Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Chornomorets
Oleksandriya
Alcorcon
Fuenlabrada
Steaua Bucuresti
Alexandria
Cannes
Istres
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Chernomorets 1919
Zagorets
Admira Prague
Predni Kopanina
Alcoyano
Seleccion AFE
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Filiasi
FC U Craiova
Banik Most - Sous
Sokolov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Mioveni
Unirea Bascov
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Notec Czarnkow
04:00
Piast Gliwice 2
Stechovice
Kolin
KS Kuznia Ustron (Pol)
04:00
Pniowek
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Pribram
Petrin Plzen
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Avia Swidnik
Stal Krasnik
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Benatky
04:15
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Vltavin
Zapy
Hostoun
Teplice B
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
SK Odeva Lipany
04:30
NKP Podhale Nowy Targ
Smederevo
Prijedor
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
I. Bratislava
Piestany
Sroda
Lech Poznan 2
Pardubice B
Velka Bites
Juventus U23
Pro Vercelli
Velke Hamry
04:30
Liberec B
CF Intercity
Southampton U18
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Jarocin
05:00
Ostrovia (Pol)
Neustadt
Ebreichsdorf
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Montpellier
Southampton
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Kluczbork
Olawa (Pol)
Fremad Amager
Avarta
Naesby
05:00
Marienlyst
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Bielawa (Pol)
05:00
Police nad Metuji (Cze)
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Middelfart
Brabrand
Nysa
Woliborz
Polonia Slubice (Pol)
05:00
Ilanka Rzepin (Pol)
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Rosengard
IFK Trelleborg
Amorebieta
Castro
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Mlawa
Olsztyn
Suwalki
LKS Lomza
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Espanyol
Girona
Gwarek Tarnowskie Gory
05:00
GS Tychy 2 (Pol)
Vitre
Fougeres
Igalo
Sloboda
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Ceska Lipa
Oberlausitz
Katwijk
HFC
Satun Utd
Port MTI FC
Shimizu
Reims
Trofense
05:30
Academica
Plock 2 (Pol)
05:30
Hutnik Warszawa
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Rio Ave
Santa Clara
TB Berlin
Polar Pinguin
Eskilsminne
Karlstad
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Zawisza (Pol)
Legia II
Kobe
Tottenham
Utrecht
Lens
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Dordrecht
Shamal
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Young Boys
Thisted FC
Coruxo FC
Lugo
Grom Nowy Staw (Pol)
06:00
Jeziorak (Pol)
Skive
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
Lyseng
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Ljungskile
FBK Karlstad
AFC
Huizen
Naestved
Helsingor
AVS
Sporting de Gijón
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Santander
Eibar
Tondela
Covilha
Real Oviedo B
Langreo
Bristol Rovers
Portimonense
Pathum United
Kitchee
Jong AZ
Genk U23
Bangor FC
07:00
Ballymacash (Nir)
Bischofswerdaer
07:00
Berliner AK 07
Rizespor
07:00
Nice
Torns
Ariana
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Blauw Geel
Eindhoven FC
Tvaakers
Kongahalla
Hammarby TFF
07:00
United Nordic
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Excelsior Maassluis
GOES
Wehen
Metz
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Lunds
07:00
Olympic
Willem II
Sparta Rotterdam
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Angelholms
Hassleholms IF
Swansea
Vardar
Atl. Paso
Tenerife
Norrby
Orebro Syr.
