Steaua Bucuresti
Metaloglobus
CSS Slatina
Campulung
Leganes
Alcorcon
CF Intercity
Elche
Mioveni
Tunari
Leixoes U23
Salgueiros
Patro Eisden
05:00
Helmond
Real Murcia B
Nottingham U21
Academica
Torreense
Bordeaux
Southampton
Leixoes
05:30
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Lusitania FC
Beira Mar
Gil Vicente
Rio Ave
Kashima
Brighton & Hove Albion
Widzew Lodz II
Plock 2 (Pol)
Academico Viseu
Covilha
Fremad Amager
Helsingor
Belupo
06:00
St. Pauli
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Grosuplje
Sencur
Amadora
Estoril
Boavista
08:00
Casa Pia
Sporting B
Sao Joao Ver
Santa Clara
Boavista
Mafra
Dezembro
Famalicao
Penafiel
FC Porto B
AVS
Santa Clara
08:00
Moreirense
Skala 1911
08:00
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Graficar Beograd
08:00
Rudar
Karlsruher
Munich 1860
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2 (Pol)
Oxford Utd
Exeter
Sassuolo
Trento
Willem II
Patro Eisden
Swansea
FC Koln
Monza
Alcione Milano (Ita)
FC Emmen
Verl
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Bohemians 1905 B
10:30
Hrebec (Cze)
Wolfsburg
Lille
Jedinstvo
Smederevo
Elversberg
Hoffenheim
Den Haag
Waregem
Metz
Francs Borains
Besiktas
Bandirmaspor
Cittadella
Real Vicenza
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Boulogne
Versailles
Valenciennes
Umm-Salal
Modena
Legnago Salus
Chambly
Rouen
Goztepe
Istra 1961
Clermont
Le Havre
Ried
Bradford
CSM Satu Mare
11:00
Gloria 2018 Bistrita
Sozopol
Spartak II (Bul)
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Virtus Verona
Verona
Trapani
Cosenza
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
HNK Gorica
Konyaspor
Frosinone
Bari
Oberlausitz
Liberec B
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Pelister
Voska Sport
Pobeda
12:00
Kozuv Gevgelija
Al-Duhail
Ittihad Kalba
St. Pauli
Lyon
Kolovec
Domazlice
KF Gostivar
Detonit Junior
Cham
Baden
Sloga Vinica
Sasa
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Ceska Lipa
Benesov
Ozimek
Podlesianka Katowice (Pol)
Grenoble
Bourg Peronnas
Vihren
Bregalnica Stip
Belasica
Vardar Negotino
Odra Wodzislaw
Rozwoj Katowice
Horovicko
Pribram
Bologna
Brixen
Brescia
Pergolettese
Sassuolo
Sassuolo U19
Marseille
Toulon
Aluminij
Al Khaleej
Brest
Laval
Dukla Prague B
Chomutov
Neratovice
Kolin
Barakaldo
Eibar
Caen
Le Mans
Zdralovi
Sesvete
Karlovac
Dubrava
AZ Alkmaar
Aris
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Slany
Kladno
Motorlet Prague
Zapy
Twente
Schalke
Sporting B
Trofense
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim (Ger)
Tomasov
Samorin U19
Meyrin
Vevey
Ath Bilbao B
Ponferradina
CD Calahorra
Zaragoza
Parndorf
Favoritner
Valencia
Alaves
Nimes
Istres
Venlo
Al Rayyan
Wismar
Pampow
FC Ludwigsfelder
13:00
BFC Preussen
Al Feiha
Reichenau
Woliborz
Jelenia Gora
Breda
OFI Crete
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Sion
Villarreal
Jeunesse Esch
Ettelbruck (Lux)
Suderelbe
13:30
Teutonia Ottensen
Stern
Sparta Lichtenberg
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Yeclano
Cartagena
Galatasaray
Lecce
Buderich
Holzheimer
Santander
Athletic Bilbao
Engers
Cosmos Koblenz
Osasuna
Huesca
Jette
RWDM 47
PSV
Eindhoven FC
Zeilsheim
Hornau
Getafe
Real Oviedo
Bettembourg
UNA Strassen
Dep. La Coruna B
Silva SD
Hibernian
Watford
Bergantinos
Ferrol
Gateshead
Middlesbrough
H&W Welders
14:30
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Chester
Manchester Utd U21
Derby County
Chesterfield
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Birmingham
Rangers
Havant & Waterlooville
Farnborough
Warrington
Salford
1874 Northwich
Salford
Portimonense
Al-Nassr