Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Έλτσε
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Filiasi
FC U Craiova
Admira Prague
Predni Kopanina
Alcoyano
Seleccion AFE
Mioveni
Unirea Bascov
Banik Most - Sous
Sokolov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
KS Kuznia Ustron (Pol)
4:00AM
Pniowek
Stechovice
Kolin
Steaua Bucuresti
Alexandria
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Pribram
Petrin Plzen
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Cannes
Istres
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Chernomorets 1919 (Bul)
Zagorets
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Nottingham U21
Deportiva Minera
Sroda
Lech Poznan 2
I. Bratislava
Piestany
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
CF Intercity
Southampton U18
Pardubice B
Velka Bites
Hostoun
Teplice B
Smederevo
Prijedor
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
4:30AM
NKP Podhale Nowy Targ
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Fremad Amager
Avarta
Suwalki
LKS Lomza
Neustadt
Ebreichsdorf
Μονπελιέ
Σαουθάμπτον
Pelikan
Blonianka Blonie
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Amorebieta
Castro
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Gwarek Tarnowskie Gory
5:00AM
GS Tychy 2 (Pol)
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Middelfart
Brabrand
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Rosengard
IFK Trelleborg
Igalo
Sloboda
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Vitre
Fougeres
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Nysa
Woliborz
Korona Kielce 2 (Pol)
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Espanyol
Girona
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Mlawa
Olsztyn
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Ceska Lipa
Oberlausitz
Polonia Slubice (Pol)
5:00AM
Ilanka Rzepin (Pol)
Plock 2 (Pol)
5:30AM
Hutnik Warszawa
Katwijk
HFC
Shimizu
Ρεμς
Satun Utd
Port MTI FC
Trofense
5:30AM
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Real Oviedo B
Langreo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak (Pol)
Τοντέλα
Covilha
TB Berlin
Polar Pinguin
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Zawisza (Pol)
Legia II
Ljungskile
FBK Karlstad
Skive
VSK Aarhus
Naestved
Helsingor
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Santander
Εϊμπάρ
Aarhus Fremad
Lyseng
Dordrecht
Shamal
Ουτρέχτη
Λανς
AVS
Sporting de Gijón
Ρίο Άβε
Σάντα Κλάρα
Coruxo FC
Lugo
AFC
Huizen
Bristol Rovers
Πορτιμονένσε
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Kobe
Τότεναμ
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Pathum United
Kitchee
Jong AZ
Genk U23
Blauw Geel
Eindhoven FC
Swansea
Vardar
Angelholms
Hassleholms IF
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Rizespor
7:00AM
Νις
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Bangor FC
7:00AM
Ballymacash (Nir)
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse (Ger)
Tvaakers
Kongahalla
Biala Podlaska
Jagiellonia II
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Wehen
Μετς
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Βίλεμ
Σπάρτα Ρόττερνταμ
Lunds
7:00AM
Olympic
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Telstar
HFC
Norrby
Orebro Syr.
Colchester
Peterborough
Darmstadt
Coventry
Crawley Town
Κρίσταλ Πάλας
Kaiserslautern
Munich 1860
Sroda
Legnica 2
Braunschweig
VfL Osnabruck
Elversberg
Viktoria Koln
Vipers
8:00AM
Police FC
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Cray Valley Paper Mills
Welling
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Μάιντζ
Preussen Munster
Scunthorpe
Halifax
Estoril
Leiria
Ingolstadt
Ulm
Braga B
8:00AM
Felgueiras
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Mannheim
RWDM 47
Μποαβίστα
8:00AM
Academico Viseu
Torslanda
8:00AM
Lindome
Eupen
Βάαλβαϊκ
Karlbergs
IK Franke
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Bristol City
Exeter
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Walsall
Birmingham
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Trollhattan
Vanersborgs IF
Falkenbergs
Kristianstads
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Amiens
8:00AM
Boulogne
Μορεϊρένσε
8:00AM
Penafiel
Chambly
8:00AM
Chantilly
Ντεν Χάαγκ
Deinze
Saarbrucken
8:00AM
Hesperange
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Έμμεν
Slough
Potters
Valenciennes
Helmond
Φαμαλικάο
Casa Pia
SG Dynamo Dresden
8:00AM
Regensburg
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Laval
8:00AM
Concarneau
Αστέρας Τρίπολης
8:00AM
Παναιτωλικός ΓΦΣ
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Leotar
8:00AM
Posusje (Bih)
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Folkestone
Margate
Maldon & Tiptree
Stortford
Avro (Eng)
8:00AM
Curzon
Southend
Gillingham
Walton & Hersham
8:00AM
Lewes
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Kladno
FC Pencin
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
RKAV Volendam
Volendam
Chomutov
Usti nad Labem
Enfield Town
Hendon
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Bastia
8:00AM
Rodez
Sozopol
8:00AM
Cherno More B (Bul)
Eastbourne Borough
8:00AM
Charlton U21
Γουέστ Μπρομ
Mallorca
Ilkeston
Anstey Nomads
Macclesfield
8:00AM
Buxton
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Kettering
Basford
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Lisburn Rangers (Nir)
9:00AM
Ballymena
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Portadown
9:00AM
Ballinamallard
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Chippenham Town
9:00AM
Melksham
Queens Univ.
Glenavon
Roda
9:00AM
Βάαλβαϊκ
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19 (Den)
Dordrecht
ΠΑΕ Άρης
Jong Utrecht
Francs Borains
Stockport
Stoke City
Wda Swiecie
9:00AM
Nielba Wagrowiec
Hansa Rostock
Λάτσιο
Hull City
Νιουκάστλ
Weymouth
Bournemouth U21
Αλκμάαρ
Αταλάντα
Coagh Utd (Nir)
9:00AM
Ballymena
TS Galaxy
Άουγκσμπουργκ
Kidderminster
Newport
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
Magdeburg
Σαμπντόρια
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Hannover
Βόλφσμπουργκ
Karlsruher
9:30AM
Στρασβούργο
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Ολυμπιακος
Spakenburg
9:30AM
GVVV
Barry
9:30AM
Swansea U21
Egham
10:00AM
Corinthian-Casuals
Barrow
10:00AM
Real Union
Burton
10:00AM
Port Vale
Witton
10:00AM
Lancaster
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Mantova
10:00AM
Carpi
Reading
10:00AM
QPR
AFC Wimbledon
10:00AM
Charlton
Shrewsbury
10:00AM
Derby County
Lommel SK
10:00AM
Al Ahli SC
Hanworth
10:00AM
Billericay
Institute
10:00AM
Dungannon
Clitheroe
10:00AM
Accrington
Graafschap
10:00AM
Verl
Redditch
10:00AM
Walsall W.
Farnborough
10:00AM
Yeovil
Bath City
10:00AM
Bristol City U21
Tamworth
10:00AM
Crewe
Bury Town
10:00AM
Ipswich U23
Wroxham
10:00AM
Cheshunt
Merstham
10:00AM
Leatherhead
South Shields
10:00AM
Grimsby Town
Dorchester
10:00AM
Bemerton
Alton FC
10:00AM
Baffins Milton Rovers (Eng)
Spennymoor
10:00AM
Whitby
Harrogate
10:00AM
Lincoln City
Ipswich
10:00AM
Dusseldorf
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Rochdale
10:00AM
Carlisle
Fleetwood Town
10:00AM
Hearts
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Thame
10:00AM
Banbury
Carshalton
10:00AM
Marlow
York
10:00AM
Notts County
Morpeth
10:00AM
Darlington
Alvechurch
10:00AM
Bedworth
St. Albans
10:00AM
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
10:00AM
Sunderland U21
Lancing
10:00AM
Hastings
Coleraine
10:00AM
Annagh
North Ferriby FC (Eng)
10:00AM
Farsley
Τορίνο
10:00AM
Cremonese
Glebe
10:00AM
Carrick Rangers
Blackpool
10:00AM
Sunderland
Torquay
10:00AM
Plymouth
Caen
10:00AM
Quevilly Rouen
Chatham
10:00AM
Maidstone
Larne
10:00AM
Rangers 2
Consett
10:00AM
Blyth Spartans
Rotherham
10:00AM
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
10:00AM
Hyde
Hednesford
10:00AM
Newtown
Chertsey
10:00AM
Hampton & Richmond
Oss
10:00AM
Al Nasr
Dorking
10:00AM
Farnham
Gloucester City
10:00AM
Haverfordwest
Μποαβίστα
10:00AM
Arouca
Wealdstone
10:00AM
Milton Keynes Dons
Le Havre
Λοριάν
Leiston
10:00AM
Kings Lynn
Coventry Sphinx
10:00AM
Nuneaton
Ballyclare
10:00AM
Glentoran
Rushall
10:00AM
West Brom U23
Ashington
10:00AM
Workington
Hornchurch
10:00AM
Barnet
Whitehawk
10:00AM
Worthing
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Ουντινέζε
10:00AM
Κολωνία
Peterborough Sports
10:00AM
Boston
Dover
10:00AM
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Bootle
10:00AM
Bala
Horndean
10:00AM
Bognor
Chester
10:00AM
Altrincham
Crumlin United
10:00AM
Crusaders
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Salford
Έβερτον
Aveley
10:00AM
Colchester U21
Sturm Graz
10:00AM
Grosuplje
Boreham Wood
10:00AM
Chelsea U21
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Quorn
10:00AM
Ossett United
Preston
10:00AM
Φιορεντίνα
Dundela
10:00AM
Linfield
Guiseley
10:00AM
Leeds U21
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Swindon Supermarine
10:00AM
Evesham
H&W Welders
10:00AM
Loughgall
Chorley
10:00AM
Liverpool U21
Dagenham & Red.
10:00AM
Tottenham U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Fylde
10:00AM
Tranmere
Salisbury
10:00AM
Woking
Halesowen
10:00AM
Hereford
Bromsgrove
10:00AM
Solihull
Wigan Athletic
10:00AM
Blackburn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie (Bul)
Marine
10:00AM
Widnes
Radcliffe Borough
10:00AM
Oldham
Ebbsfleet
10:00AM
Cambridge Utd
Taby
10:00AM
Haninge
Cliftonville
10:00AM
Southport
Dartford
10:00AM
Sutton
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
10:00AM
Sheffield Wed U21 (Eng)
Σεντ Ετιέν
10:30AM
Βιγιαρεάλ
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Ουτρέχτη
11:00AM
Λανς
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Versailles
11:00AM
UNFP
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00AM
Padova
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Echallens
11:00AM
Vevey
Modena
11:00AM
SG City Nova (Ita)
Andover Town
11:00AM
Lymington
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Ναντ
11:00AM
Dunkerque
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Mansfield
11:00AM
Oxford Utd
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Ρεν
11:00AM
Ανζέρ
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Μπολόνια
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Ουνιόν Βερολίνου
Rangers
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport (Mkd)
11:30AM
Suhareka
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino (Mkd)
11:30AM
Borec
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Ατλέτικο Μαδρίτης
12:00PM
Numancia
PSV Αϊντχόφεν
Βαλένθια
Ρόμα
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Lusitania FC
12:00PM
Μποαβίστα
Caldas
12:00PM
Mafra
Λοριάν
12:00PM
Guingamp
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Rodez
12:00PM
Σεντ Ετιέν
Aluminij
12:00PM
Dob
Μαρσέιγ
12:00PM
Pau
Clermont
12:00PM
Annecy
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac (Srb)
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Sesvete
12:30PM
Dubrava
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Ουέσκα
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Chaves
Νασιονάλ Μαδέιρα
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Νιμ
1:00PM
Aubagne
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Atletico Arteixo (Esp)
1:00PM
Dep. La Coruna B
Galatasaray
1:30PM
Πάρμα
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Ίντερ
Las Palmas
Temse
1:30PM
Gent U21
Αλαβές
Λεβάντε
Malaga
1:30PM
Almeria
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Βαγιαδολίδ
2:00PM
Burgos
Χετάφε
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Πάσος Φερέιρα
Πορτιμονένσε
2:30PM
Benfica B
Σπόρτινγκ
2:30PM
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Βερόνα
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Κροτόνε
Τσέλσι
Celtic
Μάντσεστερ Σίτι
Μίλαν
Γούλβς
Γουέστ Χαμ
Vancouver Whitecaps
Wrexham