Telstar
HFC
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
Munich 1860
Braunschweig
VfL Osnabruck
Colchester
Peterborough
Sroda
Legnica 2
Darmstadt
Coventry
Avro
08:00
Curzon
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Kladno
FC Pencin
Enfield Town
Hendon
Hadley
08:00
Wingate & Finchley
Eupen
Waalwijk
Torslanda
08:00
Lindome
Slough
Potters
Den Haag
Deinze
Radnik Bijeljina
08:00
Sloga Doboj
Macclesfield
08:00
Buxton
Bastia
08:00
Rodez
Vipers
08:00
Police FC
Ingolstadt
Ulm
Falkenbergs
Kristianstads
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Trollhattan
Vanersborgs IF
RKAV Volendam
FC Volendam
Mainz
Preussen Munster
Chomutov
Usti nad Labem
Braga B
08:00
Felgueiras
Famalicao
Casa Pia
Karlbergs
IK Franke
AFC Stoneham
08:00
Ascot
Valenciennes
Helmond
Southend
Gillingham
Mannheim
RWDM 47
Maldon & Tiptree
Stortford
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Boavista
08:00
Academico Viseu
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Ilkeston
Anstey Nomads
Amiens
08:00
Boulogne
Villefranche
08:00
Saint Priest
Sozopol
08:00
Cherno More B (Bul)
FC Bihor
08:00
Zalau
Eastbourne Borough
08:00
Charlton U21
Scunthorpe
Halifax
Mladost GAT
08:00
Radnicki Zrenjanin
Saarbrucken
08:00
Hesperange
Cray Valley Paper Mills
Welling
Bristol City
Exeter
Laval
08:00
Concarneau
Stratford
08:00
Coventry U21
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Walton & Hersham
08:00
Lewes
Walsall
Birmingham
Folkestone
Margate
Elversberg
Viktoria Koln
SG Dynamo Dresden
08:00
Regensburg
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
Chambly
08:00
Chantilly
Moreirense
08:00
Penafiel
Leotar
08:00
Posusje
West Brom
Mallorca
Asteras Tripolis
08:00
Panetolikos
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Graficar Beograd
08:00
FK Indjija
Estoril
Leiria
Siroki Brijeg
08:00
FK Igman Konjic
Chipstead
08:00
Sevenoaks
OS Belenense
08:00
Torreense
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Baumberg
Fortuna Koln
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Eemdijk
Sportlust
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
Stockport
Stoke City
Hull City
Newcastle Utd
Brackley
Northampton
Coagh Utd (Nir)
09:00
Ballymena
Kidderminster
Newport
Magdeburg
Sampdoria
Brighton U21
09:00
Bromley
Dordrecht
Aris
Weymouth
Bournemouth U21
Lisburn Rangers (Nir)
09:00
Ballymena
TS Galaxy
Augsburg
Portadown
09:00
Ballinamallard
Chippenham Town
09:00
Melksham
Queens Univ.
Glenavon
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Waregem
Red Star
Doncaster
Middlesbrough
Jong Utrecht
Francs Borains
Roda
09:00
Waalwijk
Wda Swiecie
09:00
Nielba Wagrowiec
Sparta Prague U19
Odense U19
AZ Alkmaar
Atalanta
Hansa Rostock
Lazio
Karlsruher
09:30
Strasbourg
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
09:30
GVVV
Barry
09:30
Swansea U21
Briton Ferry
09:30
Worcester
Al-Shahaniya
09:30
Dibba Al Hisn
Hannover
Wolfsburg
Coleraine
10:00
Annagh
Guiseley
10:00
Leeds U21
Torino
10:00
Cremonese
Ballyclare
10:00
Glentoran
Krotoszyn
10:00
Ostrovia (Pol)
Hornchurch
10:00
Barnet
Chertsey
10:00
Hampton & Richmond
Boreham Wood
10:00
Chelsea U21
Salisbury
10:00
Woking
Reading
10:00
QPR
Egham
10:00
Corinthian-Casuals
Dorchester
10:00
Bemerton
York
10:00
Notts County
Wealdstone
10:00
Milton Keynes Dons
Barrow
10:00
Real Union
Alton FC
10:00
Baffins Milton Rovers
Morpeth
10:00
Darlington
Larne
10:00
Rangers 2
Consett
10:00
Blyth Spartans
Sturm Graz
10:00
Grosuplje
Horndean
10:00
Bognor
Halesowen
10:00
Hereford
Drutex-Bytovia
10:00
Stezyca
Quorn
10:00
Ossett United
Chester
10:00
Altrincham
Bromsgrove
10:00
Solihull
Scarborough Athletic
10:00
Sheffield Wed U21 (Eng)
Redditch
10:00
Walsall W.
Farnborough
10:00
Yeovil
Leiston
10:00
Kings Lynn
Bath City
10:00
Bristol City U21
Alvechurch
10:00
Bedworth
North Ferriby FC (Eng)
10:00
Farsley
Coventry Sphinx
10:00
Nuneaton
Whitehawk
10:00
Worthing
Swindon Supermarine
10:00
Evesham
H&W Welders
10:00
Loughgall
Hanworth
10:00
Billericay
Caen
10:00
Quevilly Rouen
Cinderford
10:00
Highworth
Rodopa Smolyan
10:00
Gigant Saedinenie
Rochdale
10:00
Carlisle
Chorley
10:00
Liverpool U21
Burton
10:00
Port Vale
Shrewsbury
10:00
Derby County
Fleetwood Town
10:00
Hearts
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Annan
10:00
Kilmarnock
Oss
10:00
Al Nasr
Dorking
10:00
Farnham
Crumlin United
10:00
Crusaders
Whyteleafe
10:00
Eastbourne
Taby
10:00
Haninge
Le Havre
Lorient
Bury Town
10:00
Ipswich U23
Spennymoor
10:00
Whitby
Rotherham
10:00
Sheffield United
Cliftonville
10:00
Southport
Harrogate
10:00
Lincoln City
Glebe
10:00
Carrick Rangers
Mantova
10:00
Carpi
Blackpool
10:00
Sunderland
Ashington
10:00
Workington
Peterborough Sports
10:00
Boston
Marine
10:00
Widnes
Tamworth
10:00
Crewe
Dover
10:00
Tonbridge
Dagenham & Red.
