Lotte - Karlsruher : DFB Pokal - Фудбал. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Фудбал
DFB Pokal
Подели са пријатељима
Golmani
Kai Eisele |
1 |
|
Patrick Drewes |
23 |
|
Max Weiss |
29 |
|
Odbrana
Nick Seidel |
|
|
Sebastian Jung |
2 |
|
Marcel Beifus |
4 |
|
Dzenis Burnic |
15 |
|
Philip Heise |
16 |
|
Daniel Brosinski |
18 |
|
David Herold |
20 |
|
Christopher Kobald |
22 |
|
Marcel Franke |
28 |
|
Robin Bormuth |
32 |
|
Napadači
Leon Jensen |
6 |
|
Jerome Gondorf |
8 |
|
Marvin Wanitzek |
10 |
|
Lars Stindl |
13 |
|
Marco Thiede |
21 |
|
Paul Nebel |
26 |
|
Eren Ozturk |
30 |
|
Tim Rossmann |
31 |
|
Efe-Kaan Sihlaroglu |
39 |
|
Vezni red
Justin Obika |
|
|
Igor Matanovic |
9 |
|
Budu Zivzivadze |
11 |
|
Fabian Schleusener |
24 |
|
Stefano Marino |
27 |
|
Trener
Christian Eichner |
|
|
# |
|
Плаиер |
Тим |
G |
A |
1. |
. |
Randal Kolo Muani |
Eintracht Frankfurt |
6 |
3 |
2. |
. |
Timo Werner |
RB Leipzig |
5 |
1 |
3. |
. |
Marvin Pieringer |
Paderborn |
4 |
2 |
4. |
. |
Daichi Kamada |
Eintracht Frankfurt |
4 |
0 |
5. |
. |
Eric Maxim Choupo-Moting |
Bayern Munich |
3 |
2 |
5. |
. |
Szoboszlai D. |
RB Leipzig |
3 |
2 |
7. |
. |
Marcus Thuram |
Borussia Monchengladbach |
3 |
1 |
7. |
. |
Christopher Nkunku |
RB Leipzig |
3 |
1 |
9. |
. |
Dominick Drexler |
Schalke |
3 |
0 |
9. |
. |
Jamal Musiala |
Bayern Munich |
3 |
0 |
9. |
. |
Fabian Schleusener |
Karlsruher |
3 |
0 |
12. |
. |
Dani Olmo |
RB Leipzig |
2 |
4 |
13. |
. |
Emil Forsberg |
RB Leipzig |
2 |
3 |
13. |
. |
Andre Silva |
RB Leipzig |
2 |
3 |
15. |
. |
Julian Justvan |
Paderborn |
2 |
2 |
15. |
. |
Robert Leipertz |
Paderborn |
2 |
2 |
17. |
. |
Jude Bellingham |
Dortmund |
2 |
1 |
17. |
. |
Mitchell Weiser |
Werder Bremen |
2 |
1 |
17. |
. |
Simone Rapp |
Karlsruher |
2 |
1 |
17. |
. |
Dawid Kownacki |
Dusseldorf |
2 |
1 |
Hallescher
12:00
St. Pauli
Wehen
12:00
Mainz
Wurzburger Kickers
12:00
Hoffenheim
Ulm
14:45
Bayern Munich
Aue
07:00
Borussia Monchengladbach
Schott Mainz
07:00
Greuther Furth
VfL Osnabruck
09:30
Freiburg
FC 08 Villingen
09:30
Heidenheim
Aalen
09:30
Schalke
Greifswald
09:30
Union Berlin
Ingolstadt
09:30
Kaiserslautern
RW Essen
09:30
RB Leipzig
Alemannia Aachen
12:00
Holstein Kiel
Arminia Bielefeld
12:00
Hannover
Phonix Lubeck
12:00
Dortmund
Viktoria Berlin
07:00
Augsburg
Saarbrucken
07:00
Nurnberg
Bremer
09:30
Paderborn
Hansa Rostock
09:30
Hertha Berlin
Hildesheim
09:30
Elversberg
Regensburg
09:30
Bochum
Sandhausen
09:30
FC Koln
Teutonia Ottensen
09:30
Darmstadt
Lotte
12:00
Karlsruher
Meppen
12:00
Hamburger SV
SG Dynamo Dresden
12:00
Dusseldorf
Energie Cottbus
12:00
Werder Bremen
Kickers Offenbach
12:00
Magdeburg
TuS Koblenz
12:00
Wolfsburg
Braunschweig
14:45
Eintracht Frankfurt
Preussen Munster
14:45
VfB Stuttgart
Jena
12:00
Bayer Leverkusen