Salgueiros
05:00
Vizela U23
Brentford
06:00
Amadora
Sapporo
06:00
Sevilla
Chipstead
08:00
Three Bridges
Curzon
08:00
Altrincham
Hamworthy
08:00
Christchurch
Pau
08:00
Martigues
Sparta Rotterdam
08:00
Lamia
Urk
08:00
Jong Almere City
Alaves
08:00
Tenerife
Hayes & Yeading
10:00
St. Albans
Besiktas
11:00
Sakaryaspor
Caslav
12:00
Zivanice
Helsingor
12:00
Holbaek
Hoffenheim
12:00
Norwich City
Spezia
12:00
Bochum
Ishoj IF
12:15
Tarnby FF
Odder
12:30
Hobro
Cagliari
13:00
Catanzaro
Suderelbe
13:30
Turkiye Wilhelmsburg
Betekom
13:30
Tienen
Cadiz CF
13:30
Al Jazira
Breda
13:30
Aris
Staphorst
13:30
HHC
VV DOVO
14:00
Spakenburg
Excelsior Maassluis
14:00
TOGB
VVSB
14:00
Rijnsburgse Boys
Guiseley
14:00
Barnsley U21 (Eng)
Bangor Amateurs (Nir)
14:00
Bangor FC
Barendrecht
14:00
USV Hercules
Jena
14:00
Sampdoria
Katwijk
14:00
Lisse
Bristol Rovers
14:00
Plymouth
Lusitano GC
14:00
Al-Nassr
Buckland
14:00
Yeovil
Telstar
14:00
Noordwijk
Drogheda
14:00
Walsall
Gateshead
14:15
Carlisle
Torquay
14:30
Exeter
Marine
14:30
Bootle
Famalicao
14:30
Deportivo La Coruna
Tottenham U21
14:30
Leyton Orient
Boston
14:30
Notts County
Milton Keynes Dons
14:30
Portsmouth
Glenavon
14:30
Ballyclare
Workington
14:30
Bolton B
Bradford
14:30
Sunderland
Grimsby Town
14:30
Rotherham
Wycombe
14:30
Watford
Chippenham Town
14:30
Eastleigh
AFC Totton
14:30
Eastbourne Borough
Port Vale
14:30
Luton U21 (Eng)
Hendon
14:30
Boreham Wood
Alfreton
14:30
Mansfield
Consett
14:30
South Shields
Salford
14:30
Preston
Kings Langley
14:30
Wealdstone
Dunston
14:30
Darlington
Ashington
14:30
Spennymoor
Southport
14:30
Morecambe
Maidenhead
14:30
AFC Wimbledon
East Grinstead
14:30
Cray Valley Paper Mills
Bolton
14:30
Stoke City
Rushall
14:45
Tamworth
Hartlepool
14:45
Scunthorpe
Enfield Town
14:45
Billericay
Welling
14:45
Ebbsfleet
Aveley
14:45
Hashtag
Buxton
14:45
Burton
Scarborough Athletic
14:45
Hull U21
Hertford
14:45
Cheshunt
Farnham
14:45
Bracknell
Carrick Rangers
14:45
Newington Youth
Avro
14:45
Rochdale
Welwyn Garden
14:45
Wingate & Finchley
Spalding United
14:45
Macclesfield
United of Manchester
14:45
Farsley
Hull City
14:45
Fiorentina
Clitheroe
14:45
Lancaster
Bangor FC
14:45
Comber Rec
Westfield
14:45
Farnborough
Stotfold
14:45
Hitchin
Knaphill
14:45
Kingstonian
Folkestone
14:45
Maidstone
Corinthian-Casuals
14:45
Leatherhead
Barrow
14:45
Fylde
Tonbridge
14:45
Charlton U21
Witham
14:45
Chelmsford
Telford
14:45
Shrewsbury
Marlow
14:45
Ardley
Frome
14:45
Bath City
Coventry
Everton
Tranmere
14:45
Blackpool
Braintree
14:45
Bromley
Aldershot
14:45
Crawley Town
Poole Town
14:45
Worthing
Hampton & Richmond
14:45
Oxford City
Dorchester
14:45
Larkhall
Warrington
14:45
Oldham
Bury Town
14:45
Sudbury
Ashton Utd
14:45
Halifax
Hanwell Town
15:45
QPR U21
Manchester City
Barcelona