Toggle navigation
Насловна страна
Календар
Бесплатна мобилна апликација
Преноси уживо
Абстрацтс
Бесплатни виџети
Контакт
Спортски водич уживо на ТВ-у
| Никада не пропустите још један меч уживо!
Mобилна апликација
Абстрацтс
Календар
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
14:25
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
Limbach - Domino : Slovensky pohar - Фудбал. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Limbach - Domino
Фудбал
Slovensky pohar
Limbach
Domino
27 Jul
11:30
Прати
Прати
Slovensky pohar
Подели са пријатељима
Резултати
Омјер
Састав
Limbach
Domino
1/256 finals
1/128 finals
26 Jul
Петак
NMSK 1922 Bratislava
2(1) : 1(1)
D. Luzna
27 Jul
Данас
AFC Nove Mesto
3(2) : 2(2)
Krasno
Banov
11:00
Tvrdosovce
Kostolne Kracany
11:00
Galanta
Krskany
11:00
Nitra
Radostka
2 : 5
K. Nove Mesto
Soporna
11:00
Sala
Trebatice
11:00
Castkovce
Jarovce
11:30
Rusovce
Limbach
11:30
Domino
Priechod
11:30
Badin
Slovenska Lupca
11:30
HA Banska Bystrica
Topolcany
11:30
Tovarniky
Vrakuna B.
11:30
Tomasov
28 Jul
Сутра
Spartak Vysoka
10:30
FO Kinex Bytca
SK Bab
11:00
Belusa
Uhrovec
11:00
Banik Prievidza
Stara Bystrica
11:00
Magura Vavrecka
Lysa pod Makytou
11:00
Crystal
Horna Krupa
11:00
Boleraz
Velka Lomnica
11:00
Harichovce
Stary Tekov
11:00
Zeliezovce
Melcice
11:00
OSK Trencianske Stankovce
Kanianka
11:00
Lehota p. V.
Velke Lovce
11:00
Sered
Nevidzany
11:00
Levice
TJ Horne Saliby
11:00
Trstice
Kmetovo
11:00
SK Surany
Vrbove
11:00
Blava Jaslovske Bohunice
Novy Zivot
11:00
Cierny Brod
TJ Salka
11:00
Sturovo
Komjatice
11:00
Branc
Povazan Pruske
11:00
Kvasov
TJ Visnove
11:00
Cadca
Kopcany
11:00
Borsky Mikulas
Rybky
11:00
Dubovce
Topolniky
11:00
Gabcikovo
Koseca
11:00
Spartak Dubnica
Slovan Sastin-Straze
11:00
Gbely
Lozorno
11:30
Devinska N. Ves
7 Aug
Среда
Sokol Brezovicka
11:00
Gelnica
Poltar
11:00
Filakovo
Maraton Sena
11:00
Lok. Kosice
Kendice
11:00
Dvorniky
Vysoke Tatry
11:00
MSK Slovoj Spisska Bela
FK Jesenske
11:00
Rimavska Sobota
Sokol Liesek
11:00
Oravske Vesele
Pribis
11:00
D. Kubin
Buzitka
11:00
Velky Krtis
Novaky
11:00
MSK Martin
FK Krasnohorske Podhradie
11:00
Roznava
Zaluzice
11:00
Nacina Ves
FK Slovan Zabokreky
11:00
Besenova
Spisska Stara Ves
11:00
Kezmarok
Rohoznik
11:00
Malacky
Bystricka
11:00
Nededza
Odorin
11:00
FK Kamenica
Ladomerska Vieska
11:00
Kovacova
Horny Hricov
11:00
SK Javornik Makov
Tahanovce
11:00
Medzev
Salkova
11:00
Druzstevnik Latky
Chlebnice
11:00
Tvrdosin
Olovary
11:00
TJD Pribelce
L. Hradok
11:00
Lip. Stiavnica
Iskra Hnusta
11:00
Novohrad Lucenec
Tatran Ladce
11:00
Jednota Banova
Druzstevnik Circ
11:00
Gerlachov
Sasova
11:00
Detva
Oravan
11:00
Sokol Zubrohlava
Lovca
11:00
Banska Stiavnica
Jasenov
11:00
Medzilaborce
Vechec
11:00
Bystre
Dynamo Diviaky
11:00
Medzibrod
Bacuch
11:00
Revuca
Siroke
11:00
Brezovica
Podluzany
11:00
Velke Ludince
Mala Ida
11:00
Kechnec
Jelsava
11:00
Partizan Osrblie
Vinica
11:00
Hlinik nad Hronom
Ferenc Borsa
11:00
Sobrance-Sobranecko
Bidovce
11:00
Geca 73
Fatran Varin
11:30
SK Bela
Изаберите временску зону
Временска зона
време
14:25