Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Sesvete
Dubrava
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Cannes
Istres
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Pribram
Petrin Plzen
Chernomorets 1919
Zagorets
Alcoyano
Seleccion AFE
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Filiasi
FC U Craiova
CF Talavera
Atl. Madrid B
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Mioveni
Unirea Bascov
Admira Prague
Predni Kopanina
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Benatky
Meteor Prague
Notec Czarnkow
Piast Gliwice 2
Banik Most - Sous
Sokolov
KS Kuznia Ustron (Pol)
Pniowek
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Avia Swidnik
Stal Krasnik
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Steaua Bucuresti
Alexandria
Stechovice
Kolin
Vltavin
Zapy
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Nottingham U21
Deportiva Minera
Pardubice B
Velka Bites
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Velke Hamry
04:30
Liberec B
CF Intercity
Southampton U18
Sroda
Lech Poznan 2
Hostoun
Teplice B
Juventus U23
Pro Vercelli
I. Bratislava
Piestany
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Smederevo
Prijedor
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Kluczbork
Olawa (Pol)
Rosengard
IFK Trelleborg
Naesby
05:00
Marienlyst
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Bielawa (Pol)
Police nad Metuji (Cze)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Espanyol
Girona
Nysa
Woliborz
Middelfart
Brabrand
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Vitre
Fougeres
Amorebieta
Castro
Ceska Lipa
Oberlausitz
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Mlawa
Olsztyn
Suwalki
LKS Lomza
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Montpellier
Southampton
Pelikan
Blonianka Blonie
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2 (Pol)
Igalo
Sloboda
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Jarocin
Ostrovia (Pol)
Neustadt
Ebreichsdorf
Fremad Amager
Avarta
Shimizu
Reims
Satun Utd
Port MTI FC
Trofense
05:30
Academica
Plock 2 (Pol)
05:30
Hutnik Warszawa
Katwijk
HFC
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Young Boys
Thisted FC
Zawisza (Pol)
Legia II
Utrecht
Lens
Grom Nowy Staw (Pol)
Jeziorak (Pol)
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Ljungskile
FBK Karlstad
Coruxo FC
Lugo
Skive
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
Lyseng
Naestved
Helsingor
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Tondela
Covilha
AVS
Sporting de Gijón
AFC
Huizen
Santander
Eibar
Bristol Rovers
Portimonense
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Rio Ave
Santa Clara
Real Oviedo B
Langreo
Eskilsminne
Karlstad
Dordrecht
Shamal
Pathum United
Kitchee
Kobe
Tottenham
TB Berlin
Polar Pinguin
Jong AZ
Genk U23
Tvaakers
Kongahalla
Hammarby TFF
United Nordic
Bischofswerdaer
Berliner AK 07
Wehen
Metz
Lunds
Olympic
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Willem II
Sparta Rotterdam
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
Angelholms
Hassleholms IF
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Swansea
Vardar
Atl. Paso
Tenerife
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Torns
Ariana
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Blauw Geel
Eindhoven FC
Telstar
HFC
Braunschweig
VfL Osnabruck
Crawley Town
Crystal Palace
Darmstadt
Coventry
Norrby
Orebro Syr.
Kaiserslautern
Munich 1860
Colchester
Peterborough
Sroda
Legnica 2
Torslanda
08:00
Lindome
AFC Stoneham
08:00
Ascot
Southend
Gillingham
Mannheim
RWDM 47
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Boavista
08:00
Academico Viseu
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Vipers
08:00
Police FC
Trollhattan
Vanersborgs IF
Sozopol
08:00
Cherno More B (Bul)
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Bristol City
Exeter
Braga B
Felgueiras
Utrecht
Lens
Kladno
FC Pencin
Stratford
08:00
Coventry U21
Valenciennes
Helmond
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Folkestone
Margate
Elversberg
Viktoria Koln
Maldon & Tiptree
Stortford
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
Chambly
08:00
Chantilly
Ilkeston
Anstey Nomads
Moreirense
Penafiel
Leotar
08:00
Posusje
Estoril
Leiria
Saarbrucken
Hesperange
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Walsall
Birmingham
Hadley
Wingate & Finchley
Eupen
Waalwijk
Slough
Potters
Den Haag
Deinze
SG Dynamo Dresden
Regensburg
West Brom
Mallorca
Falkenbergs
Kristianstads
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Ingolstadt
Ulm
AB Copenhagen
08:00
Ariana
RKAV Volendam
FC Volendam
Mainz
Preussen Munster
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Chomutov
Usti nad Labem
Karlbergs
IK Franke
Famalicao
Casa Pia
Enfield Town
Hendon
Baumberg
Fortuna Koln
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Eemdijk
Sportlust
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
Hull City
Newcastle Utd
Brackley
Northampton
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Kidderminster
Newport
Magdeburg
Sampdoria
Brighton U21
Bromley
Dordrecht
Aris
Weymouth
Bournemouth U21
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
TS Galaxy
Augsburg
Portadown
Ballinamallard
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Glebe
Carrick Rangers
Waregem
Red Star
Queens Univ.
Glenavon
Doncaster
Middlesbrough
Jong Utrecht
Francs Borains
Roda
09:00
Waalwijk
Bangor FC
Ballymacash (Nir)
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Sparta Prague U19
Odense U19
Hansa Rostock
Lazio
AZ Alkmaar
Atalanta
Stockport
Stoke City
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
GVVV
Barry
Swansea U21
Briton Ferry
Worcester
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
Strasbourg
Chertsey
Hampton & Richmond
Boreham Wood
Chelsea U21
Salisbury
Woking
Reading
QPR
Egham
Corinthian-Casuals
Dorchester
Bemerton
York
Notts County
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Barrow
Real Union
Alton FC
Baffins Milton Rovers
Morpeth
Darlington
Larne
Rangers 2
Consett
Blyth Spartans
Sturm Graz
Grosuplje
Horndean
Bognor
Halesowen
Hereford
Rizespor
Nice
Drutex-Bytovia
Stezyca
Quorn
Ossett United
Chester
Altrincham
Bromsgrove
Solihull
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Amiens
Boulogne
Redditch
Walsall W.
Farnborough
Yeovil
Eastbourne Borough
Charlton U21
Leiston
Kings Lynn
Bath City
Bristol City U21
Alvechurch
Bedworth
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Coventry Sphinx
Nuneaton
Whitehawk
Worthing
Swindon Supermarine
Evesham
H&W Welders
Loughgall
Hanworth
Billericay
Caen
Quevilly Rouen
Cinderford
10:00
Highworth
Rodopa Smolyan
Gigant Saedinenie
Chorley
Liverpool U21
Burton
Port Vale
Shrewsbury
Derby County
Rochdale
Carlisle
Fleetwood Town
Hearts
Annan
10:00
Kilmarnock
Oss
Al Nasr
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Chippenham Town
Melksham
Dorking
Farnham
Crumlin United
Crusaders
Whyteleafe
Eastbourne
Taby
Haninge
Le Havre
Lorient
Mansfield
Oxford Utd
Rotherham
Sheffield United
Cliftonville
Southport
Bury Town
Ipswich U23
Spennymoor
Whitby
Harrogate
Lincoln City
Mantova
10:00
Carpi
Blackpool
Sunderland
Ashington
Workington
Peterborough Sports
Boston