10:00
Tottenham U21
Wigan Athletic
10:00
Blackburn
Fylde
10:00
Tranmere
Institute
10:00
Dungannon
Udinese
10:00
FC Koln
Clitheroe
10:00
Accrington
Carshalton
10:00
Marlow
St. Albans
10:00
Luton U21 (Eng)
Rushall
10:00
West Brom U23
Lommel SK
10:00
Al Ahli SC
South Shields
10:00
Grimsby Town
Hartlepool
10:00
Sunderland U21
Gloucester City
10:00
Haverfordwest
Boavista
10:00
Arouca
Preston
10:00
Fiorentina
Dartford
10:00
Sutton
Witton
10:00
Lancaster
Thame
10:00
Banbury
Dundela
10:00
Linfield
Aveley
10:00
Colchester U21
AFC Totton
10:00
Aldershot
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Ipswich
10:00
Dusseldorf
Chatham
10:00
Maidstone
Stalybridge
10:00
Hyde
Salford
Everton
Tamworth
10:00
Stourbridge
Hednesford
10:00
Newtown
Grays
10:00
Ware
Bootle
10:00
Bala
Radcliffe Borough
10:00
Oldham
Ebbsfleet
10:00
Cambridge Utd
Graafschap
10:00
Verl
Wroxham
10:00
Cheshunt
Torquay
10:00
Plymouth
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
AFC Wimbledon
10:00
Charlton
Merstham
10:00
Leatherhead
Lancing
10:00
Hastings
Roda
10:30
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45
Sollentuna
Rennes
11:00
Angers
Echallens
11:00
Vevey
Union Berlin
Rangers
Chateauroux
11:00
Troyes
Utrecht
11:00
Lens
Grenoble
11:00
Auxerre
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Versailles
11:00
UNFP
Mansfield
11:00
Oxford Utd
Bavois
11:00
Lausanne II (Sui)
Andover Town
11:00
Lymington
Neom SC (Sau)
11:00
Al Kuwait
Maritsa Plovdiv
11:00
Svilengrad 1921 (Bul)
Modena
11:00
SG City Nova (Ita)
Biala Podlaska
11:00
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Smouha
11:00
Kazma SC
Guingamp
11:00
Le Havre
Bologna
11:00
Caldiero Terme (Ita)
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00
Padova
Nantes
11:00
Dunkerque
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
Slavia Prague U19
11:30
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30
Borec
Vardarski
11:30
Detonit Junior
Bashkimi
11:30
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30
Osogovo
Voska Sport
11:30
Suhareka
Sileks
11:30
Dubocica
Bourg Peronnas
12:00
Jura Sud
RFC Liege
12:00
Maastricht
AS Roma
12:00
Toulouse
Atletico CP
12:00
FC Barreirense
Clermont
12:00
Annecy
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Rodez
12:00
St Etienne
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Lusitania FC
12:00
Boavista
FK Vozdovac
12:00
Vrsac
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
Heist
12:00
Lierse K.
Marseille
12:00
Pau
Tirsense
12:00
Salgueiros
Lorient
12:00
Guingamp
Patro Eisden
12:00
Vukovar 91
Atletico Madrid
12:00
Numancia
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Caen
12:00
Le Havre
Varazdin
12:00
Al-Raed
PSV
Valencia
Aluminij
12:00
Dob
Caldas
12:00
Mafra
Sesvete
12:30
Dubrava
Amarante
12:30
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30
Rudes
Lumezzane
12:30
Brescia
Huesca
13:00
Osasuna B
Varzim
13:00
AD Marco 09
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Chaves
Nacional
Atletico Arteixo (Esp)
13:00
Dep. La Coruna B
Eldense
13:00
Real Oviedo
Macva
13:00
Sloven Ruma
Nimes
13:00
Aubagne
Ponferradina
13:00
Tudelano
Alaves
Levante
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Parma
Inter
Las Palmas
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Merida AD
14:00
Betis B
Valladolid
14:00
Burgos
Sabadell
14:00
Gimnastic
Getafe
14:00
Albacete
Ourense CF
14:00
Ferrol
Vizela
14:00
Ferreira
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Verona
14:30
FeralpiSalo
Portimonense
14:30
Benfica B
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham