworth
10:00
Stourbridge
Bootle
10:00
Bala
Radcliffe Borough
10:00
Oldham
Torquay
10:00
Plymouth
Ebbsfleet
10:00
Cambridge Utd
Graafschap
10:00
Verl
Wroxham
10:00
Cheshunt
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
AFC Wimbledon
10:00
Charlton
Merstham
10:00
Leatherhead
Lancing
10:00
Hastings
Coleraine
10:00
Annagh
Torino
10:00
Cremonese
Ballyclare
10:00
Glentoran
Krotoszyn
10:00
Ostrovia (Pol)
Hornchurch
10:00
Barnet
Guiseley
10:00
Leeds U21
Chertsey
10:00
Hampton & Richmond
Boreham Wood
10:00
Chelsea U21
Salisbury
10:00
Woking
Reading
10:00
QPR
Dorchester
10:00
Bemerton
York
10:00
Notts County
Wealdstone
10:00
Milton Keynes Dons
Egham
10:00
Corinthian-Casuals
Barrow
10:00
Real Union
Alton FC
10:00
Baffins Milton Rovers
Morpeth
10:00
Darlington
Larne
10:00
Rangers 2
Consett
10:00
Blyth Spartans
Sturm Graz
10:00
Grosuplje
Drutex-Bytovia
10:00
Stezyca
Quorn
10:00
Ossett United
Horndean
10:00
Bognor
Halesowen
10:00
Hereford
Chester
10:00
Altrincham
Bromsgrove
10:00
Solihull
Scarborough Athletic
10:00
Sheffield Wed U21 (Eng)
Redditch
10:00
Walsall W.
Farnborough
10:00
Yeovil
Bath City
10:00
Bristol City U21
Alvechurch
10:00
Bedworth
North Ferriby FC (Eng)
10:00
Farsley
Leiston
10:00
Kings Lynn
Coventry Sphinx
10:00
Nuneaton
Whitehawk
10:00
Worthing
Swindon Supermarine
10:00
Evesham
Hanworth
10:00
Billericay
Caen
10:00
Quevilly Rouen
Cinderford
10:00
Highworth
Rodopa Smolyan
10:00
Gigant Saedinenie
H&W Welders
10:00
Loughgall
Chorley
10:00
Liverpool U21
Burton
10:00
Port Vale
Shrewsbury
10:00
Derby County
Rochdale
10:00
Carlisle
Fleetwood Town
10:00
Hearts
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Annan
10:00
Kilmarnock
Oss
10:00
Al Nasr
Dorking
10:00
Farnham
Crumlin United
10:00
Crusaders
Whyteleafe
10:00
Eastbourne
Taby
10:00
Haninge
Le Havre
Lorient
Cliftonville
10:00
Southport
Bury Town
10:00
Ipswich U23
Spennymoor
10:00
Whitby
Rotherham
10:00
Sheffield United
Harrogate
10:00
Lincoln City
Glebe
10:00
Carrick Rangers
Mantova
10:00
Carpi
Ashington
10:00
Workington
Peterborough Sports
10:00
Boston
Marine
10:00
Widnes
Blackpool
10:00
Sunderland
Roda
10:30
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45
Sollentuna
Maritsa Plovdiv
11:00
Svilengrad 1921 (Bul)
Neom SC (Sau)
11:00
Al Kuwait
Modena
11:00
SG City Nova (Ita)
Biala Podlaska
11:00
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Guingamp
11:00
Le Havre
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Smouha
11:00
Kazma SC
Nantes
11:00
Dunkerque
Bologna
11:00
Caldiero Terme (Ita)
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00
Padova
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
Echallens
11:00
Vevey
Rennes
11:00
Angers
Chateauroux
11:00
Troyes
Union Berlin
Rangers
Utrecht
11:00
Lens
Grenoble
11:00
Auxerre
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Versailles
11:00
UNFP
Mansfield
11:00
Oxford Utd
Bavois
11:00
Lausanne II (Sui)
Andover Town
11:00
Lymington
Bashkimi
11:30
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30
Osogovo
Sileks
11:30
Dubocica
Voska Sport
11:30
Suhareka
Slavia Prague U19
11:30
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30
Borec
Vardarski
11:30
Detonit Junior
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Caen
12:00
Le Havre
Varazdin
12:00
Al-Raed
PSV
Valencia
Aluminij
12:00
Dob
Caldas
12:00
Mafra
Bourg Peronnas
12:00
Jura Sud
RFC Liege
12:00
Maastricht
AS Roma
12:00
Toulouse
Atletico CP
12:00
FC Barreirense
Clermont
12:00
Annecy
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Rodez
12:00
St Etienne
Lusitania FC
12:00
Boavista
FK Vozdovac
12:00
Vrsac
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
Marseille
12:00
Pau
Heist
12:00
Lierse K.
Tirsense
12:00
Salgueiros
Lorient
12:00
Guingamp
Patro Eisden
12:00
Vukovar 91
Atletico Madrid
12:00
Numancia
Oliveirense
12:00
FC Porto B
HNK Gorica
12:30
Rudes
Lumezzane
12:30
Brescia
Sesvete
12:30
Dubrava
Amarante
12:30
Os Sandinenses
Eldense
13:00
Real Oviedo
Macva
13:00
Sloven Ruma
Nimes
13:00
Aubagne
Ponferradina
13:00
Tudelano
Varzim
13:00
AD Marco 09
Huesca
13:00
Osasuna B
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Chaves
Nacional
Atletico Arteixo (Esp)
13:00
Dep. La Coruna B
Malaga
13:30
Almeria
Alaves
Levante
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Parma
Inter
Las Palmas
Temse
13:30
Gent U21
Getafe
14:00
Albacete
Ourense CF
14:00
Ferrol
Vizela
14:00
Ferreira
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Merida AD
14:00
Betis B
Valladolid
14:00
Burgos
Sabadell
14:00
Gimnastic
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Verona
14:30
FeralpiSalo
Portimonense
14:30
Benfica B
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham