Brann - Go Ahead Eagles : Europa Conference League, Четвртфинале - Фудбал. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Фудбал
Europa Conference League
Подели са пријатељима
# |
|
Плаиер |
Тим |
G |
A |
1. |
. |
Eran Zahavi |
Maccabi Tel Aviv |
5 |
1 |
2. |
. |
Benjamin Nygren |
Nordsjaelland |
5 |
0 |
2. |
. |
Gift O. |
Gent |
5 |
0 |
4. |
. |
Aleksandar Cavric |
Slovan Bratislava |
4 |
2 |
5. |
. |
Dor Peretz |
Maccabi Tel Aviv |
4 |
1 |
5. |
. |
Jakub Piotrowski |
Ludogorets |
4 |
1 |
5. |
. |
Yazici Y. |
Lille |
4 |
1 |
8. |
. |
Hans Vanaken |
Club Brugge KV |
4 |
0 |
8. |
. |
Rodriguez T. |
Club Brugge KV |
4 |
0 |
8. |
. |
Bruno Petkovic |
Dinamo Zagreb |
4 |
0 |
8. |
. |
Omar Marmoush |
Eintracht Frankfurt |
4 |
0 |
12. |
. |
Tarik Tissoudali |
Gent |
3 |
2 |
13. |
. |
Michy Batshuayi |
Fenerbahce |
3 |
1 |
13. |
. |
Tomas Chory |
Plzen |
3 |
1 |
13. |
. |
Cuypers H. |
Gent |
3 |
1 |
13. |
. |
Gorbach I. |
FK Zorya Luhansk |
3 |
1 |
13. |
. |
Pavlidis E. |
AZ Alkmaar |
3 |
1 |
13. |
. |
Amahl William Pellegrino |
Bodo/Glimt |
3 |
1 |
13. |
. |
Luca Ranieri |
Fiorentina |
3 |
1 |
20. |
. |
Rasmussen C. |
Nordsjaelland |
3 |
0 |
KF Ballkani
Hamrun
Differdange
Ordabasy
Virtus
Flora
Struga
Pyunik Yerevan
Riga FC
Slask Wroclaw
Dinamo Batumi
Decic
AEK Athens FC
Inter Escaldes
Cliftonville
Auda
KuPS
Tromso
SumQayit
Fehervar FC
Milsami
FC Astana
FC Copenhagen
Magpies
Noah
Sliema
Ilves
Austria Vienna
Mlada Boleslav
Transinvest
Saburtalo Tbilisi
Partizani
Zalgiris
Paphos
Omonia
Torpedo Kutaisi
Go Ahead Eagles
Brann
Zira
DAC Dunajska Streda
Zimbru Chisinau
Ararat-Armenia
Brondby
KF Llapi
Hapoel Beer Sheva
Cherno More
Zurich
Shelbourne
NK Olimpija Ljubljana
Zhytomyr
Djurgarden
Niedercorn
Ostrava
FC Urartu
Dudelange
Hacken
Dnipro-1
Puskas Academy
Guimaraes
Floriana
Maccabi Haifa
Sabah Baku
CSKA 1948 Sofia
Buducnost
CFR Cluj
Neman
Basaksehir
La Fiorita
Radnicki 1923
Mornar Bar
Paks
AEK Larnaca
St. Gallen
Tobol
Gent
Vikingur
Osijek
Levadia
Maribor
CS U. Craiova
St. Patricks
Vaduz
Legia
Caernarfon
Valur
St. Mirren
Vikingur Reykjavik
Egnatia Rrogozhine
Hajduk Split
HB Torshavn
Zrinjski
NK Bravo
Stjarnan
Paide
FK Sarajevo
Trnava
Breidablik
Drita
Drita
11:00
Breidablik
Pyunik Yerevan
12:00
Struga
Flora
12:00
Virtus
Hamrun
14:00
KF Ballkani
Mornar Bar
14:45
Radnicki 1923
Decic
15:00
Dinamo Batumi
Fehervar FC
13:00
SumQayit
Hacken
13:00
Dudelange
Auda
13:00
Cliftonville
Trnava
14:30
FK Sarajevo
Austria Vienna
14:30
Ilves
FC Astana
10:00
Milsami
FC Urartu
11:00
Ostrava
Ararat-Armenia
11:00
Zimbru Chisinau
KF Llapi
11:00
Brondby
Ordabasy
11:00
Differdange
NK Bravo
11:30
Zrinjski
Paphos
12:00
Zalgiris
Transinvest
12:00
Mlada Boleslav
Tobol
12:00
St. Gallen
Levadia
12:00
Osijek
Zhytomyr
12:00
NK Olimpija Ljubljana
Sabah Baku
12:00
Maccabi Haifa
AEK Larnaca
12:00
Paks
Inter Escaldes
12:30
AEK Athens FC
Paide
12:30
Stjarnan
Tromso
13:00
KuPS
CS U. Craiova
13:00
Maribor
Magpies
13:00
FC Copenhagen
Niedercorn
13:00
Djurgarden
Sliema
13:00
Noah
Brann
13:00
Go Ahead Eagles
Torpedo Kutaisi
13:00
Omonia
Vaduz
13:30
St. Patricks
Cherno More
13:30
Hapoel Beer Sheva
Vikingur
13:45
Gent
Partizani
14:00
Saburtalo Tbilisi
Neman
14:00
CFR Cluj
DAC Dunajska Streda
14:30
Zira
Slask Wroclaw
14:30
Riga FC
La Fiorita
14:45
Basaksehir
Shelbourne
14:45
Zurich
St. Mirren
14:45
Valur
Caernarfon
14:45
Legia
HB Torshavn
15:00
Hajduk Split
Egnatia Rrogozhine
15:00
Vikingur Reykjavik
Puskas Academy
15:00
Dnipro-1
Buducnost
15:00
CSKA 1948 Sofia
Floriana
15:15
Guimaraes