Marine
Widnes
Chipstead
Sevenoaks
Dover
Tonbridge
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Wigan Athletic
Blackburn
Tamworth
10:00
Crewe
Fylde
Tranmere
Institute
Dungannon
Udinese
FC Koln
Carshalton
Marlow
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Avro
Curzon
Rushall
West Brom U23
Walton & Hersham
Lewes
Clitheroe
Accrington
Hartlepool
Sunderland U21
Gloucester City
Haverfordwest
Lommel SK
Al Ahli SC
South Shields
Grimsby Town
Boavista
10:00
Arouca
Preston
Fiorentina
Thame
Banbury
Dundela
Linfield
Dartford
Sutton
Witton
Lancaster
Aveley
Colchester U21
AFC Totton
10:00
Aldershot
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Ipswich
Dusseldorf
Macclesfield
Buxton
Chatham
Maidstone
Stalybridge
Hyde
Salford
Everton
Tamworth
10:00
Stourbridge
Hednesford
Newtown
Grays
10:00
Ware
Bootle
Bala
Radcliffe Borough
Oldham
Graafschap
Verl
Wroxham
Cheshunt
Torquay
Plymouth
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
AFC Wimbledon
Charlton
Merstham
Leatherhead
Lancing
Hastings
Coleraine
Annagh
Guiseley
Leeds U21
Torino
Cremonese
Ballyclare
Glentoran
Krotoszyn
Ostrovia (Pol)
Hornchurch
Barnet
Roda
Alemannia Aachen
St Etienne
Villarreal
Al-Shahaniya
Dibba Al Hisn
Stockholm Internazionale
Sollentuna
Union Berlin
Rangers
Chateauroux
Troyes
FC Bihor
Zalau
Grenoble
Auxerre
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Versailles
UNFP
Bavois
Lausanne II (Sui)
Graficar Beograd
FK Indjija
Andover Town
11:00
Lymington
Maritsa Plovdiv
Svilengrad 1921 (Bul)
Neom SC (Sau)
Al Kuwait
Modena
SG City Nova (Ita)
Biala Podlaska
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Smouha
Kazma SC
Guingamp
Le Havre
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Dolomiti Bellunesi (Ita)
Padova
Nantes
Dunkerque
Bologna
Caldiero Terme (Ita)
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
Rennes
Angers
Echallens
11:00
Vevey
Slavia Prague U19
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30
Borec
Mladost GAT
Radnicki Zrenjanin
Laval
Concarneau
Vardarski
Detonit Junior
Bashkimi
Pobeda
Bregalnica Stip
Osogovo
Voska Sport
Suhareka
Sileks
Dubocica
RFC Liege
Maastricht
AS Roma
Toulouse
Atletico CP
FC Barreirense
Clermont
Annecy
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Rodez
12:00
St Etienne
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Lusitania FC
12:00
Boavista
FK Vozdovac
Vrsac
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
Heist
Lierse K.
Marseille
Pau
Tirsense
12:00
Salgueiros
Villefranche
Saint Priest
Lorient
Guingamp
Patro Eisden
Vukovar 91
Siroki Brijeg
FK Igman Konjic
Atletico Madrid
Numancia
Oliveirense
12:00
FC Porto B
OS Belenense
Torreense
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Caen
12:00
Le Havre
Radnik Bijeljina
Sloga Doboj
Varazdin
12:00
Al-Raed
Bastia
Rodez
PSV
Valencia
Aluminij
Dob
Caldas
Mafra
Bourg Peronnas
Jura Sud
Nimes
Aubagne
Amarante
12:30
Os Sandinenses
Asteras Tripolis
Panetolikos
HNK Gorica
12:30
Rudes
Lumezzane
Brescia
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Huesca
13:00
Osasuna B
Varzim
13:00
AD Marco 09
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Chaves
Nacional
Atletico Arteixo (Esp)
13:00
Dep. La Coruna B
Eldense
13:00
Real Oviedo
Macva
13:00
Sloven Ruma
Ponferradina
13:00
Tudelano
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Parma
Inter
Las Palmas
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Alaves
Levante
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Merida AD
14:00
Betis B
Valladolid
14:00
Burgos
Sabadell
14:00
Gimnastic
Getafe
14:00
Albacete
Ourense CF
14:00
Ferrol
Vizela
14:00
Ferreira
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Verona
14:30
FeralpiSalo
Portimonense
14:30
Benfica B
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham